Daha Fazla Bilgi

Ayda sadece 5 TL’ye evinizden yaptığınız her yöne konuşmalar paketinizden düşmez.

 • Kampanyadan Karma400 Paket haricindeki bireysel ön ödemeli Turkcell aboneleri ve "25TL'ye 100TL Veren Her Yöne Nar", "30TL'ye 150TL Veren Her Yöne Nar", Extra 500 ve Extra 750 paketleri olan aboneler yararlanabilir.
 • Kampanyadan Çocuğum Güvende ve Numara Engelleme servisini kullanan müşterilerimiz yararlanamazlar.

 • Abonelerin "ev alanı" olarak tanımlayacakları alandan ve listesi verilen özel alanlardan yurt içi her yöne 75TL'lik konuşma yapabilecekleri ana paketlerinin bitiş tarihine kadar kullanılabilen pakettir. Ana paketin bitiş tarihinin uzatılması durumunda paket 30 gün süreli olacaktır.
 • Abonelerin Nar ya da Extra paketlerinin bittiği gün paket otomatik olarak sonlandırılır. Paketin max. kullanım süresi 30 gündür ve üst limiti 75TL ile sınırlandırılmıştır.
 • BİTMESİN paketi bir Turkcell EVIM paketidir.

 • Paket aboneliği için gönderilen başvuru SMS’i ve 8008 IVR’ı aramak ücretsizdir.
 • Bitmesin Kampanyası’na aboneliğiniz varsa, ev alanınızdan yurt içi herhangi bir yöne yaptığınız aramada, “Evinizdeyken Arama” anonsu duyarsınız. Bu anonsu duyduğunuzda, başka öncelikli paketiniz yoksa, konuşmanız, Turkcell Evim Nar paketindeki dakikalarınızdan düşer. Ev alanınızı 8008'i arayarak kendiniz belirleyebilirsiniz. Ev alanınızı kendiniz belirlemediğiniz durumda, son kullanımlarınıza göre otomatik belirlenir. Eğer evdeyken yaptığınız aramalarda anons duyamıyorsanız, anonsu duyamadığınız alandan ücretsiz olarak 8008'i aramanız yeterlidir. Gerekli yönlendirmeler sesli yanıt sisteminde yapılır. Böylece anons duyamadığınız alan da ev alanınız içine eklenir. Önceden anons duyduğunuz yerden, anonsu duymamaya başladığınız durumlarda, 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
 • Bitmesin Kampanyası faturalı aboneler için 30 gün boyunca geçerlidir.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dâhildir.
  • Evde yapılan konuşmaların dakikalarının/TL’lerinin ana paketten düşmediği pakettir.
  • Abonelerin "ev alanı" olarak tanımlayacakları alandan, yurt içi her yöne 75 TL'lik konuşma yapabilecekleri ana paketlerinin bitiş tarihine kadar kullanılabilen pakettir. Ana paketin bitiş tarihinin uzatılması durumunda paket 30 gün süreli olacaktır.
  • Paketin bitiş tarihi ana paketin bitiş tarihi ile aynıdır.
  • Paket tekrarlıdır.

 • BİTMESİN Kampanyasından 25TL'ye 100TL Veren Her Yöne Nar, 30TL'ye 150TL Veren Her Yöne Nar, Extra 500 ve Extra 750 paketlerini kullanan bireysel ön ödemeli müşterilerimiz yararlanabilirler.

 • Paketinizi kayıt mesajınız sonrasında kayıt işlemlerinizin tamamlandığına dair gelecek olan onay mesajı sonrasında "ev alanınızdan" kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Turkcell Evim Paket dakikalarını aşmanız ya da paket dakikalarınızı bitirmeniz durumunda "ev alanınızdan yapacağınız aramalarda paketiniz varsa paketiniz dakikalarından kullanır, paketini zyoksa tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Paket dakikalarınız bittiğinde ev alanından yapacağınız yurt içi aramalarda anons duymazsınız. Paket dakikalarının ücretlendirme periyodu Hazır Kart aboneleri için 60 saniye, Faturalı aboneler için 6 saniyedir. Bitmesin paketinin 75TL'lik faydası tarifeye göre ücretlendirilir. Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.

 • "25TL'ye 100TL Veren Her Yöne Nar", "30TL'ye 150TL Veren Her Yöne Nar" , Extra 500 ve Extra 750 paketleri olan bireysel ön ödemeli abonelerin yararlanabildiği kampanyadır.
  Kampanyadan Karma 400 paketinden yararlanan aboneler faydalanamazlar. BITMESIN yazıp 2222'ye göndererek pakete aylık 5TL'ye kayıt olursunuz. Evinizden ve birçok özel alandan yapacağınız aramalarda "AVANTAJLI ARAMA" anonsu duyarsınız. Bu anons sizin "ev alanınızda olduğunuzu anlamanızı sağlar. Aboneler ev alanlarını paketlere kayıt olduktan sonra 8008'i arayarak belirleyebileceklerdir. 8008'i aramadıkları durumda "ev alanı" abonenin son kullanımlarına göre sistem tarafından otomatik olarak tanımlanacaktır. Abone evindeyken anons duyamadığı durumda 8008'i ücretsiz arayarak ev alanını yeniden belirleyebilecek ya da değiştirebilecektir. Eğer öncelikli başka paketiniz yoksa ev alanınızdan anons duyarak yaptığınız yurt içi aramalar Bitmesin Kampanya dakikalarınızdan düşer. Kıbrıs PSTN ve Global Star hariç yurt içi aramalarınız paket dakikalarınızdan düşer. 8008 numarası sadece Turkcell numaralarından ve aynı gün içinde en fazla 5 kez aranabilir. Dakikalarınızı konferans görüşmesi için kullanabilirsiniz. Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.

 • KALAN yazıp 2222'ye göndererek kalan konuşma sürenizi öğrenebilirsiniz. Ev alanınızı *858# yazıp evet tuşuna basarak sorgulayabilirsiniz.

 • Evet. Ev alanı olarak belirlediğiniz alanı 15 günde bir değiştirebilirsiniz. Bu işlemi 15 günde birden daha sık yapmak isterseniz, 8008'i aradığınızda sistem hata mesajı dönecek, işleminiz gerçekleşmeyecektir. Örneğin; oturduğunuz evden taşındınız. Turkcell Evim Paketlerini kullanabilmek için 8008'i arayıp yönlendirmeleri takip ederek yeni evinizi "yeni ev alanınız" olarak tanımlayabilirsiniz.
  Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.

 • Bitmesin Kampanyası’ndan daha öncelikli başka bir ses paketiniz yoksa evinizdeyken Bitmesin Kampanya dakikalarınızdan kullanırsınız. Bitmesin Kampanyası kullanıcıları "ev alanlarında" oldukları sürece yapacakları herhangi bir yöne doğru aramada anons duyarlar. Ancak abonenin daha öncelikli günlük ya da haftalık ses paketi varsa abone ev alanında olsa bile öncelikle süre kısıtlı bu paketlerinden harcar. Bu paketler bittikten sonra ev alanlarından yapacakları aramalarda Bitmesin Kampanyasından harcarlar. Bitmesin Kampanyası aboneleri paket dakikalarını bitirdikleri durumda ev alanındayken yapacakları aramalarda anons duyarlar ancak paket dakikaları bittiği için başka paketleri yoksa kendi tarife ücretinden ücretlendirilirler. Anons duyulmayan, ev alanı olarak tanımladığınız alan dışındaki yerlerde yapacağınız aramalarda sahip olduğunuz Bitmesin Kampanyası dışındaki paketlerden harcarsınız. Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.

 • Hayır. BITMESIN Kampanyası her ay otomatik olarak yenilenir.

 • Hayır, aynı dönem içerisinde sadece 1 Turkcell Evim alabilirsiniz. Paketinizin kullanım süresi dolmadan başka bir Turkcell Evim Paketi’ne geçmek isterseniz eski paketinizin aylık kullanım süresi bitene kadar eski ve yeni paketi bir arada kullanırsınız. Eski paketin kullanım süresi sona erdiğinde paket iptal olur ve yenilenmez. Geçiş yaptığınız paketle aboneliğe devam edersiniz.

 • Hayır. Paketinizde kalan dakikalar bir sonraki aya/haftaya devretmemektedir.

 • Faturalı hattan Hazır Kart’a geçtiğinizde, Turkcell Evim Paketiniz iptal olur.

 • BITMESIN Kampanyasını IPTAL BITMESIN yazıp 2222’ye göndererek iptal edebilirsiniz. Hat iptal, numara taşıma, devir ve borçtan dolayı kapama işlemlerinde paket aboneliği iptal olur ve son paket ücretinin tamamı paketin geçerli olduğu dönem sonunda çıkacak faturaya uygulanır.

 • Paket dakikalarını aştığınızda başka ek dakika paketiniz bulunmuyorsa tarifenizin fiyatlarıyla ücretlendirilirsiniz.

 • 0 532 7572222’yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.

 • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.