Daha Fazla Bilgi

 • Bireysel faturalı hatlı olup Kamu Tarifelerinde olan müşterilerimiz, otomatik olarak yararlanacakları bu kampanya ile bir fatura dönemi içerisinde kullanmadıkları tarife dakikalarını, bir sonraki ayda kullanma hakkı kazanabileceklerdir. Kullanmadıkları dakikalar, bir sonraki ayda kendi paket özellikleri ile devredecektir. Devreden dakikaların tanımlanması ve kullanım bilgileri, ücretsiz SMS ile müşterilere iletilecektir. Ücretlendirme periyodu 6 sn'dir.
 • Devreden dakikaları, fatura kesim dönemlerinde anında aktif hale gelecek ve 1 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır. Müşteriler, bir ay içerisinde, devreden dakikalarının tümünü kullanamazsa, kullanılmayan kısmı bir sonraki aya devretmez; o ayın kullanılmayan dakikaları bir ay sonraya devreder. Devreden dakikalar üçüncü şahıslara transfer edilememektedir. Yalnızca kullanılmayan tarife dakikaları kadar dakika devretmektedir. Farklı bir kampanya ile hediye edilen dakikalar bu kampanya kapsamında bir sonraki aya devretmez.
 • Müşterinin, tarifesini değiştirip Kamu Tarifelerinden çıkması durumunda ve Kamu Tarifeleri içinde de olsa farklı yöne dakika veren bir tarifeye geçmesi durumunda, bu kampanya hakkını da kaybeder.
Kamu Devreden Dakika kampanyası 31 Mayıs 2013'te sona ermiştir.
Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir ücret ödenmemektedir.
Diğer
 • Kampanya otomatik olarak tanımlanmaktadır
 • Bireysel faturalı tüm kamu tarifesi kullanıcıları yararlanabilir.
  Kamu Kontrol Sende tarifesi dakika devir kampanyası kapsamında değildir.
 • Herhangi bir işlem yapılmasına gerek yoktur. Bireysel faturalı hat kullanan kamu tarifeli müşteriler, otomatik olarak yararlanacaklardır.
 • Bu kampanya ile bireysel faturalı kamu tarifeli müşterilerimiz bir fatura dönemi içerisinde kullanmadıkları tarife dakikalarını, bir sonraki ayda kullanma hakkı kazanabileceklerdir. Kullanmadıkları dakikalar, bir sonraki ayda, kendi paket özellikleri ile devredecektir.
 • Devreden dakikaların tanımlanması ve kullanım bilgileri, ücretsiz SMS ile müşterilere iletilecektir.
 • Müşterilerin hediye dakikaları, fatura dönemlerinde anında aktif hale gelecek ve 1 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır. Müşteriler, bir ay içerisinde, devreden dakikalarının tümünü kullanamazsa, kullanılmayan kısım bir sonraki aya devretmez; o ayın kullanılmayan dakikaları bir ay sonraya devreder. Devreden dakikalar üçüncü şahıslara transfer edilememektedir. Farklı bir kampanya ile hediye edilen dakikalar bu kampanya kapsamında bir sonraki aya devretmez.
 • Tarifenizi değiştirip kamu tarifelerinden çıkmanız durumunda ve kamu tarifeleri içinde de olsa farklı yöne dakika veren bir tarifeye geçmeniz durumunda, bu kampanya devam etmez.