KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
250 DK HER YÖNE
500 MB İNTERNET
Dergilik Servisinde 5GB
19 TL /AY YILLIK ABONELİK

Daha Fazla Bilgi

Yıllık Abonelik Paket ÜcretiYıllık Abonelik Paket Süresi
Minik Paket Her Yöne 250 Dakika Yıllık Abonelik Kampanyası19 TLHer Yöne 250 Dakika
  • İster yeni bir bireysel faturalı hat alarak, ister numaranızı faturalı seçeneğiyle Turkcell’e taşıyarak, isterseniz Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek, Minik Paket Her Yöne 250 Dakika Yıllık Abonelik Kampanyası‘na katılın paketinizden ayda 19 TL ye her yöne 250 dk olarak yararlanma fırsatını yakalayın.
  • Yıllık Abonelik kampanyasına katılım için gönderilen SMS ücretsizdir. Paket ücretlerine yeni tesis özel iletişim vergisi ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • 31 Aralık 2014 tarihine kadar bu pakette yer alan abonelere aylık 1GB Twitter paketi ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Twitter paketiyle mobile.twitter.com'a bağlanmanızı sağlar.
  • Paket fiyatlarına %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Minik Paket Her Yöne 250 Dakika Yıllık Abonelik Kampanyası‘ndan faydalanmak isteyen abonelerimizin son 90 gün içinde yeni bir bireysel faturalı hat alarak, numarasını faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak veya Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek Turkcell Faturalı dünyasına katılmış olması gerekmektedir.
  • Yıllık abonelik yaptırdığınız dakika paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. Kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 9 TL'dir. Iptal tarihine kadar tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.
  • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır.
  • Paket kullanımları bittiğinde aşım ücreti internet için 10 TL/1 GB (KDV, ÖİV Dahil)’dir.10 adet internet aşımından sonra hız kısıtına (5 kbps) girilir.

SMS
  • HY 250 yaz 2222’ye gönder
  • 532 ya da 0532 532 0000