Daha Fazla Bilgi

Aylık Sürpriz, Mini Sürpriz ve Haftalık Sürpriz tekliflerinde, yüklemeniz karşılığında tanımlanan bedava kullanımlarınız için herhangi bir ücret söz konusu değildir.

Sürpriz Konuş teklifi ile tanımlanan dakikalar ve Sürpriz Mesajlaş teklifi ile tanımlanan SMS'ler için herhangi bir ücret söz konusu değildir.

Fırsat Paketlerinde yurt içi her yöne 180 SMS ve 180 dk. için KDV (%18), ÖİV (%25) dahil 12 TL; yurt içi her yöne 300 SMS ve 300 dk. için KDV (%18), ÖİV (%25) dahil 20 TL; yurt içi her yöne 450 SMS ve 450 dk. için KDV (%18), ÖİV (%25) dahil 30 TL ücret söz konusudur.

500 Dakika Paketi'nde yurt içinde her yöne geçerli 500 dk. için KDV (%18), ÖİV (%25) dahil 19 TL ücret söz konusudur.

Hazır Kart Sadakat Programı'nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde belirlenen ve aşağıda kriterleri belirtilen hedef kitleler "Aylık Sürpriz", “Mini Sürpriz”, “Haftalık Sürpriz”, “Sürpriz Konuş”, “Sürpriz Mesajlaş”, “Fırsat Paketleri” ve "500 Dakika Paketi" tekliflerine kayıt edilecek ve SMS ile bilgi verilecektir.Aylık Sürpriz:

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler, tek seferde 20 TL yükleme yaptıklarında 1 ay boyunca kullanabilecekleri her yöne 100 dk. ve her yöne 300 SMS kazanacaklardır. Tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında ise 1 ay boyunca kullanabilecekleri her yöne 150 dk. ve her yöne 450 SMS kazanacaklardır.

 • Son 3 ayda en yoğun TL yüklemesi 20 TL'lik olan, 6 aydan uzun süredir Turkcell abonesi olan, en az 1 kez Turkcell'e numara taşıması yapmış olan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamının, son üç ayda giden aramalarının dakika toplamına oranı %18'den küçük olan, son ay içinde 5 dakika altında aranan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 6 TL'den az bakiyesi olan, Genç ve Genç Plus Tarifesi'nde olmayan aboneler.
 • Son üç ayda en yoğun TL yüklemesi 20 TL'lik olan, 12 aydan az 6 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son üç aydaki TL yükleme miktarı %45 azalan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zamanı 15 günden fazla olan, son ayda attığı SMS toplamının, son üç ayda attığı SMS toplamına oranı %13'ten küçük olan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 9 TL'den az bakiyesi olan, Genç ve Genç Plus Tarifesi'nde olmayan aboneler.
 • 6 aydan uzun süredir Turkcell abonesi olan, son üç ayda en yoğun TL yüklemesi 20 TL'lik olan, geçtiğimiz ay en fazla 2 kez TL yükleme yapmış olan, TL yükleme miktarı son üç ayda %43 azalmış olan, yaşı 23 üzerinde olan, son ayda aldığı SMS adedinin toplamı, son 3 ayda aldığı SMS adedi toplamına oranı %10 altında olan, son 3 ay harcaması 16 TL altında olan ve kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla bakiyesi 8 TL'den az olan, Genç ve Genç Plus Tarifesinde olmayan aboneler.
 • 6 aydan uzun süredir Turkcell abonesi olan, son üç ayda en yoğun TL yüklemesi 20 TL'lik olan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zamanı 30 günden fazla olan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamı, önceki ayın giden aramalarının dakika toplamının %50 altında olan, son 3 aylık ortalama SMS gönderim adedi 45 ve üzerinde olan, yaşı 25 ve altında olan, son ayda data paketi almamış olan, Genç ve Genç Plus Tarifesinde olmayan aboneler.
Mini Sürpriz:

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler tek seferde 12 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında 1 ay boyunca kullanabilecekleri her yöne 60 dk. ve her yöne 180 SMS kazanacaklardır.

 • Son üç ayda en yoğun yüklemesi 12 TL'lik olan, 6 aydan uzun süredir Turkcell abonesi olan, en az 1 kez Turkcell'e numara taşıması yapmış olan, on aydaki giden aramalarının dakika toplamının, son üç ayda giden aramalarının dakika toplamına oranı %18'den küçük olan, son ay 5 dakikanın altında aranan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 5 TL'den az bakiyesi olan, Genç ve Genç Plus Tarifesi'nde olmayan aboneler.
 • Son üç ayda en yoğun yüklemesi 12 TL'lik olan, 12 aydan az 6 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son üç aydaki TL yükleme miktarı %45 azalan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zamanı 15 günden fazla olan, son ayda attığı SMS toplamının, son üç ayda attığı SMS toplamına oranı %13'ten küçük olan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 7 TL'den az bakiyesi olan, Genç ve Genç Plus Tarifesi'nde olmayan aboneler.
 • 6 aydan uzun süredir Turkcell abonesi olan, son üç ayda en yoğun TL yüklemesi 12 TL lik olan, geçtiğimiz ay en fazla 2 kez TL yükleme yapmış olan, TL yükleme miktarı son üç ayda %43 azalmış olan, yaşı 23 üzerinde olan, son ayda aldığı SMS adedinin toplamı, son 3 ayda aldığı SMS adedi toplamına oranı %10 altında olan, son 3 ay harcaması 15 TL altında olan ve kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla bakiyesi 8 TL den az olan, Genç ve Genç Plus Tarifesinde olmayan aboneler.
 • 6 aydan uzun süredir Turkcell abonesi olan, son üç ayda en yoğun yüklemesi 12 TL'lik olan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zaman 30 günden fazla olan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamı, önceki ayın giden aramalarının dakika toplamının %50 altında olan, son 3 aylık ortalama SMS gönderim adedi 45 ve üzerinde olan, yaşı 25 ve altında olan, son ayda data paketi almamış olan, Genç ve Genç Plus Tarifesi'nde olmayan aboneler.
 • Son üç ayda en yoğun yüklemesi 12 TL'lik olan, son üç aylık toplam harcaması ortalama 42 TL ve altında olan, bir önceki aya göre son ayda giden çağrı adedini %30 azaltmış olan, 6 aydan daha uzun süredir Turkcell abonesi olan, yaşı 30'dan küçük olan, son TL yükleme tarihinin üzerinden 14 gün geçmiş olan, son aydaki data kullanım miktarı son 3 aydaki toplam data kullanım miktarının %20'sinden az olan ve son 3 aydaki ortalama aranma süresi 50 dakikadan fazla olan, Genç ve Genç Plus Tarifesinde olmayan aboneler.
Haftalık Sürpriz:

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler, tek seferde 7 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında ya da hatlarına 10 TL ve üzeri kredi transfer yapıldığında 1 hafta boyunca kullanabilecekleri her yöne 30 dk. kazanacaklardır.

 • Son üç ayda en yoğun yüklemesi 7 TL'lik olan, 12 aydan az 6 aydan fazla zamandır Turkcell abonesi olan, son üç aydaki TL yükleme miktarı %45 azalan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zamanı 15 günden fazla olan, son ayda attığı SMS toplamının, son üç ayda attığı SMS toplamına oranı %13'ten küçük olan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 6 TL'den az bakiyesi olan, Genç Plus Tarifesi'nde olmayan aboneler.
 • 6 aydan uzun süredir Turkcell abonesi olan, son üç ayda en yoğun TL yüklemesi 7 TL'lik olan, geçtiğimiz ay en fazla 2 kez TL yükleme yapmış olan, TL yükleme miktarı son üç ayda %43 azalmış olan, yaşı 23 üzerinde olan, son ayda aldığı SMS adedinin toplamı, son 3 ayda aldığı SMS adedi toplamına oranı %10 altında olan, son 3 ay harcaması 15 TL altında olan ve kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla bakiyesi 3 TL'den az olan, Genç Plus Tarifesi'nde olmayan aboneler.
 • 6 aydan uzun süredir Turkcell abonesi olan, son üç ayda en yoğun yüklemesi 7 TL'lik olan, son TL yükleme tarihinin üzerinden geçen zaman 30 günden fazla olan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamı, önceki ayın giden aramalarının dakika toplamının %50 altında olan, son 3 aylık ortalama SMS gönderim adedi 45 ve üzerinde olan, yaşı 25 ve altında olan, son ayda data paketi almamış olan, Genç Plus Tarifesi'nde olmayan aboneler.
 • Son TL yükleme tarihinin üzerinden 200 gün ve daha uzun süre geçmiş olan, Genç Plus Tarifesi'nde olmayan aboneler.
Sürpriz Konuş ve Sürpriz Mesajlaş:

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler 30 gün boyunca yurt içi her yöne konuşmalarında kullanabileceği 50 dk. ve yurt içi her yöne mesajlaşmalarında kullanabileceği 300 SMS kazanacaklardır.

 • 6 ayda daha uzun süredir Turkcell abonesi olan, son 3 aylık çağrılarının dakika olarak %85'inden fazlası rakip operatör yönüne olan, son 3 ayda en az 3 adet rakip operatör yönüne SMS göndermiş olan, son aydaki SMS gönderim adedi, son 3 aydaki SMS gönderimlerinin adet olarak %70'i olan Genç Plus tarifesinde olmayan aboneler.
Fırsat Paketleri:

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler tercih etmeleri ve hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda, 12 TL karşılığında 30 gün boyunca her yöne yurt içi görüşmelerinde kullanabileceği 180 dakika ve 180 SMS veya 20 TL karşılığında 30 gün boyunca her yöne yurt içi görüşmelerinde kullanabileceği 300 dakika ve 300 SMS veya 30 TL karşılığında 30 gün boyunca her yöne yurt içi görüşmelerinde kullanabileceği 450 dakika ve 450 SMS alabileceklerdir.

 • Aylık Sürpriz, Mini Sürpriz, Haftalık Sürpriz, Sürpriz Konuş ve Sürpriz Mesajlaş tekliflerine kayıt edilen aboneler, Fırsat Paketlerine otomatik olarak kayıt edilecektir.

500 Dakika Paketi:

Aşağıda kriterleri belirtilen ve kampanyaya kayıt edilen aboneler, tercih etmeleri ve hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda, 19 TL karşılığında 30 gün boyunca her yöne yurt içi görüşmelerinde kullanabileceği 500 dakika alabileceklerdir.

 • 6 aydan uzun süredir Turkcell abonesi olan, son üç ayda en az 10 TL yüklemesi olan, en az 1 kez Turkcell'e numara taşıması yapmış olan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamının, son üç ayda giden aramalarının dakika toplamına oranı %20 den fazla olan, son ayda aldığı SMS adedi, son 3 ayda aldığı SMS adedi ortalamasından %5 fazla olan Genç Plus tarifesinde olmayan aboneler.
 • 6 aydan uzun süredir Turkcell abonesi olan, son üç ayda en az 10 TL yüklemesi olan, yasi 26'nın altında olan, son ay Turkcell içi konuşması son 3 ay ortalama Turkcell içi konuşmasının %2 altında olan, son ayda attığı SMS toplamının, son üç ayda attığı SMS ortalamasından %6 fazla olan, Genç Plus tarifesinde olmayan aboneler.
 • 6 aydan uzun süredir Turkcell abonesi olan, 26 yaşının üstünde, daha önceden numara taşıması yapmamış olan, son aydaki giden aramalarının dakika toplamının, son üç ayda giden aramalarının dakika toplamına oranı %5 den fazla olan, TL yükleme miktarı son üç ayda %32 azalmış olan, son ayda aldığı SMS adedinin toplamı, son 3 ayda aldığı SMS adedi toplamına oranı %12 altında olan, son 3 ay harcaması 15 TL altında olan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla bakiyesi 8 TL'den az olan ve Genç Plus tarifesinde olmayan aboneler.
 • 6 aydan uzun süredir Turkcell abonesi olan, 26 yaşının üstünde, daha önceden numara taşıması yapmamış olan, TL yükleme miktarı son üç ayda %15 azalmış olan, son ayda attığı SMS toplamının, son üç ayda attığı SMS ortalamasından %5 az olan, son 3 ay harcaması 20 TL üzerinde olan ve Genç Plus tarifesinde olmayan aboneler.

Diğer
Hazır Kart Sadakat Programı ile belirlenen aboneler otomatik kayıt edilecektir.
 • Hazır Kart Sadakat Programı standart bir istatistik yazılımı vasıtasıyla üretilen puanlama doğrultusunda yapılan operasyonel planlama ve faaliyetlerin bütünüdür. Bu program kapsamında belirlenen bireysel ön ödemeli abonelere çeşitli teklifler sunulacak ve kısa mesaj gönderilerek bilgilendirme yapılacaktır.
 • Bilgilendirme mesajını aldıktan sonra kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • Aylık Sürpriz, Mini Sürpriz ve Haftalık Sürpriz için bilgilendirme mesajını aldıktan sonra tekliflerin aktiflenmesi için geçerlilik süresi 30 gündür. Bu dönem içinde;
  • Aylık Sürpriz teklifinde olan abonelerin en az 20TL,
  • Mini Sürpriz teklifinde olan abonelerin en az 12TL,
  • Haftalık Sürpriz teklifinde olan abonelerin en az 7TL yükleme yapması gerekmektedir. Haftalık Sürpriz teklifinde olan abonelerin hatlarına 10 TL ve üzeri kredi transfer yapılması da teklifin aktiflenmesini sağlayacaktır.

  Sürpriz Konuş ve Sürpriz Mesajlaş teklifindeki aboneler bilgilendirme mesajını aldıktan sonra 30 gün boyunca geçerli olan ve yurt içi her yöne görüşmelerde kullanılabilecekleri 50 dakika ve yurt içi her yöne mesajlaşmalarda kullanabilecekleri 300 SMS kazanacak ve hemen kullanmaya başlayabileceklerdir.


  Fırsat Paketleri’nin geçerlilik süresi 180 gündür. Kampanyaya kayıt edilen abone tercih etmesi durumunda bu 180 günlük dönemde 30 günde en fazla 10 kez olmak koşuluyla Fırsat Paketlerinden birini 2222’ye mesaj atarak satın alabilecektir.
  12TL’lik paket için: 2222’ye FIRSAT 12, 20TL’lik paket için: 2222’ye FIRSAT 20, 30TL’lik paket için: 2222’ye FIRSAT 30 yazıp SMS gönderilmesi yeterlidir. 2222'ye atılan kampanyaya katılım mesajları ücretsizdir.

  500 Dakika Paketi'nin geçerlilik süresi 90 gündür. Kampanyaya kayıt edilen abone tercih etmesi durumunda, EVET yazıp ücretsiz olarak 7095’e mesaj atarak paketi satın alabilecektir.

 • Aylık Sürpriz tekflifinden 20 TL yükleyerek faydalandıysanız bedava kullanım haklarınızdan kalan dakika miktarını *123*368# i tuşlayarak ; kalan SMS miktarını *123*371# i tuşlayarak sorgulayabilirsiniz.

  Aylık Sürpriz tekflifinden 30 TL yükleyerek faydalandıysanız bedava kullanım haklarınızdan kalan dakika miktarını *123*367# i tuşlayarak ; kalan SMS miktarını *123*370# i tuşlayarak sorgulayabilirsiniz.

  Mini Sürpriz teklifi için bedava kullanım haklarınızdan kalan dakika miktarını *123*366# i tuşlayarak ; kalan SMS miktarını *123*369# i tuşlayarak sorgulayabilirsiniz.


  Haftalık Sürpriz teklifi için bedava kullanım haklarınızdan kalan miktarı *123*220# i tuşlayarak / arayarak sorgulayabilirsiniz.

  Sürpriz konuş teklifi için bedava kullanım haklarınızdan kalan dakika miktarını *123*225# i tuşlayarak ; Sürpriz Mesajlaş teklifi için kalan SMS miktarını *123*226# i tuşlayarak sorgulayabilirsiniz.


  12 TL'lik Fırsat Paketi için kalan dakika miktarını *123*392# i tuşlayarak; SMS’lerinizden kalan miktarı ise *123*389# i tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

  20 TL'lik Fırsat Paketi için kalan dakika miktarını *123*394# i tuşlayarak; SMS’lerinizden kalan miktarı ise *123*391# i tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

  30 TL'lik Fırsat Paketi için kalan dakika miktarını *123*393# i tuşlayarak; SMS’lerinizden kalan miktarı ise *123*390# i tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

  500 Dakika Paketi için kalan dakika miktarını *123*121# i tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

  Ayrıca 2222’ye KALAN yazıp göndererek de kalan sorgusu yapılabilecektir

 • Kazandığınız bedava dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Aylık Sürpriz:
  • Kayıt edilen abonelerin kampanyadan faydalanabilmeleri için katılım tarihinden itibaren 30 gün içerisinde hatlarına tek seferde en az 20TL'lik yükleme yapmaları gerekmektedir.
  • Kampanyaya katılan ön ödemeli hat sahipleri 3 ay boyunca 30 günlük periyotlarla hatlarına tek seferde 20TL ve üzerini yükleyerek kampanya avantajlarından yararlanabilirler.
  • Kampanyaya katılan abone, hattına tek seferde 20TL yükleme yaptığında 30 gün boyunca kullanabileceği yurt içi her yöne 100 dk ve her yöne 300 SMS kazanmaktadır. Tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yaptığında ise 30 gün boyunca kullanabileceği yurt içi her yöne 150 dk ve her yöne 450 SMS kazanmaktadır.
  • Kampanya avantajları, abonenin hatına tek seferde ilk 20TL ve üzeri yükleme tarihinden itibaren yükleme günü dahil toplamda 30 gün süreyle geçerlidir. 30 gün içinde yapılan ek yüklemelerinde, ücretsiz görüşme süreleri tekrar tanımlanmamaktadır.
  • Kayıt olan abonelerimiz kayıt tarihini takiben 30 gün içinde tek seferde en az 20TL yüklemedikleri takdirde bu 30 gün sonrasında herhangi bir zamanda 20TL ve üzeri yükleme yapsalar bile kampanyadan yararlanamayacaklardır.
  • Kayıtlı bir abonenin kampanya avantajından ikinci kez yararlanması için ilk yüklemesinden 30 gün geçmesinden sonra tekrar hattına 20TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir.
  • Kampanyaya katılan aboneler, ilk 20TL ve üzeri yüklemelerini gerçekleştirdikleri tarihten itibaren 3 ay süresince kampanyadan 30 günlük süreler ile faydalanabilirler.
  • Kampanyaya katılan abonenin tek seferde en az 20TL yükleme şartını yerine getirmediği durumlarda ve 30 günlük süre içerisinde dakikalarının bitmesi durumunda, konuşmaları bağlı bulunduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Hediye dakikaların ücretlendirme periyodu 60sndir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan dakikalar sonraki aya devretmemektedir.
  • Kampanya kapsamında verilen dakikalar üçüncü şahıslara transfer edilememektedir.
  • Kampanyaya katılım ücreti bulunmamaktadır.
  Mini Sürpriz:
  • Kayıt edilen abonelerin kampanyadan faydalanabilmeleri için katılım tarihinden itibaren 30 gün içerisinde hatlarına tek seferde en az 12TL'lik yükleme yapmaları gerekmektedir.
  • Kampanyaya katılan ön ödemeli hat sahipleri 3 ay boyunca 30 günlük periyotlarla hatlarına tek seferde 12TL ve üzerini yükleyerek kampanya avantajlarından yararlanabilirler.
  • Kampanyaya katılan abone, hattına tek seferde 12TL ve üzeri yüklemede gün boyunca kullanabileceği yurt içi her yöne 60 dk ve heryöne 180 SMS kazanmaktadır.
  • Kampanya avantajları, abonenin hatına tek seferde ilk 12TL ve üzeri yükleme tarihinden itibaren yükleme günü dahil toplamda 30 gün süreyle geçerlidir. 30 gün içinde yapılan ek yüklemelerinde, ücretsiz görüşme süreleri tekrar tanımlanmamaktadır.
  • Kayıt olan abonelerimiz kayıt tarihini takiben 30 gün içinde tek seferde en az 12TL yüklemedikleri takdirde bu 30 gün sonrasında herhangi bir zamanda 12TL ve üzeri yükleme yapsalar bile kampanyadan yararlanamayacaklardır.
  • Kayıtlı bir abonenin kampanya avantajından ikinci kez yararlanması için ilk yüklemesinden 30 gün geçmesinden sonra tekrar hattına 12TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir.
  • Kampanyaya katılan aboneler, ilk 12TL ve üzeri yüklemelerini gerçekleştirdikleri tarihten itibaren 3 ay süresince kampanyadan 30 günlük süreler ile faydalanabilirler.
  • Kampanyaya katılan abonenin tek seferde en az 12TL yükleme şartını yerine getirmediği durumlarda ve 30 günlük süre içerisinde dakikalarının bitmesi durumunda, konuşmaları bağlı bulunduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Hediye dakikaların ücretlendirme periyodu 60sndir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan dakikalar sonraki aya devretmemektedir.
  • Kampanya kapsamında verilen dakikalar üçüncü şahıslara transfer edilememektedir.
  • Kampanyaya katılım ücreti bulunmamaktadır.
  Haftalık Sürpriz:
  • Kayıt edilen abonelerin kampanyadan faydalanabilmeleri için katılım tarihinden itibaren 30 gün içerisinde hatlarına tek seferde en az 7TL'lik yükleme yapmaları veya hatlarına en az 10TL kredi transfer yapılması gerekmektedir.
  • Kampanyaya katılan ön ödemeli hat sahipleri 3 ay boyunca 30 günlük periyotlarla hatlarına tek seferde 7TL ve üzerini yükleyerek veya 3 ay boyunca 30 günlük periyotlarla hatlarına en az 10TL ve üzeri kredi transfer yapılması durumunda kampanya avantajlarından yararlanabilirler.
  • Kampanyaya katılan abone, hattına tek seferde 7TL ve üzeri yüklemede veya hatta tanımlanan en az 10TL kredi transferde 7 gün boyunca kullanabileceği yurt içi her yöne 30 dk konuşma süresi kazanmaktadır.
  • Kampanya avantajları, abonenin hatına tek seferde ilk 7TL ve üzeri yükleme tarihinden veya en az 10TLlik yapılan kredi transfer tarihinden itibaren yükleme-transfer günü dahil toplamda 7 gün süreyle geçerlidir. 30 gün içinde yapılan ek yüklemelerinde/transferlerinde, ücretsiz görüşme süreleri tekrar tanımlanmamaktadır.
  • Kayıt olan abonelerimiz kayıt tarihini takiben 30 gün içinde tek seferde en az 7TL yüklemedikleri veya hatlarına en az 10TL kredi transfer yapılmadığı takdirde bu 30 gün sonrasında herhangi bir zamanda 7TL ve üzeri yükleme yapsalar veya hatlarına 10TL üzeri kredi transfer yapılsa bile kampanyadan yararlanamayacaklardır.
  • Kayıtlı bir abonenin kampanya avantajından ikinci kez yararlanması için ilk yüklemesinden 30 gün geçmesinden sonra tekrar hattına 7TL ve üzeri yükleme yapması veya hattına yeniden 10 TL ve üzeri kredi transfer yapılması gerekmektedir.
  • Kampanyaya katılan aboneler, ilk 7TL ve üzeri yüklemelerini gerçekleştirdikleri veya hatlarına 10TL ve üzeri kredi transfer yapıldığı tarihten itibaren 3 ay süresince kampanyadan 30 günlük süreler ile faydalanabilirler.
  • Kampanyaya katılan abonenin tek seferde en az 7TL yükleme/ hatlarına en az 10TL kredi transfer yapılması şartını yerine getirmediği durumlarda ve 7 günlük süre içerisinde dakikalarının bitmesi durumunda, konuşmaları bağlı bulunduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Hediye dakikaların ücretlendirme periyodu 60sndir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan dakikalar sonraki aya devretmemektedir.
  • Kampanya kapsamında verilen dakikalar üçüncü şahıslara transfer edilememektedir.
  • Kampanyaya katılım ücreti bulunmamaktadır.
  Sürpriz Konuş:
  • Hediye edilen 50 dakika yalnızca 30 gün süre geçerlidir ve yurt içi heryöne görüşmelerde kullanılabilir.
  • Paket ile kazanılan kullanım haklarının bitmesi durumunda, konuşmalar ve SMS gönderimleri bağlı bulunan tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Hediye dakikaların ücretlendirme periyodu 60sndir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan dakikalar sonraki aya devretmemektedir.
  • Kampanya kapsamında verilen dakikalar üçüncü şahıslara transfer edilememektedir.
  • Kampanyaya katılım ücreti bulunmamaktadır.

  Sürpriz Mesajlaş:

  • Hediye edilen 300 SMS yalnızca 30 gün süre geçerlidir ve yurt içi heryöne mesajlaşmalarda kullanılabilir.
  • Paket ile kazanılan kullanım haklarının bitmesi durumunda, SMS gönderimleri bağlı bulunan tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan SMS’ler sonraki aya devretmemektedir.
  • Kampanya kapsamında verilen SMS’ler üçüncü şahıslara transfer edilememektedir.
  • Kampanyaya katılım ücreti bulunmamaktadır.
  Fırsat Paketleri:
  • Paketi alabilmek için 2222’ye SMS atmak gerekmektedir. Atılan SMS ücretsizdir. (FIRSAT 12, FIRSAT 20 veya FIRSAT 30)
  • Paket otomatik yenilenmemektedir ve abonelerimiz ihtiyacı olduğunda 2222’ye ücretsiz SMS göndererek tekrar Fırsat Paketi satın alabilirler.
  • 30 günlük süre içerisinde en fazla 10 kez Fırsat Paketi satın alınabilir.
  • Paket ile kazanılan kullanım haklarının bitmesi durumunda, konuşmalar ve SMS gönderimleri bağlı bulunan tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Paket dakikalarının ücretlendirme periyodu 60sndir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan dakikalar sonraki aya devretmemektedir.
  • Kampanya kapsamında verilen dakikalar üçüncü şahıslara transfer edilememektedir.
  • Kampanyaya katılım ücreti bulunmamaktadır.

  500 Dakika Paketi:

  • Paketi alabilmek için 7095’e EVET yazıp SMS atmak gerekmektedir. Atılan SMS ücretsizdir.
  • Paket otomatik yenilenmemektedir ve abonelerimiz ihtiyacı olduğunda 7095’e EVET yazıp ücretsiz SMS göndererek tekrar 500 dakika paketini satın alabilirler.
  • 500 dakika görüntülü konuşma da dahil olmak üzere yurt içinde her yöne konuşurken geçerlidir, 60 saniyelik periyotlarla düşer; transfer edilemez, ödemeli arama ve konferans görüşmelerde geçerldir.
  • Paketin bitiş tarihinden sonra kullanılmayan dakikalar devretmez, silinir.
   500 dakika numara değişikliğinde, devir ve ödeme tipi değişikliğinde iptal olur.
  • Kampanyaya katılım ücreti bulunmamaktadır.
 • Kazandığınız dakikalarınızı bitirirseniz mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
 • İndirimli konuşma süreniz uzamaz. 30 gün içinde yapılan ek yüklemelerde bedava dakikalar tekrar yüklenmez.
 • Kampanyadan yararlanmak için önce kampanyaya katılım SMS’i gönderilmeli, sonra yükleme şartı yerine getirilmelidir.
 • Yedek sim kartınızı alarak bedava dakikalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • Hattınızda hiç TL yokken, yüklenen hediye dakikaları ile arama yapabilirsiniz.
 • Aylık Sürpriz, Mini Sürpriz, Haftalık Sürpriz Teklifleri otomatik sonlanacaktır. İlk 30 gün içinde TL yüklemesini yapmayan bireysel ön ödemeli abonelerimizin kampanya kaydı 30.gün sonunda, yükleme yaparak kampanyadan bedava kullanım hakkı kazanan bireysel ön ödemeli abonelerimizin kampanya kaydı ise 3.ayın sonunda sonlanacaktır.

  Sürpriz Konuş ve Sürpriz Mesajlaş teklifi 30 gün süreyle geçerlidir ve kampanya kaydını takip eden 30.günde teklif otomatik olarak sonlandırılacaktır.

  Fırsat Paketi teklifinden yararlanma süresi toplamda 180 gündür. Bu 180 günlük dönem içerisinde satın aldığınız Fırsat Paketi aktiflendikten sonra 30 gün süreyle bedava dakika ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. 30 günün sonunda paketiniz otomatik olarak sonlandırılacaktır. Iptal firsat yazıp 2744'e gönderebilirsiniz. Ayrıca tekrar paket almak için 2222’ye mesaj atmadığınız durumda, kampanyanız kayıt tarihi itibarıyla 6.ayın sonunda otomatik olarak sonlanacaktır. Kampanya bittiğinde bilgilendirme SMS'i gitmez.

 • Kampanya iptal olduktan veya bittikten sonra tekrar katılamazsınız.
 • Aylık Sürpriz:
  • 1'e 5 veren NAR tekliflerinin Turkcell yönüne avantaj sağlayanları Aylık Sürpriz Kampanyasına göre daha öncelikli gelmektedir. O sebeple bu paketleri olan abonelerimizin Turkcell yönüne kullanımları öncelikle bu paketlerden düşülecektir.
  • 1’e 5 veren HER YÖNE haftalık NAR kampanyası Aylık Sürpriz Kampanyasına göre daha öncelikli gelmektedir. O sebeple bu paketi olan abonelerimizin Turkcell yönüne kullanımları öncelikle bu paketten düşülecektir.
  • Aylık Sürpriz Kampanyası, 1’e 5 veren HER YÖNE aylık NAR, Fırsat Paketleri (12, 20 ve 30) ve Genç Nar paketinden daha öncelikli gelmektedir. O sebeple her yöne yapılacak olan kullanımlar öncelikle Aylık Sürpriz Kampanyasının bedavalarından düşülecektir.
  Mini Sürpriz:
  • 1'e 5 veren NAR tekliflerinin Turkcell yönüne avantaj sağlayanları Mini Sürpriz Kampanyasına göre daha öncelikli gelmektedir. O sebeple bu paketleri olan abonelerimizin Turkcell yönüne kullanımları öncelikle bu paketlerden düşülecektir.
  • 1’e 5 veren HERYÖNE haftalık NAR kampanyası Mini Sürpriz Kampanyasına göre daha öncelikli gelmektedir. O sebeple bu paketi olan abonelerimizin Turkcell yönüne kullanımları öncelikle bu paketten düşülecektir.
  • Mini Sürpriz Kampanyası, 1’e 5 veren HERYÖNE aylık NAR, Fırsat Paketleri (12, 20 ve 30) ve Genç Nar paketinden daha öncelikli gelmektedir. O sebeple heryöne yapılacak olan kullanımlar öncelikle Mini Sürpriz Kampanyasının bedavalarından düşülecektir.
  Haftalık Sürpriz:
  • 1'e 5 veren NAR tekliflerinin Turkcell yönüne avantaj sağlayanları Haftalık Sürpriz Kampanyasına göre daha öncelikli gelmektedir. O sebeple bu paketleri olan abonelerimizin Turkcell yönüne kullanımları öncelikle bu paketlerden düşülecektir.
  • 1’e 5 veren HERYÖNE haftalık NAR kampanyası Haftalık Sürpriz Kampanyasına göre daha öncelikli gelmektedir. O sebeple bu paketi olan abonelerimizin Turkcell yönüne kullanımları öncelikle bu paketten düşülecektir.
  • Haftalık Sürpriz Kampanyası, 1’e 5 veren HERYÖNE aylık NAR, Fırsat Paketleri (12, 20 ve 30) ve Genç Nar paketinden daha öncelikli gelmektedir. O sebeple heryöne yapılacak olan kullanımlar öncelikle Haftalık Sürpriz Kampanyasının bedavalarından düşülecektir.
  Sürpriz Konuş:
  • 1'e 5 veren NAR tekliflerinin Turkcell yönüne avantaj sağlayanları Sürpriz Konuş ile kazanılan 50 dakikaya göre daha öncelikli gelmektedir. O sebeple bu paketleri olan abonelerimizin Turkcell yönüne kullanımları öncelikle bu paketlerden düşülecektir.
  • 1’e 5 veren HERYÖNE haftalık NAR kampanyası Sürpriz Konuş ile kazanılan 50 dakikaya göre daha öncelikli gelmektedir.
  • Sürpriz Konuş ile kazanılan 50 dakika, Haydi Yükle, Aylık Sürpriz, Mini Sürpriz, Haftalık Sürpriz ve Fırsat Paketi tekliflerine göre daha önceliklidir.

  Sürpriz Mesajlaş:

  • 1'e 5 veren NAR tekliflerinin Turkcell yönüne avantaj sağlayanları Sürpriz Mesajlaş ile kazanılan 300 SMS'e göre daha öncelikli gelmektedir. O sebeple bu paketleri olan abonelerimizin Turkcell yönüne mesajlaşmaları öncelikle bu paketlerden düşülecektir.
  • 1’e 5 veren HERYÖNE haftalık NAR kampanyası Sürpriz Mesajlaş ile kazanılan 300 SMS'e göre daha öncelikli gelmektedir.
  • Sürpriz Mesajlaş ile kazanılan 300 SMS, Aylık Sürpriz, Mini Sürpriz ve Fırsat Paketi tekliflerine göre daha önceliklidir.
  Fırsat Paketleri:
  • 1'e 5 veren NAR tekliflerinin Turkcell yönüne avantaj sağlayanları Fırsat Paketleri Kampanyasına göre daha öncelikli gelmektedir. O sebeple bu paketleri olan abonelerimizin Turkcell yönüne kullanımları öncelikle bu paketlerden düşülecektir.
  • 1’e 5 veren HERYÖNE haftalık NAR kampanyası Fırsat Paketleri Kampanyasına göre daha öncelikli gelmektedir. O sebeple bu paketi olan abonelerimizin Turkcell yönüne kullanımları öncelikle bu paketten düşülecektir.
  • Haydi Yükle, Aylık Sürpriz, Mini Sürpriz ve Haftalık Sürpriz Kampanyaları, Fırsat Paketleri Kampanyasına göre daha önceliklidir.

  500 Dakika Paketi:

  • 2 Haftalık Nar ve Haftalık Nar paketleri daha önceliklidir.
  • TekNo Paketi önceliklidir.
  • Hazır Kart’lılar Kazandıkça Kazanıyor kampanyası önceliklidir
  • Haftasonu/Gece Paketleri önceliklidir
  • Evİş Paketi önceliklidir.
  • Avantajlı Günlük Paketler kampanyası (1TL’ye 75dk veya 1.5TL’ye 100dk) önceliklidir
  • Dakika SMS Yağmuru kampanyası önceliklidir.


 • Numara değişikliği veya simkart değişikliğinde kampanyanız devam eder. Devir, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği , Servislerarası Geçiş veya Geri Verme durumlarında kampanyanız iptal olur.
 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.
 • 0 532 7572222 yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.
Sayfayı kaydırın