KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 MB İNTERNET
Dergilik Servisinde 5GB
19 TL /AY

Daha Fazla Bilgi

Paket Paket Süresi* Aylık Paket Ücreti Paket Aşım Ücreti**
Haydi Gel Minik
350 dk. Her Yöne
150 dk. Turkcell'lilerle
19TL 30 kr/dk

* Hazır Kart’tan Turkcell faturalıya geçerek Haydi Gel Minik Fırsat kampanyasına giren abonelerimize aylık 250dk hediye edilecektir. Böylece faturalı Haydi Gel Minik Paket fırsat kampanyasına geçen abonelerimiz 12 ay boyunca ayda 19TL’ye 350dk her yöne, 150dk Turkcell’lilerle olmak üzere toplam 500dk konuşabilecekler.
**Paket aşımları 3 ay boyunca ilk 100dk için 5Kr/dk ile ücretlenecektir. 3 ayın sonunda ve ilk 100dk’nın dolması durumunda paket aşımları standart Haydi Gel tarife paket aşım fiyatı olan 30Kr/dk ile ücretlendirilir.

 • Tüm vergiler dahildir
 • Telsiz kullanım ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Kampanyadan ön ödemeliden faturalıya geçen ve geçiş öncesi minimum 3 aylık bireysel ön ödemeli aboneliği olan hatlar Haydi Gel Minik Fırsat kampanyası ile yararlanabileceklerdir. Faturalı hatta geçiş işlemini son 30 gün içinde gerçekleştiren ve Haydi Gel Minik Fırsat kampanyasına katılan aboneler kampanyadan faydalanabilecektir. Kamapanyaya katılım, Haydi Gel Minik Fırsat kampanyasına geçiş sonrasında otomatik olarak gerçekleştirilecektir. Kampanyadan faydalanmak için faturalıya geçiş ile Haydi Gel Minik Fırsat kampanyasına katılım işleminin aynı gün gerçekleşmesi gerekmektedir. Faturalıya geçiş işlemi ile Haydi Gel Minik Fırsat kampanyasına kayıt işlemini farklı günde yapan aboneler, Minik Fırsat kampanyasına katıldıktan sonra 2222'ye HEDİYE 250 yazarak hediye dakika kampanyasından faydalanabilirler. SMS ile katılım için faturalıya geçtikten sonra 30 gün içinde Minik Fırsat Kampanyasına katılmak gerekmektedir.
 • Hediye dakikaların verilmesinden sonra bilgilendirme SMS’i gönderilecek ve sonrasında hediye dakikalar kullanılmaya başlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında 150dk Turkcell'lilerle ve 100dk her yöne geçerli toplam 250dk hediye edilecektir. Dakikalar yurt içi konuşmalarında geçerlidir. Aboneler 250 dakikanın bitiminde, Haydi Gel tarifesi Minik Paket dakikalarını kullanacaktır.
 • Kampanya faydası 12 ay boyunca geçerli olacaktır. Dakikalar transfer ve devir edilemez.
 • 21.06.2016 tarihinden itibaren paketin yıllık aboneliğinde bulunan aboneler taahhütleri bitiminden itibaren veya sözleşme iptal durumunda, yurt içi 500 Dk, 500 SMS ve 500MB sunan Kazandıran Midi Paketi'nden faydalanacaklardır.
 • Paket kullanımları bittiğinde aşım ücreti internet için 10 TL/1 GB (KDV, ÖİV Dahil)’dir.10 adet internet aşımından sonra hız kısıtına (5 kbps) girilir.
SMS
 • HEDIYE 250 yaz 2222’ye gönder
 • Sayfayı kaydırın