KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
50 TL Bedava Alışveriş

Daha Fazla Bilgi

Money Mobile’a üyelik SMS’i ve 2830’a gönderilecek diğer tüm SMS’ler, 0,50 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir.
  • 19 Nisan - 9 Mayıs 2012 tarihleri arasında seçili Migros Ticaret A.Ş mağazalarından faturalı Turkcell bireysel hat alıp veya numarasını Turkcell’e taşıyıp aktif Money Mobile üyesi olarak, kendisine gönderilen onay SMS’ini aldıktan sonra, Migros Ticaret A.Ş. mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart/ Money Visa/ Money Club özellikli kartları ile kasa işlemini başlatan bireysel Turkcell aboneleri, 50 Money değerinde alışveriş hakkı kazanacaklardır.
  • Kampanyadan faydalanmak için bireysel Turkcell hattından kayıtlı Money Club kart/Money Club özellikli kart numarasının MONEY(boşluk)16 hane 2830’a SMS ile gönderilerek Money Mobile’a üye olunması gerekmektedir.
  • Üyelik SMS’i 0,50 TL (KDV ve ÖİV dahildir). Money Visa’lılar MONEY (boşluk) kartlarının üzerindeki 10 haneli MIN numarasını göndermelidir.
  • Her müşteri maksimum 50 Money kazanabilir ve aynı hat ile kampanyadan 1 kere faydalanabilir. Bir abone, Migros Ticaret A.Ş deki Turkcell numara taşıma kampanyalarının hediyesinden 6 ay içerisinde en fazla 1 kez faydalanabilir.
  • Kazanılan Moneyler, aktif Money Mobile üyelerinin kartlarına 2-4 gün içinde gönderilecek, “Bugünden itibaren Money Mobile avantajlarından faydalanabilirsiniz” onay SMS’ini aldıktan sonra yüklenecek olup, kullanılmayan Moneyler 29 Nisan 2012 tarihine kadar yapılan başvurularda 9 Mayıs 2012’de , 30 Nisan - 9 Mayıs tarihleri arasında yapılan başvurularda 18 Mayıs 2012 de silinecektir.
  • Alışveriş sırasında teknik nedenlerle indirim tutarı düşmediği takdirde indirim tutarı şirket kuralları çerçevesinde Money Club özellikli kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişinizde indirim olarak düşecektir.
  • Alışveriş tutarına alkol, sigara, operatör TL yükleme ürünleri dahil değiildir. Kampanyadan en fazla 5 bin kişi faydalanabilir. Money Mobile’a Turkcell data/kurumsal hatları üye olamaz. Turkcell ve Migros kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar. Detay için tıklayınız.