KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
150 DK HER YÖNE
600dk Seçilen 5 Turkcell'li ile 06:00-18:00 arası
29 TL /AY YILLIK ABONELİK

Daha Fazla Bilgi

 • Emekli Minik – Fırsat Kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca sabit fiyat garantisi ile yurt içi her yöne 150 dakika ve seçilen 5 Turkcell’li ile 06:00-18:00 arası geçerli 600 dakika içeren Emekli Tarifesi için 35 TL yerine sadece 29 TL ödersiniz.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dâhil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir.
 • Ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Ses paket aşımında Turkcell'lileri Arama 43,89 kr/dk, Sabit hat arama 43,89 kr/dk, Diğer operatörleri arama 43,89 kr/dk olarak ücretlendirilirsiniz.
 • Emekli Tarifesinden sadece bireysel hat sahibi 60 yaş üstü müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Kampanyadan son 90 günde faturasızdan faturalıya geçen 60 yaş üstü müşteriler faydalanmamaktadır.
 • Emekli Tarifesi altında bulunan Emekli Minik Paket her yöne 150 dakika ve seçilen 5 Turkcell’liyle 06:00-18:00 saatleri arasında geçerli 600 dakika olmak üzere toplam 750 dakika içerir. Paket dakikaları yurt içinde geçerlidir ve kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmez. Paket kapsamındaki kullanım, özel servis numaralarına doğru (yarışma, oylama, sohbet hatları vb.) ve kısa numaralı servislere yapılan aramaları kapsamaz. Paket kapsamındaki dakikalar 3. şahıslara devredilemez. Aboneler iptal talebinde bulunmadığı sürece paketler otomatik olarak her fatura döneminde yenilecektir.
 • Emekli Minik – Fırsat Kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca paket ücretinizde sabit fiyat garantisi ile ayda 29 TL’ye konuşma fırsatı kazanırsınız.
 • Paket kapsamındaki 600 dakikanın geçerli olduğu Turkcell numaralarını tarifeye geçiş işlemi sırasında belirleyebilir, dilerseniz daha sonra değiştirebilirsiniz.
 • 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda, iptal tarihine kadar faydalandığınız indirim bedelleri toplamı (faydalanılan ay başına 6 TL) veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.
 • Tarifeye geçen aboneler otomatik olarak Turkcell Emekliler Kulübü'ne üye olacaktır. Ayrıca bu tarifedeki aboneler Turkcell İlacımı Hatırlat Servisi’nden de ücretsiz olarak faydalanabilecektir. 0888 222 0 222 numaralı hattı arayarak servisten faydalanmaya başlayabilirsiniz.

532 ya da 0532 532 0000
 • 60 yaş üstü hat sahibi abonelere sunulan her yöne 150 dakika ve seçilen 5 Turkcell’liyle 06:00-18:00 saatleri arasında geçerli 600 dakika olmak üzere toplam 750 dakika içeren aylık abonelikli pakettir.

 • Emekli Minik Pakete katılmak istiyorsanız, 12 ay boyunca paketinizde yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz halinde her yöne 150 dakika ve seçilen 5 Turkcell’liyle 06:00-18:00 saatleri arasında geçerli 600 dakika içeren Emekli Minik paketten 12 fatura dönemi boyunca sabit fiyat garantisi ile KDV ve ÖİV dâhil ayda 29 TL’ye yararlanabilirsiniz. 12 fatura dönemi sona erdiğinde paketinizden aylık abonelik fiyatı üzerinden yararlanmaya devam edebilirsiniz.
  Eğer 12 ay dolmadan yıllık aboneliğinizi iptal etmek isterseniz iptal tarihine kadar faydalandığınız indirim bedelleri toplamı (faydalandığınız her fatura dönemi için KDV ve ÖİV dâhil 6 TL) veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.

 • Paketten sadece 60 yaş üstü hat sahibi aboneler faydalanabilir.

 • Turkcell Mağazaları'ne giderek ya da çağrı merkezimizi arayarak Emekli Tarifesi’ne geçip Emekli Minik Paket’ten faydalanabilirsiniz.

 • Mevcut hattınızla başvuru yaptığınızda, paketinizi talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz.

 • Emekli Tarifesi altında bulunan Emekli Minik Paket her yöne 150 dakika ve seçilen 5 Turkcell numarası ile 06:00-18:00 saatleri arasında kullanılabilecek 600 dakika olmak üzere toplam 750 dakika içerir. Paket dakikaları yurt içinde geçerlidir ve kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmez. Paket kapsamındaki kullanım, özel servis numaralarına doğru (yarışma, oylama, sohbet hatları vb) ve kısa numaralı servislere yapılan aramaları kapsamaz. Paket kapsamındaki dakikalar 3. şahıslara devredilemez. Aboneler iptal talebinde bulunmadığı sürece paketler otomatik olarak her fatura döneminde yenilecektir.

 • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
  Detaylı bilgi almak ve paket kalanınızı takip edebileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek için tıklayınız.

 • Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenir. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmaz.

 • Paketinizdeki dakikalarınız bittiğinde, Emekli tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.

 • Paket kapsamındaki dakikalarınızın %80ini kullandığınızda, ayrıca fatura dönemi içinde paket dakikalarınızı bitirdiğinizde SMS ile bilgilendirme yapılır. Her yöne dakikalarınız ve Turkcell yönüne dakikalarınız için ayrı ayrı bilgilendirilirsiniz.

 • Emekli Minik Pakete katılan aboneler 0888 222 0 222 numaralı hattı arayarak Turkcell İlacımı Hatırlat Servisinden ücretsiz olarak faydalanabilirler.

 • Paketinizi iptal etmek için tarife veya paket değişikliği yapmanız gerekir. Paketinizi iptal ettiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.
  Ayrıca hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinden birini gerçekleştirdiğinizde de paketiniz iptal olur ve son paket ücretinizin tamamı faturanıza yansıtılır.

 • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Sayfayı kaydırın