Daha Fazla Bilgi

Ücret Tablosu Ücretler
Haydi Gel Büyük Paket Aylık 55 TL
Kampanyalı Haydi Gel Büyük Paket Aylık 39 TL
Haydi Gel Büyük Paket Süresi Her yöne 900 dakika
+
Haftada 2 Gün Turkcell’lilerle
sabah6 akşam6 Bedava
Paket bitiminde heryöne 30 KR/dk


Tüm vergiler dahildir.

Kampanyadan dolayı indirimli ücret 6 fatura boyunca geçerlidir. Kampanya bitiminde Haydi Gel Büyük paket standart ücretinden ücretlendirmeye devam edilir.

Kampanya katılım için gönderilen SMS'ler ücretsizdir.

Haydi Gel Büyük pakette olup, kampanyaya başvuran ve 6 ay süre ile kampanyadan faydalanma sözü veren müşterilerimiz, başvurularının ardından kampanyanın başladığına dair gelen SMS’den sonra kampanyadan faydalanmaya başlar ve ilk 6 faturalarında indirimlerini kazanırlar.


Haydi Tarifesi’nde olup da Haydi Gel Büyük paketten başka paketlerde olan müşterilerimiz, kampanyaya başvuru yaptıklarında ve ve 6 ay süre ile kampanyadan faydalanma sözü verdiklerinde ilk fatura kesimlerinde paket değişiklikleri gerçekleşir, Haydi Gel Tarifesi’ndeki Haydi Gel Büyük pakete geçerler ve geçişlerini takip eden 6 fatura boyunca indirimden yararlanırlar.
SMS
 • BUYUK INDIRIM yaz 2222’ye gönder
  • Haydi Gel Büyük pakette 6 faturanız boyunca aylık paket ücreti üzerinden indirim kazanarak, ayda sadece 39 TL’ye her yöne 900dk ve Haftada 2 GünTurkcell’lilerle sabah 6 akşam 6 bedava konuşabileceğiniz bir Turkcell kampanyasıdır.
  • Kampanyaya başvurmak için BUYUK INDIRIM yazıp 2222'ye ücretsiz SMS gönderebilir, Online İşlemleri ziyaret edebilir ya da Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Tüm haklarınız bir fatura dönemi için geçerlidir. Bir sonraki aya devrolmaz.
  • Kampanyadan Bireysel Faturalı Hatlı Haydi Gel Büyük paket aboneleri faydalanabilir. 3 aylık kontratlı Büyük İndirim Kampanyası’ndan faydalanan aboneler bu kampanyadan da eş zamanlı faydalanamamaktadır.
  • Kampanya talebiniz iptal olur. Hattınız açıldığında, kapanmadan önceki tarife/paketinizden açılır ama maksimum 1 gün içerisinde tarife/paket değişiklik talebiniz görülerek Büyük Paket’e kampanyasız olarak geçişiniz gerçekleşir. Büyük pakete geçtikten sonra kampanyaya tekrar başvurabilirsiniz.
  • Kampanyanızı iptal ettirmeden bu işlemleri gerçekleştiremezsiniz. Kampanyayı iptal ettirdiğiniz durumda da iptal bedeli faturanıza yansıtılır.
  • Kampanyaya kayıt olduktan sonra kaç faturanızda toplam ne kadar indirimden faydalandıysanız bu tutar kampanya iptal bedeli olarak faturanıza yansıtılır.
  • Turkcell Müşteri Hizmetler’ni arayarak kampanya iptal bedelini ödemek koşulu ile kampanyanızı iptal ettirebilirsiniz.
  • Haydi Gel Büyük Paket’ten faydalanırken kampanyaya başvurduğunuzda ve katılım onayınızı verdiğinizde kampanyanın başladığına dair gelen kısa mesajdan sonra kampanyadan faydalanmaya başlarsınız ve ilk 6 faturanızda indiriminizi kazanırsınız. Haydi Tarifesi’nde olup da Haydi Gel Büyük Paket’ten başka paketlerde olan müşterilerimiz, kampanyaya başvuru yaptıklarında ilk fatura kesimlerinde paket değişiklikleri gerçekleşir, Haydi Gel Büyük Paket’e geçerler ve geçişlerini takip eden 6 fatura boyunca indirimlerini kazanırlar. Haydi Gel Tarifesi dışında olan müşterilerimiz ise, kampanyaya başvuru yaptıklarında ilk fatura kesimlerinde tarife değişiklikleri gerçekleşir, Haydi Gel Tarifesi’ndeki Haydi Gel Büyük Paket’e geçerler ve geçişlerini takip eden 6 fatura boyunca indirimlerini kazanırlar. Haydi Gel Tarifesi dışında olan müşterilerimiz ancak son 180 gün içinde Bireysel Faturalı dünyasına geldilerse Haydi Gel Büyük Paket’e geçerek kampanyadan faydalanabilirler
  Sayfayı kaydırın