KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
200 DK HER YÖNE
9,90 TL /HAFTA

Daha Fazla Bilgi

 • Haftada 9,90 TL'ye evden yurt içi Her Yöne 200 dakika konuşabilirsiniz.
 • Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Kampanyadan Genç, Genç Plus, Çiftçi, Bireysel Birfiyat, Tarife Saniye Tarifeleri ve Bizbize Canımın 3ü paketin dışında kalan Bireysel Turkcell'liler yararlanabilir.
 • Paket aboneliği için gönderilen başvuru SMS’i ve 8008 IVR’ı aramak ücretsizdir.
 • TURKCELL EVİM HerYöne Paketi'ne aboneliğiniz varsa, ev alanınızdan ve listesi verilen alanlardan yurt içi herhangi bir yöne yaptığınız aramada, “Avantajlı Arama” anonsu duyarsınız. Bu anonsu duyduğunuzda, başka öncelikli paketiniz yoksa, konuşmanız, TURKCELL EVİM HerYöne paketindeki dakikalarınızdan düşer. Ev alanınızı 8008'i arayarak kendiniz belirleyebilirsiniz. Ev alanınızı kendiniz belirlemediğiniz durumda, son kullanımlarınıza göre otomatik belirlenir. Eğer evdeyken yaptığınız aramalarda anons duyamıyorsanız, anonsu duyamadığınız alandan ücretsiz olarak 8008'i aramanız yeterlidir. Gerekli yönlendirmeler sesli yanıt sisteminde yapılır. Böylece anons duyamadığınız alan da ev alanınız içine eklenir. Önceden anons duyduğunuz yerden, anonsu duymamaya başladığınız durumlarda, 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
 • TURKCELL EVİM Haftalık Her Yöne Paketi, Hazır Kart'lılar için 7 gün boyunca geçerlidir ve iptal edilmediği sürece paket otomatik yenilenir.
 • Paket dahilindeki konuşmaların ücretlendirme periyodu:
 • Hazır Kart aboneleri için 60 sn.dir.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
SMS
 • HAFTALIKEVIM yaz 2222’ye gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  • TURKCELL EVİM Paketleri, abonelerin evlerinden, paket tercihlerine göre yurt içi her yönü ya da sabit hatları çok avantajlı fiyatlara arayabilecekleri, Hazır Kart'lı ve Faturalı abonelere yönelik aylık ek ses paketleridir. TURKCELL EVİM Paketlerine SMS, 8008 IVR, bayi, müşteri hizmetleri ve Hesabım'dan kayıt olabilirsiniz.
   TURKCELL EVİM Paketleri evdeki iletişim ihtiyacınızı çok ekonomik bir şekilde karşılamanızı sağlar. Evinizde de cep telefonunuzla tüm iletişim ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Evdeki ev telefonuna ekstra ücret ödemeden, cep telefonunuzdan, ister sabit hatları isterseniz de her yönü arayabileceğiniz paket seçenekleri sunar.
   Yurt içi her yönü arayabileceğiniz EVİM Haftalık HerYöne Paketi'yle haftada sadece 9,9 TL'ye evden yurt içi her yönü 200 dk. arayabilirsiniz. EVİM Haftalık HerYöne paketine "HAFTALIKEVIM" yazıp 2222'ye SMS ile göndererek hemen kayıt olabilirsiniz. İsterseniz 8008'i ücretsiz arayarak da TURKCELL EVİM paketlerine kayıt olabilirsiniz. TURKCELL EVİM Paketleri her ay/hafta otomatik olarak yenilenecektir.
  • Kampanyadan Bireysel Hazır Kart'lı Turkcell'liler yararlanabilir. Genç, Genç Plus, Çiftçi,Bireysel Birfiyat, Tarife Saniye Tarifeleri ve Bizbize Canımın 3ü paketindeki abonelerimiz, EVIM Haftalık Her Yöne Kampanyası'ndan yararlanamamaktadır.
  • Paketinizi kayıt mesajınız sonrasında kayıt işlemlerinizin tamamlandığına dair gelecek olan onay mesajı sonrasında "ev alanınızdan" kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • TURKCELL EVİM Paket dakikalarını aşmanız ya da paket dakikalarınızı bitirmeniz durumunda "ev alanınızdan yapacağınız aramalarda tarifenizin fiyatlarıyla ücretlenirsiniz. Paket dakikalarınız bittiğinde ev alanından yapacağınız yurt içi aramalarda anons duyarsınız. Paket dakikalarının ücretlendirme periyodu Hazır Kart aboneleri için 60sn, Faturalı aboneler için 6sn'dir. Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.
  • Kampanyadan bireysel Hazır Kart aboneleri yararlanabilir. HAFTALIKEVIM yazıp 2222'ye göndererek pakete haftalık 9,9TL'ye kayıt olursunuz. Evinizden yapacağınız aramalarda "AVANTAJLI ARAMA" anonsu duyarsınız. Bu anons sizin "ev alanınızda olduğunuzu anlamanızı sağlar. Aboneler ev alanlarını paketlere kayıt olduktan sonra 8008'i arayarak belirleyebileceklerdir. 8008'i aramadıkları durumda "ev alanı" abonenin son kullanımlarına göre sistem tarafından otomatik olarak tanımlanacaktır. Abone evindeyken anons duyamadığı durumda 8008'i ücretsiz arayarak ev alanını yeniden belirleyebilecek ya da değiştirebilecektir. Eğer öncelikli başka paketiniz yoksa ev alanınızdan anons duyarak yaptığınız yurt içi aramalar EVİM Haftalık HerYöne Paket dakikalarınızdan düşer. Paket her hafta otomatik olarak yenilenecektir. Kıbrıs PSTN ve Global Star hariç yurt içi aramalarınız paket dakikalarınızdan düşer. 8008 numarası sadece Turkcell numaralarından ve aynı gün içinde en fazla 5 kez aranabilir. Dakikalarınızı konferans görüşmesi için kullanabilirsiniz. Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.
  • KALAN yazıp 2222'ye göndererek kalan konuşma sürenizi öğrenebilirsiniz. Ev alanınızı *858# yazıp evet tuşuna basarak sorgulayabilirsiniz.
   Hazır Kart aboneleri aşağıdaki şekilde de bakiye sorgulaması yapabilirler:

   CeptenEve250 => *123*120# yes
   CeptenEve400 => *123*53# yes
   Evim Rahat => *123*319# yes
   Evim Heryöne => *123*326# yes
   Evim Heryöne 0> *123*516# yes
  • Evet. Ev alanı olarak belirlediğiniz alanı 15 günde bir değiştirebilirsiniz. Bu işlemi 15 günde birden daha sık yapmak isterseniz, 8008'i aradığınızda sistem hata mesajı dönecek, işleminiz gerçekleşmeyecektir. Örneğin; oturduğunuz evden taşındınız. TURKCELL EVİM Paketlerini kullanabilmek için 8008'i arayıp yönlendirmeleri takip ederek yeni evinizi "yeni ev alanınız" olarak tanımlayabilirsiniz.
   Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.
  • TURKCELL EVİM Haftalık HerYöne Paketinden daha öncelikli başka bir ses paketiniz yoksa evinizdeyken EVİM Haftalık HerYöne Paket dakikalarınızdan kullanırsınız. EVİM Haftalık HerYöne paketi kullanıcıları "ev alanlarında" oldukları sürece yapacakları herhangi bir yöne doğru aramada anons duyarlar. Ancak abonenin daha öncelikli günlük ya da haftalık ses paketi varsa abone ev alanında olsa bile öncelikle süre kısıtlı bu paketlerinden harcar. Bu paketler bittikten sonra ev alanlarından yapacakları aramalarda EVİM Haftalık HerYöne Paketlerinden harcarlar. EVİM Haftalık HerYöne Paket aboneleri paket dakikalarını bitirdikleri durumda ev alanındayken yapacakları aramalarda anons duyarlar ancak paket dakikaları bittiği için başka paketleri yoksa kendi tarife ücretinden ücretlenirler. Anons duyulmayan, ev alanı olarak tanımladığınız alan dışındaki yerlerde yapacağınız aramalarda sahip olduğunuz EVİM Haftalık HerYöne Paketleri dışındaki paketlerden harcarsınız. Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.
  • Hayır. TURKCELL EVİM Haftalık HerYöne ve diğer tüm TURKCELL EVİM Paketleri iptal etmediğiniz takdirde yenilenmeden 3 gün önce aboneye SMS ile bilgi verilerek otomatik olarak yenilenir. Dilerseniz paketiniz yenilenmeden önce paketinizi iptal edebilir, yenilenmemesini sağlayabilirsiniz.
  • Hayır. Aynı dönem içerisinde sadece 1 TURKCELL EVİM alabilirsiniz. Paketinizin kullanım süresi dolmadan başka bir TURKCELL EVİM paketine geçmek isterseniz eski paketinizin aylık kullanım süresi bitene kadar eski ve yeni paketi bir arada kullanırsınız. Eski paketin kullanım süresi sona erdiğinde paket iptal olur ve yenilenmez. Geçiş yaptığınız paketle aboneliğe devam edersiniz.
  • Hayır. Paketinizde kalan dakikalar bir sonraki aya/haftaya devretmemektedir.
  • Hazır Kart'tan faturalı hatta geçtiğinizde, TURKCELL EVİM Paketiniz iptal olur.
  • Abonelik iptali işlemini 8008'i arayarak ya da EVIM Haftalık HerYone Paketi için "IPTAL HAFTALIKEVIM" yazıp 2222'ye göndererek yapabilirsiniz. İptal durumunda abonelik tarihinden itibaren 1 hafta sonra paket aboneliği iptal olur ve ay sonunda yenilenmez. Numara değişikliği yaptığınızda aboneliğiniz devam etmez. Hat iptal, numara taşıma, devir ve borçtan dolayı kapama işlemlerinde paket aboneliği iptal olur ve son paket ücretinin tamamı paketin geçerli olduğu dönem sonunda çıkacak faturaya uygulanır.
  • Paket dakikalarını aştığınızda başka ek dakika paketiniz bulunmuyorsa tarifenizin fiyatlarıyla ücretlendirilirsiniz.
  • 0 532 7572222 yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.
  • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.
   Turkcell, kampanya ve paketlerinin tarihlerinde, ücretlendirmelerinde ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Ücretlendirilecek Numaralar Ses Paketi Olan Müşteriler Ses Paketi Olmayan Müşteriler Ses Paketini Aşan Müşteriler
   444'lü numaralar Ses Paketindeki Sabit Hat Yönüne Dakikalarından Sabit hat yönüne ücreti ve ücretlendirme periyoduyla aynı Sabit hat yönüne tarifesinin dakika başına paket aşımı ücreti
   755'li numaralar Ses Paketindeki Turkcell Yönüne Dakikalarından Turkcell yönüne ücreti ve ücretlendirme periyoduyla aynı Turkcell yönüne tarifesinin dakika başına paket aşım ücreti
   532 ya da 0532 532 0000
   Turkcell Çağrı Merkezi
   Ücretsizdir Ücretsizdir Ücretsizdir
   • Turkcell'in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır
   • Turkcell müşteri menfaatini korumak amacıyla, hukuka aykırı ya da hileli bir faliyetin varlığı veya bu hususta haklı şüphe bulunması durumunda hizmetin kısıtlanması veya durdurulması hakkını saklı tutar
   • Hattınızı yurtdışında kullanırken 444'lü numaralara veya Turkcell Müşteri Hizmetleri'ne yaptığınız aramalar yukarıda belirtilen ücretler üzerinden değil, kullanmakta olduğunuz yurt dışı tarifesinden ücretlenir.
   • Yukarıdaki numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve dayanışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numarılarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
   • 0 532 757 2222 hizmet hattımızı aramak ücretsizdir.
  Sayfayı kaydırın