Daha Fazla Bilgi

 • Faturalı Kaçmaz 35 Yıllık Abonelik Kampanyası’ndan faturalı Yeni Genç Tarife’ye yeni tesis, numara taşıma ya da faturasızdan geçen aboneler faydalanacaktır. Ben Yaptım 500, Her Yöne Ben Yaptım 500, Ben Yaptım Minik, Ben Yaptım 700, Ben Yaptım Eko, Kaçmaz İkili ya da Kaçmaz 25 Paketlerindeki aboneler de kampanyadan faydalanabileceklerdir.
 • “Kaçmaz 35 Yıllık Abonelik Kampanyası” kapsamında Kaçmaz 35 Paketi'ne, 12 ay boyunca sabit fiyat garantisiyle 35 TL’ye sahip olabilirsin; tek yapman gereken DK KACMAZ35 yazıp 2222’ye göndermek.
 • Kaçmaz 35 Yıllık Abonelik Kampanyasına dâhil olmayanlar Kaçmaz 35 Paketi’ne 40 TL’ye sahip olabilirler.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dâhil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Paketteki her yöne dakika ve internet hakkını yurt içinde kullanabilirsin.
 • 2 GB internetin ücretlendirme periyodu 1 KB, her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir;
 • Paketi ayda bir kere alabilirsin.
 • Data Paket aşımların 5 TL/200 MB olarak ücretlendirilecektir. Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 20 kere tekrarlanır. 20. fayda kullanıldıktan sonra internet hızı, ana paket yenilenene kadar 5 kbps’a düşürülür ve ek ücret yansıtılmaz.
 • Hazır Kart’tan faturalıya geçersen 12 ay boyunca her ay Turkcell'lilerle 5.000 SMS de bizden hediye.
 • Kaçmaz 35 Paket Yıllık Abonelik Kampanyası'na son 90 gün için faturasızdan faturalıya geçmiş, ya da son 90 gün içinde yeni gelen aboneler katılabilir. Ben Yaptım 500, Her Yöne Ben Yaptım 500, Ben Yaptım Minik, Ben Yaptım 700, Ben Yaptım Eko, Kaçmaz İkili ya da Kaçmaz 25 Paketlerindeki aboneler için bir zaman sınırlaması yoktur.
 • 12 aylık yıllık abonelik kampanyası bitiminde yenilenmezse aboneler paketin o dönemki ücretinden faydalanacaktır.
 • Yıllık abonelik kampanyası bitiminde bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.
 • Yıllık abonelik yaptırdığın dakika paketinin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğin paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermen gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. Kampanya süresince sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dâhil 5 TL'dir. İptal tarihine kadar sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri toplamı veya daha lehine olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemen gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturana yansıtılır.
 • 19.03.2015 tarihi itibarıyla taahhütlü kampanyalardan faydalanan aboneler, bu yazıda yer alan bu kampanyalardan herhangi birine geçiş anında cayma bedeli ödemeden bu kampanyalardan 12 fatura dönemi faydalanacak şekilde geçiş yapabilirler. Bu yeni kampanyadan 12 fatura dönemi dolmadan ayrılan abonelerin son faturasına kampanya iptal bedeli yansıtılacaktır. İptal bedeli geçiş yapılan kampanyadan sağlanan indirim ve faydalar karşılığı ve tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş ancak kampanya iptalinde tahsil edilmeyen tutarın toplamından oluşmaktadır. (Tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş cayma bedeli aynı kontratının 12 aylık taahhüt süresinin dolmasını takiben aboneden tahsil edilmeyecektir.) Cayma bedeli, abonenin taahhütten vazgeçtiği ay kalan ya da kullanmış olduğu tutarlardan abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir.
 • Paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5TL (KDV, ÖİV dahil) ile ücretlendirilirsin. Ses paket aşımında ücretlendirme periyodu (6 sn) değişmeyecek şekilde ilk yurt içi her yöne 408 sn'lik (6,8 DK) kullanımlarına kadar 43,89 KR /DK (KDV, ÖİV Dahil) ile ücretlenirsin. Kullanımlarına devam edersen ilk yurt içi her yöne 30dk'den kalan yurt içi her yöne 1392 sn'lik (23,2 DK) kullanım hakkı toplamına 5 TL'ye sahip olursun. 30dk'nın bitmesinin ardından yapacağın ilk kullanımda ikinci 30dk'lık kullanım hakkın devreye alınır ve 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edersin. Kullanmaya devam edersen, her yurt içi her yöne 30dk için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edersin. 06.07.2015 tarihi öncesinde bu paketin taahhütlü kampanyasından faydalandıysan taahhüt süren sona erene kadar paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 3TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilirsin. Taahhüt süren sona erdikten sonra paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilirsin.

SMS
 • DK KACMAZ35 yaz 2222’ye gönder