Daha Fazla Bilgi

Kampanya katılımı ve katılım için gönderilen SMS ücretsizdir.
  • Bireysel faturalı Her Yöne Paketler Tarifesi'nde Minik, Ekonomik, Süper ve Star paketlerine numara taşıyarak, yeni hat alarak veya ödeme tipi değişikliği yaparak yeni gelen bireysel faturalı müşterilerimiz, otomatik olarak yararlanacakları bu kampanya ile ilk 12 fatura dönemi boyunca, bir fatura dönemi içerisinde kullanmadıkları tarife paketi dakikalarını bir sonraki fatura döneminde kullanma hakkı kazanacaklardır.
  • Kampanya başvurusu sırasında Her Yöne Paketler Tarifesi'nde Minik, Ekonomik, Süper ve Star paketlerde, Haydi Gel Tarifesi'nde Mini, Minik, Küçük ve Büyük paketlerde olan ve son 365 gün içinde numara taşıyarak, yeni hat alarak veya ödeme tipi değişikliği yaparak bireysel faturalıya gelmiş olan müşterilerimiz ise ücretsiz SMS atarak kampanyaya katılabileceklerdir. Koşulları sağlamaları durumunda kampanyanın başlangıcından itibaren 12 fatura dönemleri boyunca, bir fatura dönemi içerisinde kullanmadıkları tarife paketi dakikalarını bir sonraki fatura döneminde kullanma hakkı kazanacaklardır.
  • Kullanılmayan dakikalar, bir sonraki fatura dönemine aynı özellikler ile devreder. Devreden dakikalar yüklendiğinde müşterilerimize kısa mesaj ile kaç dakika yüklendiğinin bilgisi verilir.
SMS
  • DEVIR yaz 2222’ye gönder
  • Sayfayı kaydırın