Daha Fazla Bilgi

Tüm vergiler dahil Günlük Paket 3,64 ve Haftasonu Paketi 6,06 TL’dir.
Günlük ve Hafta Sonu Paketi; seçeceğiniz bir günde veya bir hafta sonu boyunca tüm Turkcell'lilerle saatlerce konuşabileceğiniz bir kampanyadır.
Günlük ve Hafta Sonu Paketleri’nden tüm tarifelerdeki bireysel faturalı müşterilerimiz faydalanabilirler. Günlük toplam paket satışı 50.000 kişi ile sınırlıdır.
Paketiniz başladığında kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz. Bu mesajdan sonra paket kapsamındaki dakikalarınızı kullanabilirsiniz.
Günlük veya Hafta Sonu Paketleri’nden birini talep ettikten sonra iptal talebinde bulunamazsınız. Paket kapsamındaki dakikalarınız yüklenir ve paket ücretiniz ilk faturanıza uygulanır.
SMS
 • Günlük Paket (EVET GUN yaz 2222’ye gönder)
 • Haftasonu Paketi (EVET SON yaz 2222’ye gönder)
  • Günlük ve Hafta Sonu Paketi; seçeceğiniz bir günde veya bir hafta sonu boyunca tüm Turkcell'lilerle saatlerce konuşabileceğiniz bir kampanyadır.
  • Paketlere kayıt her akşam saat 21:00'e kadar alınır.
   Dilediğiniz bir hafta içi gününde EVET GUN yazıp, ücretsiz 2222'ye gönderdiğinizde, tüm vergiler dâhil 3,64 TL karşılığında Turkcell'li sevdiklerinizle o gün boyunca saatlerce konuşabilirsiniz.

   Dilediğiniz bir hafta içi veya hafta sonu gününde EVET SON yazıp, ücretsiz 2222'ye gönderdiğinizde ise tüm vergiler dâhil 6,06 TL karşılığında önünüzdeki ilk hafta sonu boyunca Turkcell'li sevdiklerinizle saatlerce konuşabilirsiniz.
   Günlük paket talebinizi sadece hafta içi günlerde iletebilirsiniz ve paket SMS gönderdiğiniz gün için geçerli olur.
   Hafta sonu paket talebinizi dilediğiniz her gün yapabilirsiniz. Hafta sonu paketiniz siz SMS ile talep ettikten sonra başlayan ilk hafta sonu (Cumartesi ve Pazar) günleri için geçerli olur.
  • Günlük ve Hafta Sonu Paketleri’nden tüm tarifelerdeki bireysel faturalı müşterilerimiz faydalanabilirler. Günlük toplam paket satışı 50.000 kişi ile sınırlıdır.
  • Paketiniz başladığında kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz. Bu mesajdan sonra paket kapsamındaki dakikalarınızı kullanabilirsiniz.
   Günlük veya Hafta Sonu Paketleri’nden birini talep ettikten sonra iptal talebinde bulunamazsınız. Paket kapsamındaki dakikalarınız yüklenir ve paket ücretiniz ilk faturanıza uygulanır.
  • Günlük ve Hafta Sonu Paketleri ile seçeceğiniz bir günde veya bir hafta sonu boyunca tüm Turkcell'lilerle saatlerce konuşabilirsiniz.

   Günlük ve Hafta Sonu paket ücretlerine tüm vergiler dâhildir.
   Günlük ve Hafta Sonu Paket ücretleri ilk fatura kesimine uygulanacak şekilde ücretlendirilir.

   Ücretlendirme, paket SMS ile talep edildikten sonra bedava gün veya hafta sonunda geçerli olacak bedava dakikaların başarılı bir şekilde yüklenmesi ile yapılır.

   Paket kapsamındaki dakikaların hepsi kullanıldığında Turkcell'lilerle yapılan yurt içi görüşmelerde kendi tarifenizin şebeke içi arama ücretlerinden ücretlendirileceksiniz.

   Paketler kapsamında yapacağınız yurt içi görüşmeler 6 saniyede bir ücretlendirilirsiniz. Paket aşımı ve paket harici aramalarınızda kendi tarifenizin ücretlendirme periyodundan ücretlendirilirsiniz.

  • Kampanya, 30.09.2011 tarihine kadar geçerlidir.
  • Günlük paketinizi SMS gönderdiğiniz gün boyunca gece saat 23:59'a kadar tüm Turkcell'lilerle yaptığınız görüşmelerde kullanabilirsiniz. Kullanım süresi 8 saat (480 dakika) ile sınırlı olur.

   Hafta Sonu Paketi’nizi talebinizin geçerli olduğu hafta sonu boyunca Pazar gecesi saat 23:59'a kadar tüm Turkcell'lilerle yaptığınız görüşmelerde kullanabilirsiniz. Kullanım süresi iki gün için toplam 14 saat (840 dakika) ile sınırlı olur.

   Günlük ve Hafta Sonu Paketi aynı anda kullanılamaz. Günlük ve Hafta sonu paket dakikaları geçerli olduğu saat veya gün aralığında Turkcell'lilerle yapılan yurt içi aramalarda öncelikli olarak kullanılır.