Daha Fazla Bilgi

 • 12 ay taahhüt süresi boyunca Çalışan Paket, KDV ve ÖİV dâhil 49 TL’dir. Bu kampanyadan tüm bireysel faturalı müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Mevcut paketiniz Çalışan Paket ise kontrat talep ettiğinizde, indiriminiz kampanya katılımınızdan sonraki ilk faturanızda gözükür. Kullandığınız paket dışında bir kontrat talep ettiğinizde ise, paketiniz ilk fatura kesim tarihinde aktif olur ve kampanya indirimi, paketinizi kullanmaya başladıktan sonraki ilk faturanıza uygulanır.
Dilerseniz Çalışan Paket ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
SMS
 • INDIRIM CALISAN yaz 2222’ye gönder
  • İndirimli Çalışan Paket kampanyası, Çalışan Pakete üye olma taahhüdü verdiğinizde 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile rahatça konuşabileceğiniz bir kampanyadır.
  • 12 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat garantisi ile Çalışan Paket’ten 49 TL’ ye faydalanmak için en yakın Turkcell noktalarına gitmeniz yeterli. Mevcutta Çalışan Paketten faydalanıyorsanız INDIRIM CALISAN yazip 2222’ye gönderebilirsiniz.
  • Bu kampanyadan tüm bireysel faturalı müşterilerimiz faydalanabilir. Herhangi bir kontratlı kampanyadan faydalanan müşterilerimiz indirimli Çalışan Paketten faydalanmak için mevcut kontratlarını iptal ettirmeleri gereklidir.
  • Kullanmakta olduğunuz paketiniz için kontrat talep ettiğinizde, indiriminiz kampanya katılımınızdan sonraki ilk faturanızda gözükür. Kullandığınız paket dışında bir kontrat talep ettiğinizde ise, paketiniz ilk fatura kesim tarihinde aktif olur ve kampanya indirimi, paketinizi kullanmaya başladıktan sonraki ilk faturanıza uygulanır.
  • Taahhüt süresi boyunca Çalışan Paket vergiler dâhil 49 TL’dir. Paket ücretiniz kampanya boyunca indirimli olur ve sabit kalır. 12 ayın sonunda paketinizin aylık bedeli faturanıza indirimsiz olarak uygulanır.
  • Turkcell Müşteri Hizmetlerinden iptal edebilirsiniz.İptal edildiğinde Turkcell Hizmetleri kapsamında size sağlanan indirimlerin bedelleri ilk faturanıza yansıtılır.

   Yıllık abonelik yaptırdığınız dakika paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır.

   İndirimli Çalışan Paket yıllık aboneliği için kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 10 TL'dir.

   Iptal tarihine kadar tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.

   • 12 ay boyunca Çalışan Pakete üye olma taahhüdü verdiğinizde, paketinizin aylık ücretini kampanya boyunca indirimli öder ve sabit fiyat garantisi ile paket ücretlerinde meydana gelebilecek değişikliklerden etkilenmezsiniz.
   • Kampanyadan Bireysel Faturalı Turkcell’liler yararlanabilir. Bir hat ile aynı anda yalnızca bir tekliften faydalanabilirsiniz ama dilerseniz birden fazla hattınızla kampanyadan faydalanabilirsiniz.
   • 12 ay boyunca Çalışan Pakete üye olma taahhüdü verdiğinizde, paket ücretinin aylık bedelini 12 ay boyunca indirimli, üstelik sabit fiyat garantisi ile kullanabilirsiniz. 12 fatura dönemi sonrasında kampanyanız otomatik olarak biter. Kampanyada verilen paketlerin ücretlendirme periyodu ve içeriği mevcut paketler ile aynı olur.
  • Kampanya süresi boyunca tarife/paket değişikliği yapmak için taahüdünüzü iptal etmeniz gereklidir. İptal edildiğinde Turkcell Hizmetleri kapsamında size sağlanan indirimlerin bedelleri ilk faturanıza yansıtılır.
  • Çalışan Paketinizle kampanyaya katılmanız durumunda indiriminiz çıkacak olan ilk faturanıza uygulanır.
  • Tüm tekliflerde 12 aylık kampanya süresi dolmadan, müşterimizin isteği ile teklife özel erken iptal ücreti uygulanarak kampanya iptali yapılabilir.
  • 12 aylık kampanya süresi dolmadan, kullanılan hattın iptal edilmesi, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, Faturalı hattan Hazır Kart’a geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda kampanyanız iptal olur ve Turkcell Hizmetleri kapsamında size sağlanan indirimlerin bedelleri ilk faturanıza uygulanır.
  • Katılım süresi devam ettiği sürece kampanyaya tekrar katılabilirsiniz.
  Sayfayı kaydırın