Ayın Yıldızları

Kampanya sona erdi.

​Ayın Yıldızları, Turkcell Mağazalarında ve turkcell.com.tr'de sizleri bekliyor!

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Pasaj Garantisi

2 Yıl Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
(9 Ürün)
Sırala
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Temizle
Daha Fazla Bilgi

 

 • Kampanya modelleri renk ve stoklar ile sınırlıdır.
 • Kampanya 16.02.2021 - 10.03.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kontratlı cihaz teklifleri akıllı telefonlarda 3500 TL ve altı için 6,9 ve 12 ay, 3500 TL üstü için 3 ay, yeni nesil teknolojilerde 6, 12, 24 ve 36 ay vade seçenekleri ile alınabilmektedir.
 • Turkcell, kampanya içeriği konusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Financell Kredi Kurgusu” bulunmaktadır. Financell Kredi Kurgusu kapsamında kredi tutarı başvuru talebiyle birlikte Financell tarafından değerlendirme yapılarak belirlenmektedir.
 • Financell kredi tutarınızın seçtiğiniz cihaz için yeterli olmaması halinde, hiçbir ek ücret ödemeden ön ödeme alternatiflerinden yararlanmak için Turkcell Mağazalarına başvurabilirsiniz.
 • Turkcell’den Financell (Turkcell Finansman A.Ş.) teklif seçenekleriyle kontratlı cihaz alımında tarife seçimi zorunludur.
 • İlgili kampanya kapsamında sunulan cihaz modelleri Yıllık Abonelik Kampanyası kapsamında sunulan ve içeriğinde internet olan tüm tarife seçenekleri ile sunulmaktadır. Tarife seçimi ile ilgili detaylar sıkça sorulan sorularda yer almaktadır.
 • Cihaz kontratı ile tarife kontratı farklı sürelerde olabilir.
 • Kredi talebi Turkcell Mağazaları ve turkcell.com.tr’den Turkcell Finansman Şirketi’ne (TFŞ) yapılarak değerlendirilir.
 • Taahhüde aykırılıkta cayma bedelini Turkcell; taksitleri TFŞ tahsil eder. Tüm taahhüt süresince tarife bedeli alınacaktır.
 • Tarife ve paketteki kullanılmayan dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devretmez.
 • Paket aşım ücreti, güncel tarife/paket aşım ücretleri ile aynı olacaktır.
 • Tüm paketler yurt içinde geçerlidir. Yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilir.
 • Sözleşme süresi bitiminde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Kampanya ücretlerine ek olarak ilk ay sözleşmeden doğan damga vergisi faturaya ayrıca yansıtılacaktır.
 • 3G veya 4.5G bağlantısı, kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G ve 4.5G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Akıllı cihazınızın işletim sistemi ve cihazınızın içinde bulunan bazı uygulamalar otomatik olarak internetten bilgi almaktadır, kullanılan datalar, data paketiniz varsa paketinizden düşecektir yoksa tarifenizden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya başka bir telefon hattına devredilemez.
 • Kampanya dahilindeki ürünler her ayın belirli günleri değişiklik göstermektedir.
Sıkça Sorulan Sorular

Turkcell Finansman kredi kurgusu nedir, nasıl başvurabilirim?

​Turkcell Finansman A.Ş. Turkcell grup şirketlerinden olup BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından ürün ve hizmet satışına ilişkin finansman sağlamak amacıyla yetkilendirilmiş bir finansman şirketidir.
Turkcell’ den kontratlı cihaz almak isteyen müşterilerimize Turkcell Finansman A.Ş.üzerinden kredi sağlanarak cihazlı kampanyalardan faydalanmaları sağlanmaktadır. Bu hizmet sadece hattın yasal sahibine sunulmaktadır.
Turkcell Mağazaları, turkcell.com.tr ve Müşteri Hizmetlerimizden başvuru talebinizi ileterek, çok kısa sürede başvuru yapabilir ve anında Turkcell Finansman kredi tutarınızı öğrenebilirsiniz.

Yıllık abonelik kampanyası kapsamında tarife kontratım var (Turbo Ekstra 2GB) ve Turkcell’den farklı bir tarife ile (Turbo 6GB) kontratlı cihaz almak istiyorum. Tekliflerden nasıl faydalanabilirim?

 • ​Turkcell finansman kurgusu teklifini seçtikten sonra cihaz kontratı ile almak istediğiniz tarifeyi seçebilirsiniz. Kontrat imza tarihinden sonraki ilk fatura kesiminde mevcut tarife kontratınız iptal edilir ve yeni tarifeniz 12 ay taahhütle ile hattınıza tanımlanır. Dilerseniz 12 aylık tarife taahhüdünüzün bitmesine 90 gün kala kontrat sürelerini ön talep ile uzatabilirsiniz.
 • Örneğin; Yıllık Abonelik Kampanyası Turbo Ekstra 2GB tarifesinde kontratınızın 4. Ayındasınız. Kontratlı cihaz teklifine geldiğiniz tarihten sonra ilk fatura kesim tarihinde Turbo 6GB tarifesi 12 aylık taahhütle hattınıza tanımlanır.

Yıllık abonelik kampanyası kapsamında tarife kontratım var (Turbo Ekstra 6GB) ve aynı tarife ile (Turbo Ekstra 6GB) kontratlı cihaz almak istiyorum. Tekliflerden nasıl faydalanabilirim?

 • ​Turkcell finansman kurgusu teklifini seçtikten sonra cihaz kontratı ile almak istediğiniz tarifeyi seçebilirsiniz. Mevcut kontratınızın bitiminde ikinci bir 12 aylık taahhüt otomatik başlatılır. Cihazın satış tarihindeki Turbo 6GB paket fiyatı sabitlenir ve ikinci 12 aylık taahhüt bu fiyattan devam eder.
 • Örneğin; Yıllık Abonelik Kampanyası Turbo Ekstra 6GB tarifesinde kontratınızın 8. Ayındasınız. Kontratlı cihaz teklifine geldiğiniz tarih itibarıyla Turbo Ekstra 6GB tarifesi taahhüdü kontrat bitim tarihinizden itibaren 12 ay daha uzatılır. Yani mevcut kontratınızdan kalan 4 ay ve yeni dönem itibarıyla gelen 12 ayla ile birlikte 16 ay daha aynı fiyatla tarife taahhüdünüz devam eder.

Turkcell Finansman Tekliflerinden Kimler Faydalanabilir?

​Seçtiğiniz cihaza Turkcell Finansman Kurgusu ile sahip olmak için kampanya kapsamında sunulan cihaz için Turkcell Finansman A.Ş. tarafından belirlenen kredi limitinizin yeterli olması gereklidir. Turkcell Finansman Kurgusu kredi limitiniz yeterli olsa dahi, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. nezdinde son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı TCKN ile adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp taahhüt süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.Turkcell Finansman kredisi ile ilgili detaylı bilgiyi Turkcell Mağazaları veya Müşteri Hizmetlerinden edinebilirsiniz.

Turkcell Finansman kredi tutarıma dair SMS aldım, şimdi ne yapmalıyım?

​Turkcell Finansman’dan alabileceğiniz toplam kredi tutarı Turkcell Finansman’a başvurunuz sonrası SMS olarak bildirilir. Satın almak istediğiniz cihaz için kredi limitinizin yeterli olması halinde işlemlerinizi turkcell.com.tr’den ve Turkcell Mağazalarından tamamlayabilirsiniz.

Turkcell Finansman kredi başvurusu ile ilgili aldığım SMS metninde belirtilen tutar neyi ifade ediyor?

​Bu tutar, kredi limitinizi göstermekte olup Turkcell kampanyası ile alabileceğiniz cihaz için Turkcell Finansman A.Ş.’nin size sağlayabileceği maksimum finansman tutarını belirtir. Almak istediğiniz cihazın bedeli kredi tutarının altında ise, alacağınız cihazın bedeli kadar kredi kullanabilirsiniz.

Turkcell Finansman kurgusu ile cihaz satın almak için ek bir belge temin etmem gerekir mi?

​Hayır. Turkcell’den bir cihaz satın alabilmek için aslının gösterilmesi kaydıyla kimlik veya sürücü belgesi veya pasaport fotokopisinin 1 kopyasının temini yeterlidir. Ek bir belge temin edilmesine gerek yoktur.

Turkcell.com.tr üzerinden aldığım Turkcell Finansman kredili cihazın teslimatında nelere dikkat etmeliyim?

 • ​Cihaz teslimatınız esnasında kurye personeline kimliğinizin aslının ibraz edilmesi gerekmektedir. Kurye personeli kullandığı el terminali ile kimliğinizi bir kopyasını alacaktır.
 • Kurye personelinin kapınıza getirmiş olduğu Cihaz finansmanı için Turkcell Finansman A.Ş. Tüketici Finansman Sözleşmesi, Cihaz finansmanı geri ödemelerinin mobil ödeme ile faturanız üzerinden tahsili için Turkcell Ödeme Hizm. A.Ş. Ödeme Hizmetleri Sözleşmesi ve Cihaz kampanyasından yararlanmanız için Turkcell İletişim Hizm. A.Ş.’nin ilgili cihaza ilişkin Kampanya Taahhütnamesinin ilgili sayfalarını ıslak imzalı olarak imzalamanız ve Tüketici Finansman Sözleşmesi’nde sözleşmenin bir nüshasının teslim alındığına dair onay yazısını kendi el yazınız ile yazıp, imzalamanız ve kuryeye bu nüshayı teslim etmeniz gerekmektedir. Sözleşmelerin bir nüshası sizde kalmak üzere düzenlenecektir.

Ödemeleri ne şekilde yapacağım?

​Turkcell Finansman Kurgusu kapsamında kredi geri ödemeleriniz, Turkcell faturalarınıza yansıtılmaktadır. Mevcutta Turkcell faturanızı nasıl ödemeyi tercih ediyorsanız aynı şekilde ödemeye devam edebilirsiniz.

Kaç taksite kadar kredi kullanabilirim?

Kontratlı cihaz teklifleri akıllı telefonlarda 3500 TL ve altı için 6, 9 ve 12 ay, 3500 TL üstü için 3 ay, yeni nesil teknolojilerde 6, 12, 24 ve 36 ay vade seçenekleri ile alınabilmektedir.​

Turkcell Finansman kredi tutarım almak istediğim cihaz fiyatından düşük çıkarsa ne yapmalıyım?

​Finansman limitinin, cihaz fiyatından düşük çıkması durumunda müşterilerimize ön ödemeli satın alma seçeneği sunuyoruz. Finansman tutarı ile cihaz fiyatı arasındaki farkı Turkcell Mağazalarından peşin veya kredi kartı ile ödeyerek, geri kalan tutar için onaylanan finansman limiti üzerinden kredi kullanabilirsiniz. 

Turkcell Finansman müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

​0850 200 0532 numaralı çağrı merkezinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Turkcell Finansman Kredili cihaz kampanyasının iptali durumunda erken iptal ücreti nasıl hesaplanır?

 • ​Bireysel Abone Akıllı Telefon Bilgilendirme Metni’nde yer alan iptal/ cayma koşulları ile ile Turkcell Finansman A.Ş. Tüketici Finansman Sözleşmesi’nden cayma koşulları birbirinden farklılık arzetmektedir.
 • Kontratlı cihaz teklifinin iptali, bilgilendirme metninde belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumunda geçerlidir. Turkcell Finansman sözleşmesi kapsamında cihaza ilişkin erken ödeme tutarı, söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği gün itibarıyla Turkcell Finansman cihaz finansman geri ödemelerinden kalan ana paranın, kalan vade ve aylık faizi üzerinden hesaplanır.
 • Bu tarihten sonra yapılacak kredi ödemeleri anlaşmalı olduğu bankalardan (Denizbank, Akbank, Finansbank, Garanti Bankası) Turkcell Finansman'a ödenebilecektir. Turkcell Finansman kredisi tek seferde ödenebileceği gibi, taksitli olarak ödenmeye devam edilebilir.
 • Kontratlı cihaz teklifi ile alınan tarife teklifleri erken iptal ücret hesaplamasında Yıllık Abonelik Kampanyası kapsam ve koşulları geçerlidir.
 • Turkcell Finansman A.Ş. ile imzaladığınız Tüketici Finansman Sözleşmesi için cayma/iptal koşullarına www.financell.com.tr linkinden ulaşabilirsiniz.

Turkcell ’den alacağım kontratlı cihaz sayısında bir limit var mıdır?

​Aynı TCKN ile birbirine bağlı hatlar için kontratlı cihaz alım limiti 4’dür. Bu tüm cihaz kontratlı tekliflerimizi kapsamaktadır.

Turkcell kontratlı cihaz tekliflerinden faydalanmam durumunda cihaz için ayrı tarife için ayrı sürelerde taahhüt verebilir miyim?

​Evet. Turkcell’den alacağınız kontratlı akıllı telefon tekliflerinde cihazınızı 6 ay taahhütle alabilirsiniz. Kurgu kapsamında tarife seçiminde Yıllık Abonelik Kampanya koşulları geçerlidir.

Turkcell’den kontratlı cihaz almak istiyorum. Mutlaka bir tarife seçmek zorunda mıyım?

​Evet. Turkcell’de kontratlı cihaz alırken içeriğinde internet paketi olan kontratlı tarifelerden birini seçmeniz gerekmektedir.

Herhangi bir tarife kontratım yok ve Turkcell’den kontratlı cihaz almak istiyorum. Tekliflerden nasıl faydalanabilirim?

​Turkcell finansman kurgusu teklifini seçtikten sonra cihaz kontratı ile almak istediğiniz tarifeyi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz tarife kontrat imza tarihiniz itibarıyla 12 ay taahhüt ile hattınıza tanımlanır. (Cihaz taahhüt süreniz 12-24 veya 36 ay olabilir.) Dilerseniz 12 aylık tarife taahhüdünüzün bitmesine 90 gün kala kontrat sürelerini ön talep ile uzatabilirsiniz.

İlgili paket bedelleri faturama nasıl yansır?

 • ​Kampanyadan Turkcell Finansman Kredisi seçeneğiyle yararlanan aboneler imza tarihinden sonraki ilk fatura kesiminden itibaren ilk cihaz kredi taksitini faturalarında göreceklerdir.
 • Cihaz ile birlikte seçilen tarifeler için; Kontratlı cihaz teklifine katılmadan önce herhangi bir cihazsız tarife kontratı yoksaaynı paketten devam edilmesi durumunda cihazla birlikte seçeceği tarife paketi 12 aylık olarak anında tanımlanır ve ilk faturaya kampanyalı ücret yansır. Farklı paketten devam edilmesi durumunda ise kampanyalı teklif paketi ilk fatura kesiminde tanımlanır ve ilgili ücret ikinci faturaya yansır.
 • Kontratlı cihaz teklifine katılmadan öncecihazsız bir tarife kontratı varsa ve cihazla birlikte seçeceği tarife paketi mevcut paketinden farklıysa : ( Örneğin; kontratlı Turbo Ekstra 2GB tarifesindeki müşteri, cihazla birlikte Turbo 6GB tarifeye geçmek istiyorsa) - yeni seçtiği tarife paketi ilk fatura kesim tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde 12 aylık tanımlanır ve kampanyalı ücret ikinci faturaya yansır.
 • Kontratlı cihaz teklifine katılmadan öncecihazsız tarife kontratı varsa ve aynı paket ile devam etmek istiyorsa mevcut tarife kontratı devam eder. Mevcut cihazsız tarife taahhütünün bitiminde aynı paket 12 aylık süreyle yeniden tanımlanır. 

Kontratlı cihaz teklifi ile aldığım tarifemde paket değişikliği yapabilir miyim?

​Evet. Tarife değişikliğinde ilgili tarifenin paket değişim koşulları geçerlidir.

Kontratlı cihaz teklifimi başka bir hattıma devredebilir miyim?

​Hayır, ilgili teklif başka bir numaraya devredilemez.

Devir, Ödeme tipi ve Numara değişikliğinde kontratlı cihaz teklifimin durumu ne olur?

​Devir ve Ödeme tipi değişikliğinde iptal olur, numara değişikliğinde ise devam eder.

Kontratlı cihaz teklifimle birlikte Turkcell servislerinden faydalanabilir miyim?

​Evet. BiP, fizy, Turkcell TV+ gibi zengin içerikli Turkcell servislerinden faydalanabilirsiniz. Katılım koşulları ve detaylar ilgili servis sayfalarında mevcuttur.

Tarife seçmeden internet paketiyle kontratlı cihaz tekliflerinden faydalanabilir miyim?

​Hayır. 4.5G ile her gün gelişen mobil internet dünyasını doyasıya deneyimlemek için zengin içerikli tarifelerimizle Turkcell kontratlı cihaz tekliflerini sunuyoruz. Kontratlı cihaz tekliflerimiz sadece içeriğinde internet olan tarife seçenekleri ile sunulmaktadır. 

Seçtiğim telefonda sorun yaşanması durumunda ne yapılmalıdır?

 • ​Turkcell Mağazaları ve Anlaşmalı Zincir Mağazalarından almış olduğunuz cihazınızı en kısa sürede yetkili bir teknik servise götürmelisiniz. Cihaz garanti kapsamında, tamir edilecektir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüzde herhangi bir ücret ödemezsiniz. Garanti kapsamı dışındaki, kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalarda ise Yetkili Teknik Servis’in belirleyeceği tutarı ödemelisiniz. Kampanya kapsamında aldığınız cihaz, satış noktasında arızalı çıktığı takdirde yenisi ile değiştirilir.
 • Satış sonrası arızalı çıktığı takdirde ise 15 gün içinde cihazı aldığınız Turkcell Mağazasına elden teslim etmelisiniz. Turkcell Mağazası cihazı yetkili teknik servise gönderecek, teknik servisin testi neticesinde cihazın arızasının donanımsal olduğu onaylanırsa, servis tarafından yeni bir cihaz Turkcell Mağazasına gönderilecektir. Turkcell Mağazası size cihazının geldiğini haber verip yeni cihazı size elden teslim etmelidir. Bu bekleme süreci maksimum 4 hafta sürer. Bu bekleme döneminde faturanıza paket bedeli yansımaya devam edecektir.
 • Turkcell.com.tr'de satılan tüm ürünler dağıtıcı firma garantilidir. Satın almış olduğunuz ürün, dağıtıcı firmanın sağladığı garanti koşulları kapsamında değerlendirilir. Dağıtıcı firma tarafından sağlanan garanti koşulları ve prosedürüyle ilgili bilgileri, ürünle beraber gelen garanti kartında, kullanma kılavuzunda veya ürünün bilgilendirme kitapçığı ya da dokümanında bulabilirsiniz.
 • Cihaz ve aksesuarlarla ilgili yaşayabileceğiniz arıza durumları hakkında detaylı bilgi almak için, 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Esnek Ödeme ile cihaz satın aldıktan sonra taksit süresi değiştirebilir mi?

​Hayır, değişirilemez. 12/24/36 aydaki ile aynı süreç geçerlidir. Örneğin cihaz 18 ay taahhütle alındı ise, müşteri cihazına dair kredi taksit tutarını TFŞ ödeme kanallarından ara ödeme yaparak değiştirebilir/ tamamını kapatabilir ancak 18 aylık süreyi kısaltıp uzatamaz / değiştiremez. 

Esnek Ödeme ile Taahhüt süresi boyunca tarife için ödediğim bedel değişecek mi?

​Cihaz ve Tarife için ayrı taahhüt süreleri bulunmaktadır. Tarifeye verdiğiniz taahhüt Yıllk Abonelik altından satıldığından 12 ay geçerlidir, bu süre boyunca tarife ücretiniz sabit kalır. Esnek ödeme ile cihaz taksit süresi değiştirilir, fayda süresi seçildiği sekilde kalır.

Ön Ödeme ile Esnek Ödeme aynı anda kullanılabilir mi?

​Esnek ödeme ile ön ödeme aynı anda kullanılabilir, müşteri istediği ön ödemeyi yapıp sonrasında da istediği cihaz taksitini seçebilir.

Cihaz Yenilemede Esnek Ödeme yapılabilir mi?

​Evet. Müşteri cihaz yenileme yapıyorsa cihaz taksitlerini 3'ün katı olacak şekilde 6-36 ay arası seçebilir.

Taksit Bizden kurgularıyla Esnek Ödeme yapılabilir mi?

​Hayır. Taksit bizden kurguları sadece 12/24 ve 36 aylık taksit seçenekleriyle alınabilir.

Esnek Ödeme ile aldığım cihaz için Akıllım Güvende alabilir miyim?

​Akıllım Güvende teklifleri sadece 6-9-12 aylık taksit seçenekleriyle alınabilir.