Daha Fazla Bilgi

20 TL ve üzeri yüklemenizde hattınıza 20 TL’lik her yöne konuşma, mesajlaşma ve internet hakkı ücretsiz olarak tanımlanır.

Tek seferde 20 TL ve üzerinde TL yükleyip kampanyaya katılan Hazır Kart’lılara 20 TL’lik her yöne konuşma, mesajlaşma ve internet kullanımı hediye edilcektir. Kampanya süresince toplam 5 kez 20 TL kazanarak toplam 100 TL kazanabilirsiniz.

26 Nisan 2013'ten itibaren kampanya Genç, Turist ve Meslek tarifeleri için geçerli değildir.

532 ya da 0532 532 0000
Diğer
 • 20 TL veya üzeri TL yükleyin, KAZAN yazıp, 2222'ye gönderin!
 • Aralık 2012, Ocak ve Şubat 2013 aylarında her ay 20 TL altında yükleme yapmış, hiç 20 TL ve üzeri yükleme yapmamış abonelerimiz ve Yeni Hazır Kart Sadakat Programına kayıtlı abonelerimiz; kullandığı cihaz Turkcell sistemlerinde smartphone olarak adlandırılan, Şubat 2013 ve Mart 2013'te konuşma dakikası 1 dk ve altında olan, 2012 yılı içerisinde yurtdışındayken ses, sms ve data harcaması olan ve Şubat 2013 ve Mart 2013'te 20 TL ve altında harcama yapmış aboneler Hazır Kart Herkese 100 TL Hediye Kampanyasından faydalanabilirler.
  Diğer Hazır Kart abonelerimiz kampanyaya katılım mesajı göndermeli ya da Turkcell Müşteri Hizmetleri üzerinden kayıt olmaları gerekmektedir.
  Yıldız 15, Yıldız 19, sınırsız internet paketlerini kullanan ve herhangi bir nedenden dolayı aramaya ve aranmaya kapalı hatlar ve Kara Liste (Blacklist) hatları kampanyadan yararlanamamaktadır.
  26 Nisan 2013 itibarıyla, Genç Tarife, Meslek Tarifesi ve Turist Tarifesi kampanyadan yararlanamamaktadır.

  Kullandığı cihaz Turkcell sistemlerinde akıllı telefon (smartphone) olarak adlandırılan, Şubat 2013 ve Mart 2013'te konuşma dakikası 1 dk ve altında olan, 2012 yılı içerisinde yurt dışındayken ses, sms ve data harcaması olan ve Şubat 2013 ve Mart 2013'te geliri 20 TL ve altında olan abonelere tek seferlik yüklemelerine bakılmaksızın hediye 20 TL'leri tanımlanacaktır.
 • Kampanyadan yararlanmak için tek seferde 20 TL veya üzerinde TL yükleyerek, kampanyaya katılım için KAZAN yazıp, 2222'ye ücretsiz SMS göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri üzerinden de kayıt olabilirsiniz.
  Kampanyaya 20 TL ve üzeri yükleme yapmadan önce katılabilir, ya da son 5 gün içerisinde 20 TL ve üzeri yükleme yapmış olmanız durumunda katılabilirsiniz, bu durumda hemen hediye TL'lerinizi kazanabilirsiniz. 5 günden daha uzun bir süre önce yükleme yapmış iseniz yapacağınız ilk 20 TL ve üzeri yüklemenin ardından hediye TL'lerinizi kazanırsınız.
 • Sadece sanal ve fiziksel TL yüklemeleriniz kampanya kapsamındadır. Nakit POS cihazlarından alınan paketler yükleme olarak sayılmayarak kampanya kapsamı dışındadır.

 • Kampanyaya katılım mesajınızın ardından yapacağınız ilk 20 TL ve üzeri yüklemenizin ardından size hediye 20 TL'nizin tanımlandığına dair bilgilendirme mesajı gelecektir. Hediye 20 TL'lik kullanım hakkı 30 gün boyunca geçerlidir.

 • Kampanyaya 1 kez SMS gönderip katılmanız durumunda kampanya süresince 5 kez 20 TL'lik hediye ile toplamda 100 TL'lik kullanım kazanabilirsiniz.

 • Herkese 100 TL Kampanyasına katıldığınızda, kampanya süresince tek seferde 20 TL ve üzerinde TL yüklemelerinize 20 TL'lik her yöne konuşma, mesajlaşma ve internet kullanımı kazanabilirsiniz.

 • Kampanya kapsamında hediye edilen dakika ve SMS'ler yurt içi her yöne yapılan kullanımlar için geçerlidir. Dakika ve SMS kullanımları yurt dışından veya yurt dışına kullanımlar ve Katma Değerli Servislerin kullanımı için geçerli değildir. İnternet kullanımı ise yurt içinden yapılan kullanımları kapsamaktadır.
  İnternet kullanımlarınız ise 100 KB / 50 KR üzerinden ücretlendirilecektir. Genç ve Genç Plus tarifeleri haricindeki tarifelerde iseniz kullanacağınız dakika ve sms'ler kendi tarifeniz üzerinden, Genç ve Genç Plus tarifelerinde iseniz kullanacağınız dakikalar 41,5 KR / DK ve sms'ler 41,5 KR / SMS olarak ücretlendirilecektir.
 • Hediye TL’ler bir sonraki aya devretmez.

 • Hattınıza tanımlı ücretli paketlerinizi öncelikli olarak kullanırsınız. Eğer ücretli bir paketiniz yoksa ve hattınıza tanımlı ücretsiz ses, SMS ya da internet faydası varsa Herkese 100 TL Kampanyasının hediye TL'leri öncelikli olarak kullanılır.

 • Evet, IPTAL KAZAN yazıp 2222'ye göndererek kampanya kaydınızı iptal edebilirsiniz.
 • Tarife değişikliklerinde kalan hediye bakiyenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

 • Bu durumlarda hediye bakiyeniz sıfırlanır.

 • Hediye TL'ler 3. şahıslara devredilemez.

 • Hediye TL'lerinizden kalan bakiyenizi Genç Plus tarifeleri haricindeki tarifelerde iseniz *123*658#, Genç Plus tarifesinde iseniz *123*674# tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

 • Bir arama sırasında hediye TL bakiyeniz biterse; eğer başka bir kampanyaya ait TL'niz bulunuyorsa, önce o kampanyaya ait bakiyenizi, daha sonra hesabınızda bakiye varsa bu bakiyeyi tarifeniz üzerinden kullanabilirsiniz.

Sayfayı kaydırın