Daha Fazla Bilgi

Hazır Kart’tan Turkcell faturalıya geçerek Her Yöne Tarifesi Minik Paket'i seçen abonelerimiz, 3 ay boyunca paket aşımlarının ilk 100 dakikası için sadece 5 KR / DK ödeyecektir. 3 ayın sonunda ve ilk 100 dakikanın dolması durumunda, paket aşımları standart Her Yöne Tarife Paket Aşım Fiyatı ile ücretlendirilir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  • Kampanyadan, ön ödemeliden faturalıya geçen ve Her Yöne Tarifesi Minik Paket'e giren aboneler faydalanacaktır. Kamapanyaya katılım, Her Yöne Tarifesi Minik Paket'e geçiş sonrasında otomatik olarak gerçekleştirilecektir. Kampanyadan, Her Yöne Minik Paket aboneleri faydalanacaktır. Diğer Her Yöne Paketleri, kampanya kapsamında değildir.
  • Kampanya kapsamında paket dakikalarının bitiminde aboneler, yurt içi konuşmalarında KDV ve ÖİV dahil 5 KR / DK ile ücretlendirilir. Paket indirim kampanyası başladığında, 100 dakikalık indirimli konuşma süresi bittiğinde ve kampanya sonlandığında SMS ile bilgilendirilirsiniz.
Kampanya faydası 3 ay boyunca ilk 100 dakikalık paket aşımları için geçerli olacaktır. İlk 100 dakikanın veya 3 aylık sürenin bitiminde aboneler, Her Yöne Tarifesi'nin paket aşım fiyatı ile ücretlendirilecektir.
Sayfayı kaydırın