Daha Fazla Bilgi

 • Dükkanım Paketi ayda 9 TL'ye her yöne 500dk sunan bir ek pakettir.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dâhildir.
 • Kampanyadan Bizbize, Bizbize Destek, Tarife Saniye, Genç tarifelerinde olmayan ve Alo Süper Paket, Çiftçi 1000, Her Şey Dahil Paket, Full Plus Paket, Hepsi Bir Arada Full Paket, İnterneti İçinde 500dk, Hepsi 1000 Paketi, Her Yöne Süper Paket, Karma 1000, Star Plus Paket, Alo Büyük Paket, Star Ekstra Paket, Ultra Paket, Kamu 1000, Kamu Turbo Paket, Kamu Kontrol Sende Paket, Faturalı Nar, Faturalı Nar Avantaj Paketi, Bitmesin, Evim CeptenEVE400, EvimNar, Evim Her Yöne, Çiftçi 500, Çiftçi Verimli 500, Çiftçi Verimli 1000, Haydi gel Küçük Paket, İnterneti Bol 1000 2GB, İnterneti Bol 1000dk 4GB, Hepsi İçinde 500, Her Yöne Gold Paket, Her Yöne Star Paket, Kamu Eko Paket, Kamu Hepsi Bir Arada, Ben Yaptım 500, Hepsi Bir Arada Gold Paket, Hepsi Bir Arada Gold Plus, Hepsi Bir Arada Hepsi 600 Paket, Profesyonel 500, Profesyonel 1000, Profesyonel 500Plus, Profesyonel 1000Plus,Hepsi 500Plus, Hepsi 1000Plus, Platin Ekstra İnternet, Platinium Plus Paket, Platinium Mega Paket, Yeni Genç Tarife altındaki Kaçmaz 39 Paket, Bitmesin Plus Paket, İnternetli Kamu Eko, Platin Prestige, Kaçmaz 45, Çiftçi Bereket Paket, Kamu Kurum Minik, Esnafa Ekonomik, Canım Ailem Minik, Hepsi Minik, Akıllı Kamu 2GB, Esnafa Bolluk Paket, Kamu Kurum Mini 2GB, Esnafa Minik Paket, Platinum Elit, Platinum Plus 6GB, Çiftçi Tarifesi-Heryöne 500Dk, Kamu Kurum Avantaj, 750 Ekstra paketlerini kullanmayan bireysel faturalı müşteriler yararlanabilir.
 • Abonelerin "iş alanı" olarak tanımlanan alanlarından, yurt içi her yöne 500 dakikalık konuşma yapabilecekleri 30 gün süreli pakettir.
 • Paket aboneliği için gönderilen başvuru SMS’i ve 8008 IVR’ı aramak ücretsizdir.
 • Paket aşımı yapıldığı durumda, başka bir paket aboneliği varsa bu paket üzerinden eğer herhangi bir paket aboneliği yoksa standart paket aşım ücretleri üzerinden ücretlendirme yapılır.
 • Dükkanım Kampanyası’na aboneliğiniz varsa, iş alanınızdan yurt içi herhangi bir yöne yaptığınız aramada, “Avantajlı Arama” anonsu duyarsınız. Bu anonsu duyduğunuzda, başka öncelikli paketiniz yoksa konuşmanız, Turkcell Dükkanım Paketi’ndeki dakikalarınızdan düşer. İş alanınızı 8008'i arayarak kendiniz de belirleyebilirsiniz. İş alanınızı kendiniz belirlemediğiniz durumda, son kullanımlarınıza göre otomatik belirlenir. İş alanınızdayken yaptığınız aramalarda anons duyamıyorsanız, anonsu duyamadığınız alandan ücretsiz olarak 8008'i aramanız yeterlidir. Gerekli yönlendirmeler sesli yanıt sisteminde yapılır. Böylece anons duyamadığınız alan da iş alanınız içine eklenir. Önceden anons duyduğunuz yerden, anonsu duymamaya başladığınız durumlarda, 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
 • Dükkanım Kampanyası, 12 ay boyunca tekrarlıdır ve faturalı aboneler için 30 gün boyunca geçerlidir.

SMS
 • DUKKANIM yaz 2222’ye gönder
  • İş alanında her yöne 500dk konuşma paketidir.

  • Kampanyadan Bizbize, Bizbize Destek, Tarife Saniye, Genç, Gold tarifelerinde olmayan ve Bitmesin, Evim CeptenEVE400, Alo Süper Paket, Çiftçi 1000, Her Şey Dahil Paket, Full Plus Paket, Hepsi Bir Arada Full Paket, İnterneti İçinde 500dk, Hepsi 1000 Paketi, Her Yöne Süper Paket, Karma 1000, Star Plus Paket, Alo Büyük Paket, Star Ekstra Paket, Ultra Paket, Kamu 1000, Kamu Turbo Paket, Kamu Kontrol Sende Paket, Faturalı Nar, Faturalı Nar Avantaj Paketi, EvimNar, Evim Her Yöne, Çiftçi 500, Çiftçi Verimli 500, Çiftçi Verimli 1000, Haydi gel Küçük Paket, İnterneti Bol 1000 2GB, İnterneti Bol 1000dk 4GB, Hepsi İçinde 500, Her Yöne Gold Paket, Her Yöne Star Paket, Kamu Eko Paket, Kamu Hepsi Bir Arada, Ben Yaptım 500, Hepsi Bir Arada Gold Paket, Hepsi Bir Arada Gold Plus, Hepsi Bir Arada Hepsi 600 Paket, Profesyonel 500, Profesyonel 1000, Profesyonel 500Plus, Profesyonel 1000Plus,Hepsi 500Plus, Hepsi 1000Plus, Platin Ekstra İnternet, Platinium Plus Paket, Platinium Mega Paket, Yeni Genç Tarife altındaki Kaçmaz 39 Paket, İnternetli Kamu Eko, Platin Prestige, Kaçmaz 45, Çiftçi Bereket Paket, Kamu Kurum Minik, Esnafa Ekonomik, Canım Ailem Minik, Hepsi Minik, Akıllı Kamu 2GB, Esnafa Bolluk Paket, Kamu Kurum Mini 2GB, Esnafa Minik Paket, Platinum Elit, Çiftçi Tarifesi-Her yöne 500Dk, Kamu Kurum Avantaj, 750 Ekstra Paketi paketlerini kullanmayan bireysel faturalı müşteriler yararlanabilir.

  • Paketinizi kayıt mesajınız sonrasında kayıt işlemlerinizin tamamlandığına dair gelecek olan onay mesajı sonrasında "iş alanınızdan" kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • TURKCELL EVİM Paket dakikalarını aşmanız ya da paket dakikalarınızı bitirmeniz durumunda "iş alanınızdan yapacağınız aramalarda tarifenizin fiyatlarıyla ücretlenirsiniz. Paket dakikalarınız bittiğinde iş alanından yapacağınız yurt içi aramalarda anons duyarsınız. Paket dakikalarının ücretlendirme periyodu Faturalı aboneler için 6sn'dir. İş Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.

   • Kampanyadan Bizbize, Tarife Saniye, Genç tarifelerinde olmayan ve Bitmesin, Evim CeptenEVE400, EvimNar, Evim Her Yöne paketlerini kullanmayan bireysel faturalı müşteriler yararlanabilir.
   • Dükkanım yazıp 2222'ye göndererek pakete aylık 9TL'ye kayıt olursunuz. İş alanınızdan yapacağınız aramalarda "Avantajlı Arama" anonsu duyarsınız. Bu anons sizin "iş alanınızda olduğunuzu anlamanızı sağlar. Aboneler iş alanlarını paketlere kayıt olduktan sonra 8008'i arayarak da belirleyebileceklerdir. 8008'i aramadıkları durumda "iş alanı" abonenin son kullanımlarına göre sistem tarafından otomatik olarak tanımlanacaktır. Abone iş alanındayken anons duyamadığı durumda 8008'i ücretsiz arayarak iş alanını yeniden belirleyebilecek ya da değiştirebilecektir. Eğer öncelikli başka paketiniz yoksa iş alanınızdan anons duyarak yaptığınız yurt içi aramalar Dükkanım Kampanya dakikalarınızdan düşer. 8008 numarası sadece Turkcell numaralarından ve aynı gün içinde en fazla 5 kez aranabilir. Dakikalarınızı konferans görüşmesi için kullanabilirsiniz. Kampanya kapsamındaki dakikalar görüntülü aramalarda geçerli değildir. Iş Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.
   • Dükkanım Kampanyası 12 ay boyunca tekrarlıdır.

  • KALAN yazıp 2222'ye göndererek kalan konuşma sürenizi öğrenebilirsiniz. İş alanınızı *858# yazıp evet tuşuna basarak sorgulayabilirsiniz.

  • Evet. Iş alanı olarak belirlediğiniz alanı 15 günde bir değiştirebilirsiniz. Bu işlemi 15 günde birden daha sık yapmak isterseniz, 8008'i aradığınızda sistem hata mesajı dönecek, işleminiz gerçekleşmeyecektir. Örneğin; çalıştığınız yeri değiştirdiniz. TURKCELL EVİM Paketlerini kullanabilmek için 8008'i arayıp yönlendirmeleri takip ederek yeni evinizi "yeni iş alanınız" olarak tanımlayabilirsiniz.
   - İş Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.

  • Dükkanım Kampanyası’ndan daha öncelikli başka bir ses paketiniz yoksa işinizdeyken DÜKKANIM Kampanya dakikalarınızdan kullanırsınız. Dükkanım Kampanyası kullanıcıları "iş alanlarında" oldukları sürece yapacakları herhangi bir yöne doğru aramada anons duyarlar. Ancak abonenin daha öncelikli günlük ya da haftalık ses paketi varsa abone iş alanında olsa bile öncelikle süre kısıtlı bu paketlerinden harcar. Bu paketler bittikten sonra iş alanlarından yapacakları aramalarda Dükkanım Kampanyası’ndan harcarlar. Dükkanım Kampanyası aboneleri paket dakikalarını bitirdikleri durumda iş alanındayken yapacakları aramalarda anons duyarlar ancak paket dakikaları bittiği için başka paketleri yoksa kendi tarife ücretinden ücretlenirler. Anons duyulmayan, iş alanı olarak tanımladığınız alan dışındaki yerlerde yapacağınız aramalarda sahip olduğunuz Dükkanım Kampanyası dışındaki paketlerden harcarsınız.

  • Hayır, Dükkanım Kampanyası her ay otomatik olarak yenilenir.

  • Hayır. Aynı dönem içerisinde sadece 1 TURKCELL Dükkanım alabilirsiniz.

  • Hayır. Paketinizde kalan dakikalar bir sonraki aya devretmemektedir.

  • Faturalı hattan Hazır Kart’a geçtiğinizde, Dükkanım Paketiniz iptal olur.

  • BITMESIN Kampanyasını IPTAL Dükkanım yazıp 2222’ye göndererek iptal edebilirsiniz. Hat iptal, numara taşıma, fatura tipi değişikliği, devir ve borçtan dolayı kapama işlemlerinde paket aboneliği iptal olur ve son paket ücretinin tamamı paketin geçerli olduğu dönem sonunda çıkacak faturaya uygulanır.

  • Paket dakikalarını aştığınızda başka ek dakika paketiniz bulunmuyorsa tarifenizin fiyatlarıyla ücretlendirilirsiniz.

  • 0 532 7572222’yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.

  • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.