Sepet 0

Limitleri Kaldırdık!

(2 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar
Temizle
Katılım Kriterleri
  • 14 Haziran-15 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerli, stoklarla sınırlıdır. Turkcell Finansman A.Ş. (Financell) ile taksit imkanından kredi başvurusu onaylanan Turkcell müşterileri faydalanabilir. Taahhüde aykırılıkta cayma bedelini Turkcell; cihaz kredi taksitlerini Financell tahsil eder. Fatura kesim tarihinize göre tutarlar değişiklik gösterebilir. Detaylar: turkcell.com.tr/pasaj.
  • Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Turkcell, kampanya süresi boyunca ürünlerle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kredi talebi, Financell (Turkcell Finansman A.Ş.)'e yapılır ve Financell tarafından değerlendirilir.
  • Financell kredi limitiniz, Turkcell fatura ödemeleriniz ve finans sektörü verileriniz doğrultusunda otomatik olarak belirlenmektedir
  • Yasal olarak, fiyatı 12.000 TL üzerinde olan cep telefonları için kullandırılan kredilerin vadesi maksimum 3 aydır. Fiyatı 50.000 TL'nin üzerinde olan elektrikli ve elektronik eşyalar için kullandırılan kredilerin vadesi ise maksimum 24 aydır.
  • Financell kredili cihaz taksit ödemelerinizi Turkcell faturalarınız ile tüm anlaşmalı Turkcell ödeme kanallarından yapabilirsiniz. Turkcell cihaz kampanyanız iptal olduysa veya ön ödemeli hattınız ile kampanyaya katıldıysanız ödemelerinizi; Financell ödeme noktalarından Paycell Mobil Uygulamasıyla ya da 0532 757 55 55 Turkcell Tahsilat Birimi aracılığı ile kredi taksit, ara ödeme veya erken kapama alternatiflerinden birini seçerek yapabilirsiniz.
  • Tahsilat yöntemi olarak tercih edilmesi halinde; fatura üzerinden tahsil edilecek kredi taksit tutarı, fatura kesim tarihinize göre değişiklik gösterebilir.
  • Turkcell faturasıyla ödediğiniz kredinizin gecikmesi durumunda ödemenizi Turkcell ödeme kanallarından, kredi taksitlerinizi Turkcell faturanız ile ödemiyorsanız Financell ödeme kanallarından yapabilirsiniz
Sıkça Sorulan Sorular

​Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

​Kampanya 14 Haziran - 15 Temmuz 2024 tarihleri arası geçerlidir.​

Kampanya nerelerde geçerlidir?

www.turkcell.com.tr/pasaj sitesinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.

​Kampanyadaki ürünler biterse ne olur?

​Bu kampanyaya dahil olan tüm cihazlar stoklarla sınırlıdır.​​

​Kampanyadan kimler yararlanabilir?

​Turkcell faturalı hat sahipleri yararlanabilir.