Bilgisayar Ürünlerine Özel Fiyatlar!

İndirim Bitmesine
0 Gn 18 Sa 29 Dkk
kaldı.

Her ihtiyaca uygun bilgisayarlar özel tekliflerle Pasaj'da!​ 7-30 Haziran tarihleri arasında anlaşmalı banka kartlarıyla yapılan bilgisayar kategorisi alışverişlerinizde vade farksız 6+3 taksit imkanı!​

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Pasaj Garantisi

2 Yıl Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
(23 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle
Katılım Kriterleri

  • Kampanya 13.05.2022-30.06.2022 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya, seçili ürünlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
  • Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Kampanya ürününün farklı renklerinde farklı fiyat teklifi bulunabilir.
  • Kampanya yalnızca Dijital Operatör ve turkcell.com.tr/pasaj'daki satışlarda geçerlidir.
  • Kampanyalı ürüne kampanya süresince birden fazla satıcı farklı fiyatlardan teklif verebilir. En ucuz fiyat kampanya süresince değişkenlik gösterebilir.
  • Her müşteri kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.
  • Turkcell, kampanya süresi boyunca ürünlerle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  
7-30 Haziran tarihleri arasında anlaşmalı banka kartlarıyla yapılan bilgisayar kategorisi alışverişlerinizde vade farksız 6+3 taksit imkanı!
 
Katılım koşulları:
7-30 Haziran 2022 tarihleri arasında Turkcell Pasaj’dan yapılan bilgisayar alışverişlerinizde peşin fiyatına 3 taksit fırsatı bulunmaktadır. Üstelik Akbank, Garanti ve İş Bankası kredi kartları ile yapacağınız işlemlerde vade farksız +3 taksit daha banka tarafından verilecektir.
Kampanya kapsamında banka tarafından taksitli işlemlere +3 taksit ekstreye yansıtılacaktır. Ödeme adımında seçilecek taksit sayısına ek olarak +3 taksit alışveriş sonrasında yansıtılacaktır. Banka üzerinden verilecek +3 taksit,  2 taksit ve üzeri yapılan taksitli alışverişlerde geçerli olup tek çekim alışverişlerde artı taksit uygulaması bulunmamaktadır.
Kampanya Pasaj altında yer alan Masaüstü Bilgisayarlar ve Dizüstü Bilgisayarlar kategorilerinde geçerli olacaktır.
Kampanyada sonrada verilen artı taksit sayısı dahil en yüksek toplam taksit sayısı 12 olacaktır. Kampanyada 9 taksitin üzerindeki işlemlerde +3 taksit ilave edilmeyecektir.
Artı taksit ödeme adımında uygulanan taksit üzerine banka tarafından eklenmektedir. Akbank, Garanti ve İş Bankası kredi kartları kampanyaya dahil olup diğer banka kartlarıyla yapılan taksitli alışverişlerde artı taksit fırsatı bulunmamaktadır. Anlaşmalı bankaların ana platform kartlarıyla yapılacak alışverişlerde kampanya geçerli olup, kampanyaya dahil olmayan kartlarla ilgili detaylı bilgiye bankanız ile görüşerek ulaşabilirsiniz.
Kampanyadan faydalanmak için alışveriş öncesi katılım şartı aranmamaktadır.
Kampanya bireysel kartlarla yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Ekspress limitle yapılan işlemler, FastPay ile yapılan işlemler, puan kullanımları, nakit çekim ve benzer işlemler, mail order işlemleri, anlık veya otomatik fatura ödemeleri, vergi, fon ve sigorta ödemeleri, yurtdışında yapılan tüm alışverişler ve 100 TL altındaki alışverişler kampanyaya dahil değildir.
3. Taksitli işlemlere artı taksit uygulaması, taksitli işlemin yapıldığı tarihi izleyen ilk hesap kesim tarihine kadar yapılır. Artı taksit talebinin iptali hesap kesim tarihinden sonra işleme alınamaz.
Artı taksit sayısı ile birlikte orijinal işlemin toplam vadesi 12’yi geçemez. 
Sonradan taksitlendirilen peşin işlemler ve taksitli nakit avans (TNA) işlemlerinde artı taksit yapılamaz.
Turkcell ve anlaşmalı bankalar kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.