Daha Fazla Bilgi

Ücretsiz Kampanyadan faydalanmak için HEDIYE yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Kampanyaya katılan abonelere, Turkcell Bireysel Faturalıda kalma sözlerine karşılık, 6 ay boyunca, her ay Turkcell yönüne aramalarda geçerli 300er dakika hediye edilecektir. Kampanya 7 Eylül - 30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan faydalanma süresi 6 aydır.


Kampanyadan Alo Tarifesi, Haydigel tarifesi, Kamu Tarifesi, Gold Tarifesi, Her Yöne Tarifesi, Yeni faturalı Genç tarifesi ve Destek paketindeki müşterilerimiz faydalanabilirler.

Kampanyadan faydalanan abonelerin kalma sözü verdikleri 6 aydan önce Turkcell bireysel faturalıdan ayrılmaları durumunda, faturalarına kampanyadan faydalandıkları ay başına 9 TL erken iptal ücreti yansıtılır.

Hediye dakikalar yurt içi şebeke içi yapılan konuşmalarda geçerlidir.

  Kampanyadan;
 • Son 30 gün içinde numarasını diğer operatörden Turkcell faturalıya taşıyan, yeni bireysel faturalı hat alan veya hazır karttan faturalı hatta geçen bireysel aboneler,
 • Haydi Gel Mini Paket Fırsat Kampanyası, Haydi Gel Küçük Paket Fırsat Kampanyası ve mevcut aboneler için geçerli olan Haydi Gel Küçük Paket Fırsat Kampanyalarından yararlanan aboneler faydalanamamaktadır.

Kampanyaya başvuru hakkı bir kereye mahsus olup, kampanyaya başvuran abonelerin hediye dakikaları telefonlarına gelecek olan bilgilendirme mesajından sonra geçerli hale gelir.

SMS
 • HEDIYE yaz 2222’ye gönder
  • 1800 dakika kampanyasına katılmak için HEDIYE yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.
  • Kampanyadan Alo Tarifesi, Haydigel tarifesi, Kamu Tarifesi, Gold Tarifesi, Her Yöne Tarifesi, Yeni faturalı Genç tarifesi ve Destek paketindeki müşterilerimiz faydalanabilirler...
   Kampanyadan;
   • Son 30 gün içinde numarasını diğer operatörden Turkcell faturalıya taşıyan, yeni bireysel faturalı hat alan veya hazır karttan faturalı hatta geçen bireysel aboneler,
   • Haydi Gel Mini Paket Fırsat Kampanyası, Haydi Gel Küçük Paket Fırsat Kampanyası ve mevcut aboneler için geçerli olan Haydi Gel Küçük Paket Fırsat Kampanyalarından faydalanan aboneler faydalanamamaktadır.
  • Hediye dakikalarınız kampanyaya onay vermeniz durumunda hemen aktiflenir ve kısa mesaj ile bilgi verilir. Hediye dakikalarınızı dakika paketindeki dakikalarınızdan once kullanırsınız.
  • KALAN yazıp 2222'ye kısa mesaj gönderdiğinizde veya telefonunuzdan *159#'yi tusladığınızda ücretsiz olarak, hattınıza tanımlı tüm paketlerden kalanların bilgilerini öğrenebilirsiniz. Dakika, durum SMS’lerine, son 6 saat içerisinde yaptığınız görüşmelerin dahil olmayabileceğini unutmayın.
  • Kampanyadan faydalandığınız ay başına 9 TL erken iptal ücreti son kesilen faturanıza yansıtılır.
  • Bizbize tarifesinden veya kampanya kapsamında olmayan tarifelerde olan aboneler Alo paketlere geçiş yaparak kampanyadan faydalanabilirler.