Daha Fazla Bilgi

KARMA Paket:

 • Ayda 19,90 TL'ye hem tüm Turkcell'lilerle hem de evden sabit hatlarla 400 dakika konuşabilirsiniz.

Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.

 • Kampanyada yeni abone alımına kapatılmıştır.
 • Genç Tarife aboneleri haricindeki tüm Turkcell'liler KARMA Paket kampanyasından yararlanabilir.
 • KARMA Paket Kampanyası’na aboneliğiniz varsa, indirimli alan olarak belirlediğiniz ev alanınızdan yurt içi sabit hatlara yaptığınız her aramada “EvTurkcell'le İndirim” anonsunu duyarsınız. Bu anonsu duyduğunuzda konuşmanız indirimli olacaktır. Eğer indirim anonsunu duyamıyorsanız, anonsu duyamadığınız ev alanınızdan ücretsiz olarak 8008'i aramanız yeterli. Gerekli yönlendirmeler sesli yanıt sisteminde yapılır. Böylece indirim anonsunu duyamadığınız alan da indirimli alanınız içine eklenir. Eskiden indirim anonsunu duyduğunuz yerden şimdi anonsu duyamadığınız durumlarda Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
SMS
 • KARMA400 yaz 2222’ye gönder
 • Diğer
 • 8008'i ücretsiz arayarak da KARMA paketten faydalanmaya başlayabilirsiniz.
  • EvTurkcell KARMA Paket Kampanyası; ayda 19,90 TL'ye hem ev alanından yurt içi sabit hatları hem de ev alanından bağımsız, diğer yerden tüm Turkcell'lileri 400dk aramak isteyen bireysel ön ödemeli abonelere yönelik bir kampanyadır. KARMA400 yazıp 2222'ye göndererek kayıt olabilirsiniz. İsterseniz 8008'i ücretsiz olarak arayıp seçeceğiniz pakete abonelik yaptırabilirsiniz. Paket her ay otomatik olarak yenilenecektir.

  • EvTurkcell KARMA Paket Kampanyasından tüm bireysel ön ödemeli aboneler tarife ayrımı olmaksızın yararlanabilir. KARMA pakete kayıt olmak için ön ödemeli hattınızdan KARMA400 yazıp ücretsiz 2222'ye göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca, 8008'i ücretsiz arayarak da KARMA paketten faydalanmaya başlayabilirsiniz. 8008'i aradığınızda abonelik için yönlendirilirsiniz. Abonelik onay mesajını aldıktan sonra, ev alanınızdan yurt içi sabit hatlarla konuşma başlattığınızda, “EvTurkcell'le İndirim” anonsu duyarsınız, indirim anonsunu duyduğunuz, sabit hat yönlü her aramada konuşmanız paket dakikalarınızdan olur. Belirlenen alanı değiştirme veya evden indirim anonsunu duyamadığınız alanı indirimli alanınıza ekleme gibi işlemleri 8008'i arayarak yapabilirsiniz. Eskiden indirim anonsunu duyduğunuz yerden şimdi anonsu duyamadığınız durumlarda Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz. Turkcell yönüne yapacağınız aramalarda anons duymazsınız.
  • Kampanyadan tüm Bireysel ön ödemeli Turkcell'liler yararlanabilir. Genç Tarife aboneleri haricindeki tüm Turkcell'liler KARMA Paket kampanyasından yararlanabilir.
  • Karma paketinizi kayıt mesajınız sonrasında kayıt işlemlerinizin tamamlandığına dair gelecek olan onay mesajı sonrasında kullanmaya başlayabilirsiniz. Belirlediğiniz ev alanınızdan sabit hat yönüne ya da ev alanından bağımsız, diğer yerlerde Turkcell yönüne yaptığınız aramalarda, daha avantajlı bir kampanyaya kaydınız yoksa, paket dakikalarınızı kullanmaya başlarsınız. EvTurkcell KARMA Paket Kampanyası’na aboneliğiniz varsa ev alanı olarak belirlediğiniz yerden yurt içi sabit hatlara yaptığınız her aramada “EvTurkcell'le İndirim” anonsunu duyarsınız.
  • Hazır Kartınızla hem ev alanınızdan yurt içi sabit hatları hem de ev alanından bağımsız, diğer yerlerde tüm Turkcell'lileri aramak için 19,90 TL'ye KARMA400 Paketi'ni alabilirsiniz. KARMA400 Paket dakikalarını aşmanız durumunda ev alanınızdan yapacağınız sabit hat aramaları 5 dakikası 50 kuruştan ücretlenecektir. Paket dakikalarını aşmanız durumunda Turkcell yönüne yapacağınız aramalar tarifenizin Turkcell yönü arama ücretinden ücretlenecektir. Ücretlendirme aralığı (periyodu) hazır kartlarda 60sn'de birdir. Hazır kartların servis ücretlendirmesi 5 dk'sı 50 kuruştur. Paket aşım ücreti ve servis ücreti olan 5 dk.sı 50 kr. fiyatının ücretlendirme periyodu ilk 60 sn’de 41,5 kuruş, 61. sn’den 120. sn'ye 8,5 kr., 121. sn'den 300. sn'ye 0 kuruştur.

  • Kampanyadan bireysel faturasız aboneler yararlanabilir. KARMA400 yazıp 2222'ye göndererek kayıt olabilirsiniz. Eğer her yöne geçerli bedava dakikalarınız yoksa, tum Turkcell'lilerle ve ev alanından sabit hat yönüne yapılan aramalar KARMA paket dakikalarınızdan düşer. KARMA paket kapsamında ev alanından sabit hat yönüne yapılan aramalarda "EvTurkcell'le indirim" anonsu duyurulur. Paket dakikalarınız bitmediği sürece anonsun duyulduğu sabit hat yönlü çağrılar KARMA paket dakikalarınızdan ücretlenir. KARMA paket dakikalarınızla ev alanından bağımsız olarak, diğer yerlerde Turkcell yönüne arama yapabilirsiniz. Turkcell yönüne arama yaptığınızda anons duymazsınız. İsterseniz 8008'i ücretsiz olarak arayıp seçeceğiniz pakete abonelik yaptırabilirsiniz. Paket her ay otomatik olarak yenilenecektir. Kıbrıs PSTN ve Global Star hariç tüm yurt içi sabit hat aramaları KARMA paket dakikaları kapsamındadır. 8008, sadece Turkcell numaralarından ve aynı gün içinde en fazla 5 kez aranabilir. Dakikalarınızı konferans görüşmesi için kullanabilirsiniz.

  • KALAN yazıp 2222'ye göndererek ya da *123*237# yazıp evet tuşuna basarak kalan konuşma sürenizi öğrenebilirsiniz. Kalan konuşma sürenize, son 6 saatlik kullanımlarınız dahil değildir. Ev alanınızı *858# yazıp evet tuşuna basarak sorgulayabilirsiniz.
  • Ev alanı olarak belirlediğiniz bölgeyi 15 günde bir değiştirebilirsiniz. Bu işlemi 15 günde birden daha sık yapmak isterseniz, 8008'i aradığınızda sistem buna izin vermez. Örneğin; ev alanınızı değiştirdiğinizde, yeni ev alanınızdan yurt içi sabit hatlarla indirimli konuşmak için tekrar 8008'i aramanız yeterli. Yönlendirmeleri takip ederek yeni evinizi indirimli alan olarak tanımlayabilirsiniz.
  • Eğer EvTurkcell paketlerinden öncelikli ve daha avantajlı paket ya da bedava dakikalarınız yoksa, evden yurt içi sabit hatlara yapılan aramalar EvTurkcell Paket fiyatlarından ücretlendirilir. Hem indirimli dakika paketlerini hem de EvTurkcell’i kullanıyorsanız, öncelik EvTurkcell’dedir. Çünkü EvTurkcell size ev alanından sabit hatlar yönüne avantajlı konuşma imkanı sunar. Paketli tarife ve kampanyalarda da anons duyulduğu sürece EvTurkcell ücretleri geçerlidir. Anons duyulmayan, ev alanı olarak tanımladığınız alan dışındaki yerlerde sahip olduğunuz EvTurkcell harici paketler geçerlidir.

  • Ücretlendirilecek Numaralar Ses Paketi Olan Müşteriler Ses Paketi Olmayan Müşteriler Ses Paketini Aşan Müşteriler
   444'lü numaralar Ses Paketindeki Sabit Hat Yönüne Dakikalarından Sabit hat yönüne ücreti ve ücretlendirme periyoduyla aynı Sabit hat yönüne tarifesinin dakika başına paket aşımı ücreti
   755'li numaralar Ses Paketindeki Turkcell Yönüne Dakikalarından Turkcell yönüne ücreti ve ücretlendirme periyoduyla aynı Turkcell yönüne tarifesinin dakika başına paket aşım ücreti
   532 ya da 0532 532 0000
   Turkcell Çağrı Merkezi
   Ücretsizdir Ücretsizdir Ücretsizdir
   • Turkcell'in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır
   • Turkcell müşteri menfaatini korumak amacıyla, hukuka aykırı ya da hileli bir faliyetin varlığı veya bu hususta haklı şüphe bulunması durumunda hizmetin kısıtlanması veya durdurulması hakkını saklı tutar
   • Hattınızı yurtdışında kullanırken 444'lü numaralara veya Turkcell Müşteri Hizmetleri'ne yaptığınız aramalar yukarıda belirtilen ücretler üzerinden değil, kullanmakta olduğunuz yurt dışı tarifesinden ücretlenir.
   • Yukarıdaki numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve dayanışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numarılarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
   • 0 532 757 2222 hizmet hattımızı aramak ücretsizdir.
  • EvTurkcell paketleri iptal etmediğiniz takdirde otomatik olarak yenilenir. Bu yüzden EvTurkcell abonelerinin paketleri yenilenme tarihinde aboneye SMS ile bilgi verilerek yenilenir.
  • Aynı dönem içerisinde sadece 1 EvTurkcell Paketi alabilirsiniz. Paketinizin süresi dolduğunda tekrar paket alabilirsiniz.
  • Paketinizde kalan dakikalar bir sonraki aya devretmemektedir.
  • Hazır Kart'tan faturalı hatta geçtiğinizde paketiniz ve servisiniz iptal olur. Yeniden EvTurkcell abonesi olmak için evdeyken EVTURKCELL yazıp 2222'ye göndermeniz gerekmektedir. Anons duyduğunuz yerlerden sabit hat yönüne yapacağı aramalar indirimli ücretlendirilir.
  • Abonelik iptali işlemini 8008'i arayarak ya da İPTAL KARMA400 yazıp 2222'ye göndererek yapabilirsiniz. İptal durumunda abonelik tarihinden itibaren 1 ay sonra servis aboneliği iptal olur. Numara değişikliği yaptığınızda aboneliğiniz devam eder. Hat iptal, numara taşıma, devir ve borçtan dolayı kapama işlemlerinde paket aboneliği iptal olur ve son paket ücretinin tamamı paketin geçerli olduğu dönem sonunda çıkacak faturaya uygulanır.
  • Evet. KARMA400 paket dakikalarını aşmanız durumunda ev alanınızdan yapacağınız sabit hat aramaları 5 dakikası 50 kuruştan ücretlenecektir. Paket dakikalarını aşmanız durumunda Turkcell yönüne yapacağınız aramalar tarifenizin Turkcell yönü arama ücretinden ücretlenecektir.
  • 0 532 7572222 yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.
  Sayfayı kaydırın