Samsung Care Plus Ek Fayda

Kampanya sona erdi.

​Kampanya, 1 Eylül 2021 – 21 Eylül 2021 (23:59) tarihleri arasında, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti ithalatı olarak, Türkiye sınırları içinde kampanyaya katılan satış noktaları üzerinden satışa sunulmuş olan Samsung Galaxy Z Flip3 5G (F711B) veya Samsung Galaxy Z Fold3 5G (F926B) model cep telefonu (“Ürün”) satın aldıktan sonra, burada belirtilen kampanya koşullarını yerine getiren tüketiciler için geçerlidir.

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Pasaj Garantisi

2 Yıl Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
(2 Ürün)
Sırala
Markalar
Peşin Fiyat
Puan

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle
Katılım Kriterleri

  • Samsung Online Mağaza’dan ya da Samsung Online Mağaza tarafından yönetilen pazaryeri satış noktalarından Ürün satın alınması durumunda; tüketicilere hediye SC+ Ekran Koruma Sigortası kazanma hakkı tanınmaktadır.
  • Tüketiciler, 1 Eylül 2021 – 21 Eylül 2021 (23:59) tarihleri arasında Kampanya’ya katılan satış noktalarının herhangi birinden almış oldukları Ürün için, kampanya koşullarını yerine getirmeleri kaydıyla Samsung Galaxy Z Flip3 5G veya Samsung Galaxy Z Fold3 5G  model cep telefonu alan tüketiciler ek bir ücret ödemeden 1 yıl boyunca telefonunu kazaen oluşacak ekran hasarlarına karşı koruma altına alan Samsung Care+ (SC+) Ekran Koruma Sigortası hediyesine (“Hediye”) hak kazanacaklardır.
  • Kampanya başvurusunun geçerli olabilmesi için, fatura üzerinde ürün seri numarası ile kampanya zamanı uygulamasından başvuru yapılan cihazın seri numarası aynı olmalıdır. Başvuru fatura üzerindeki isim/unvan (fatura bilgileri) üzerinden yapılmalıdır. Başvuru sırasındaki hatalı ve eksik bildirimlerden dolayı oluşacak hak kaybından sorumluluk kabul edilmeyecektir. 

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

​Kampanya 01.09.2021-21.09.2021 tarihleri arasında geçerlidir.​

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

​Kampanyadan tüm müşteriler faydalanabilir.