KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
5000 DK TURKCELL'LiLERLE
2000 DK HER YÖNE

Daha Fazla Bilgi

Vergiler dahil ayda 75 TL ödeyerek Gold Fırsat Paketini alabilirsiniz. Paket tutarı yıllık abonelik kapsamında 65TL/ay’dır.
Fiyata %18 KDV ve %25 OİV dahildir.
Gold Fırsat paket içeriği:
Turkcell'lilerle 5000 + Her Yone 2000 dk. Konuşma

 • Belirtilen koşullara uyan müşterilerimizin katılabileceği bir Gold Paket kampanyasıdır. Kampanyaya katılan müşterilerimiz isterlerse 75 TL’den, isterlerse bir yıl boyunca sabit fiyat garantisi ile 65 TL'ye Gold Paket'e sahip olabileceklerdir. Paket dakikaları yurt içi görüşmelerde geçerlidir.
 • Aylık 75 TL’ye Gold Paketten faydalanmak için GOLD 75 yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli.
  12 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat garantisi ile Gold Paketten 65TL’ ye faydalanmak için GOLD 65, yazıp 2222'ye ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli.
 • - Mevcut Müşteriler (30+ gündür faturalı bireysel Müşteri olan),

  - Cihaz Kontratı olmayanlar
  - GOLD Tarife'deki Gold ve Gold Plus Paketli ve kampanyalı TÜM müşteriler,
  - Her Yöne Paketler Tarifesindeki Gold Paketli ve kampanyalı TÜM müşteriler
  - Hepsi Bir Arada Tarifesi'ndeki Gold Plus paketli ve kampanyalı TÜM müşteriler
  - Alo ve Hepsi Bir Arada Tarifelerindeki FULL Paketli ve kampanyalı TÜM müşteriler

 • Yıllık abonelikli ve taahhütsüz tekliflerin her ikisi de teyit mesajının hemen arkasından aktiflenir. Paket içeriğinden anında yararlanmaya başlarsınız. Ancak kampanya ücreti, faturanıza kesim tarihiniz sonrasında yansıyacaktır. Paket geçişi teyit mesajı akabinde anlık olarak yapılacak, dakika ve hediyelerden anlık olarak faydalanılacak fakat ücretlendirme başvurulan fatura dönemindeki ilk kesilen faturada belirmeyecektir. İlk faturada müşterilerimiz hali hazırdaki paketlerinden ücretlendirmeye devam ederler. Bir sonraki fatura kesim tarihi itibarıyla Gold Fırsat kampanyası kapsamında ücretlendirilmeye başlarlar.
 • Kontratsız Gold Fırsat teklifi tüm vergiler dahil 75 TL’dir.

  Yıllık abonelikli Gold Fırsat teklifi taahhüt süresi boyunca tüm vergiler dahil 65 TL’dir. Paket ücretiniz kampanya boyunca indirimli olur ve sabit kalır. 12 ayın sonunda paketinizin iptal edene kadar kampanyaya özel fiyattan yani aylık 75TL'den devam edecektir. Paket aşım ücreti Gold Paket ile aynıdır.

  Erken İptal bedeli: Her ay faydalanılan indirim kadar ücret yansır.

 • KALAN yazıp 2222'ye göndererek veya telefonunuzdan *159# yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz.
 • Yıllık abonelikli 12 ay 65 TL'lik teklifte 12 aylık kampanya süresi dolmadan, müşterimizin isteği ile teklife özel erken iptal bedeli uygulanarak kampanya iptali yapılabilir.

  Erken İptal Bedeli: Kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 10TL'dir.
  İptal tarihine kadar tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.

 • Paket aşımı yaptığınızda Turkcell’lileri, sabit hatları ve diğer operatörleri aramada 60 kr/dk üzerinden ücretlendirilirsiniz.

  01.06.2016 tarihi itibarıyla paketsiz dakika kullanımı ve dakika aşım ücreti 60 kr/dakika (%18 KDV, %25 ÖİV dahil), paketsiz sms ve sms aşım ücreti 50 kr/adet (%18 KDV, %25 ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir. • Eğer tekrar yıllık abonelik yapmazsanız, yıllık aboneliğinizin bitiminde bulunduğunuz dakika paketinizin standart hali üzerinden konuşmaya devam edersiniz.
 • Gold Fırsat kampanyası 75 TL teklifinden yararlanan müşterilerimiz, diğer paketlere geçebilirler.

  Gold Fırsat kampanyasından yıllık abonelikli tekliften yararlanan müşterilerimiz kampanya süresince yıllık abonelik kapsamındaki diğer tekliflere geçiş yapabilirler.

 • 12 aylık kampanya süresi dolmadan, kullanılan hattın iptal edilmesi, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, Faturalı hattan Hazır Kart’a geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda kampanyanız iptal olur ve Turkcell Hizmetleri kapsamında size sağlanan indirimlerin bedelleri ilk faturanıza uygulanır.

 • Katılım süresi devam ettiği sürece kampanyaya katılım koşullarına uyulduğu takdirde tekrar katılabilirsiniz.