Dört Dörtlük Paketler Dünyasına Hoş Geldiniz

Cebinizden ve evinizden ihtiyaç duyacağınız tüm iletişim ihtiyaçlarınızı Turkcell Dört Dörtlük Paketler altında bir araya getirdik, üstelik size özel tek Turkcell faturasında takip etme kolaylığı ile birlikte

Cepte ve evde kullandığınız Turkcell hizmetleri için;

 • Tek Turkcell Hesabım’dan Tüm abonelik işlemlerinizi yönetebilirsiniz.
 • Tek Müşteri Hizmetleri numaramız 0 532 532 00 00'dan bize ulaşabilirsiniz.
 • Evde DSL internetiniz kurulana kadar sizi internetsiz bırakmıyor, Turkcell hattınıza haftalık 2 GB cepten interneti ücretsiz yüklüyoruz.

 

4.5G Hızında Ücretsiz Servisler

4.5G Hızında Ücretsiz Servisler
4.5G hızında BiP ve lifebox deneyimi paketiniz ile size özel ücretsiz!

 • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama
 • lifebox 25 GB Saklama Alanı
 • fizy Video Müzik Üyeliği ile fizy'de milyonlarca müzik ve video keyfi

 

Rahat Kulanım

Rahat Kullanım çözümü ile rahatça internete girin, doya doya konuşun ve mesajlaşın.

Tarife paketi bitişindeki kullanımlarım bilgisi için tıklayınız.

 

Evde Kurulum Hizmeti

Ev interneti hizmetiniz için;

 • Aktivasyon ücretsiz,
 • Kurulum ücretsiz,
 • Modem kampanya fiyatına dahildir.
Üstelik modeminizi evinize kadar getirip kurulumunu yapıyoruz.

 

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye'yi arayabilir, internet ve SMS'lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

4.5G HIZINDA MOBİL PAKET SUPERONLINE EV İNTERNETİ DÖRT DÖRTLÜK TEK FİYAT**
Turbo Yeni 2 GB
Her yöne 500 DK, 2 GB, 1000 SMS
24 Mbps Fiber Limitsiz
100 GB AKK*
85,73 TL
8 Mbps'ye kadar Limitsiz
Yalın Adsl 100 GB AKK*
85,73 TL
16 Mbps'ye kadar Akıllı Paket
Yalın Adsl 200 GB Kota
99,73 TL
24 Mbps'ye kadar Akılı Paket
Yalın Vdsl 200 GB Kota
106,73 TL
15 Mbps AKK'sız Fiber Paket 99,73 TL
25 Mbps AKK'sız Fiber Platin

104,73 TL

Kampanya ile ilgili detay bilgiler için tıklayınız.
1 Ocak 2019 itibarıyla elektronik yayınlardaki KDV oranının %1'den %18'e yükseltilmesi sebebiyle paket fiyatı 85,73 TL olacaktır.
Bu kampanyadan yalnızca son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara tasıma veya Hazır Kart'tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı'ya gelen aboneler yararlanabilir.

*AKK adil kullanım koşullarını ifade etmektedir.

**Turkcell Mobil Paket ve Turkcell Superonline Ev İnternet paketi kampanyalı toplam fiyatıdır. Kampanya fiyatına tüm vergiler ve Fiber için 7 TL, DSL için 4TL modem kullanım ücreti dahildir.

Limitsiz AKK’lı Paket: İnternet kullanımınız limitsizdir. AKK sonrası 24 Mbps limitsiz pakette 8 Mbps hızında, 16 Mbps'ye kadar limitsiz pakette 5 Mbps hızında internet kullanmaya devam edersiniz. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmez ve bu zaman dilimlerinde paketinizin hızını kullanabilirsiniz.

Akıllı Paket: İnternet kullanımınıza en uygun akıllı paketi seçerek hem yüksek hızlı fiber internet kullanırsınız, hem de kontrol sizde olur. Akıllı paketlerde 200GB kota sonrası aşım ücreti şoku ve fatura sürprizi yaşamazsınız. İsterseniz Joker kota alarak kullanımınıza devam edebilirsiniz.

AKK’sız Fiber Platin Paket: Platin paketlerle tüm sınırlar kalktı. Hiçbir sınırlamaya takılmak istemiyorum diyorsanız bu paket tam size göre, AKK ve sınırlar olmadan video, TV, film, oyun ile internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dört Dörtlük Paketler Kampanyasında sunulan tüm paketlere ve tarife/paket fiyatlarına ulaşmak için; Fiber teklifleri için tıklayınız, Adsl teklifleri için tıklayınız., VDSL teklifleri için tıklayınız.
 • Kampanya 24 ay taahhütlüdür.
 • Dört Dörtlük Paketler Kampanyası Turkcell ve Turkcell Superonline’ın ortak kampanyasıdır.
 • Kampanya kapsamında alınan Turkcell Superonline internet hizmeti ve bu hizmete ait tüm ek hizmetler/ürünler ve doğan bedellerin tahsilatına Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından aracılık edilecek olup bu bedel Turkcell İletişim Hizmetleri A. Ş.’ ye ödenmelidir.
 • Kampanya kapsamındaki hizmetlerin sunulabilmesi için gerekli tüm kişisel verilerinizin (örneğin; TCKN/GSM no) TURKCELL, Turkcell iştirak şirketleri ve ilgili iş ortakları arasında olacak şekilde karşılıklı paylaşılmasına onayınızla izin verilmektedir, söz konusu iznin iptali veya kapsamının daraltılması ancak kampanyanın sonlanması durumunda mümkün olabilir.
 • Kampanya kapsamında seçilen Turkcell Superonline ev internet paketi ücreti ve bu pakete ait tüm Superonline hizmet/servisleri karşılığında tahakkuk eden bedeller (Taahhüt Süresinin son ayına karşılık tahsil edilecek olan alacak hariç olmak üzere) TÖHAŞ (Turkcell Ödeme Hizmetleri A.Ş.) tarafından sunulan mobil ödeme hizmeti aracılığı ile TURKCELL faturasına tahsilatına aracılık kalemi altında yansıtılacaktır. Bu doğrultuda Taahhütname imza tarihi itibarıyla TÖHAŞ tarafından sunulan mobil ödeme hizmetine ilişkin sözleşmeyi ayrıca imzalayarak TÖHAŞ tarafından sunulan mobil ödeme hizmetine kaydolmak gerekmektedir.
 • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere faturanıza yansıtılır.

Turkcell Mobil Paket Şartları:
 • 10.08.2020 tarihi itibarıyla, kampanyadan faydalanmakta olan aboneler taahhütleri sona erdiğinde, farklı bir tercih iletmedikleri takdirde, Kazandıran+ 4GB paketinden kullanımlarına devam edecektir. 10.08.2020 tarihi itibarıyla kampanya iptal edildiğinde, farklı bir tercih iletilmediği takdirde, bir sonraki fatura döneminden itibaren Kazandıran+ 4GB paketinden kullanımlara devam edilir. 
 • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir, internet paketinin ücretlendirme periyodu ise 1 KB'dir.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanımlarım bilgisi için tıklayınız.
 • 31.05.2016 itibarıyla yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulur.
 • İnternet paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • 755'li numaralar, 444'lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.

Turkcell Superonline Ev İnterneti Şartları:

 • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline Ev İnternet paketi fiyatına KDV ve ÖİV dahildir.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/iş yeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki fiber paketlerin upload (yükleme) AKK değerleri 50 GB’dır.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL nakil ücreti yansıtılır.
 • DSL İnternetinizi Superonline tarafından sunulan kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • “16 Mbps'ye kadar” paketlerinden yararlanabilmek için hattınızın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattınızın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığa göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapısı üzerinden hali hazırda başka bir işletmeci tarafından xDSL hizmeti alan müşteriler, Turkcell Superonline’ın VDSL kampanyalarından yararlanabilmesi için Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafında çapraz ürün geçişleri uygulanmaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler için Turkcell Superonline faturaları yalnızca e-postayoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecek ve ödeme kanallarına kapalı olacaktır. Dileyen aboneler kampanya aktif edildikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
 • Taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz internet paketinizin dışında kampanya içindeki diğer paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki superonline.net ve turkcell.com.tr’de yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
Adil Kullanım Koşulları Genel Bilgilendirme:

Kampanyalar içerisindeki Limitsiz AKK'lı ev interneti paketleri, fiyatlar bölümünde yer alan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir. Adil Kullanım Koşulları gereği veri indirme (download) veya veri yükleme (upload) Hız Alanı sınırlarının ilgili her bir ay içerisinde aşılması durumunda, herhangi bir aşım ücreti yansıtılmaz, içinde bulunulan ilgili ay sonuna kadar aşağıdaki tabloda (Adil Kullanım Koşulları Sonrası Hız Düşümü Tablosu) ilgili Tarife hızı kapsamında belirtilen hız kısıtı uygulanır, takip edilen aya girildiğinde ise internet hızı tekrar ay başındaki internet erişim hızı ile devam eder. Bulunan ay içinde belirtilen AKK sınırlarının aşılmaması durumunda ise erişim hızında herhangi bir değişiklik olmaz. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımları AKK’ya dahil edilmeyecek ve AKK’nın aşılıp aşılmadığına bakılmaksızın söz konusu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır. AKK uygulanan Tüm Fiber internet paketlerinde AKK sonrası yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşecektir.

Adil Kullanım Koşulları Sonrası Hız Düşümü Tablosu

Seçilen Tarife/Paket Hızı Alt Sınırı - Üst Sınırı AKK Sonrası İndirme Hızı
4 Mbps - 8 Mbps (8 Mbps dahil) 3 Mbps
8 Mbps üzeri - 16 Mbps (16 Mbps dahil) 5 Mbps
16 Mbps üzeri - 24 Mbps (24 Mbps dahil) 8 Mbps
24 Mbps üzeri - 50 Mbps (50 Mbps dahil) 16 Mbps
50 Mbps üzeri - 100 Mbps (100 Mbps dahil)24 Mbps
100 Mbps üzeri - 500 Mbps (500 Mbps dahil) 32 Mbps
500 Mbps üzeri - 1000 Mbps (1000 Mbps dahil) 64 Mbps

Kampanya Taahhütnameleri:

 • Dört dörtlük paketler Fiber kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
 • Dört dörtlük paketler ADSL – Yalın ADSL kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
 • Dört dörtlük paketler VDSL – Yalın VDSL kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
 • TÖHAŞ Müşteri Sözleşmesi için tıklayınız.
 • TÖHAŞ Çerçeve Ödeme Hizmetleri Sözleşmesi için tıklayınız.
  • Hem cepten hem evden iletişim ihtiyaçlarınızı Turkcell Dört Dörtlük paketleri altında sizlere sunduğumuz kampanyadır.
  • Dört Dörtlük Paketler kampanyasından 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirsiniz. Üstelik hem cepten hem evden aldığınız hizmet Turkcell tarafında tek bir fatura olarak size sunulur.
  • Tek fatura sadece bu paketlerde olan müşterilerimize özel bir hizmetimizdir.
  • Üstelik kampanyada modem fiyata dahil ve ev internet kurulum / aktivasyon taahhüt süresince ücretsizdir.

 • Turkcell’de yeni veya mevcut bireysel mobil (GSM) faturalı ses hattı sahibi

  ve aynı zamanda Turkcell Superonline’da yeni bireysel sabit (ev interneti) hat sahibi müşteriler

  Dört Dörtlük paketler kampanyasında 24 ay kalma sözü vererek bu kampanyadan faydalanabilir.


  • Dört Dörtlük Paketler kampanyası dahilindeki Turbo Yeni 2 GB ve Turbo 3 GB paketlerinden yalnızca son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart'tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı'ya gelen aboneler yararlanabilir.
  • Mevcut durumda Turkcell mobil (GSM) yıllık abonelik kampanyalarından faydalanan aboneler bu kampanyaya geçiş yapabilirler. Turkcell Superonline sabit (ev interneti) kampanyalardan faydalanan aboneler bu kampanyaya geçiş yapamaz.

 • Turkcell İletişim Merkezlerinden, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından ve 0 532 532 00 00 Müşteri Hizmetlerinden ve www.turkcell.com.tr / www.superonline.net üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

  • Mevcut Turkcell müşterisi iseniz kampanyaya başvurduktan sonra ev internet paketinizin kurulumu tamamlandıktan sonra iletişim numaranıza gönderilecek aktivasyon SMS bilgilendirmesi ile seçtiğiniz mobil paketinizi ve ev internet paketinizi indirimli kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Hazır Kart’tan faturalıya geçen, numarasını Turkcell Faturalıya taşıyan veya yeni faturalı hat alan müşterilerimiz ise tarifelerini bu teklif ile başlattıklarında ev interneti paketinizin kurulumu tamamlanana kadar seçtiğiniz mobil paketinizin aylık ücretinden kullanmaya başlar. Ev internet paketinizin kurulumu tamamlandıktan sonra iletişim numaranıza gönderilecek aktivasyon SMS bilgilendirmesi ile kampanya kapsamında seçtiğiniz mobil paketinizi ve ev internet paketinizi indirimli kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Kampanya kapsamındaki Turkcell Superonline hizmet bedeli ilk defa kampanyaya katılım gerçekleştikten sonraki ay içerisinde kesilen Turkcell Mobil iletişim faturasına yansıtılacaktır. Kampanyanın bittiği ay içerisinde gerçekleşen kampanya kapsamındaki ev interneti kullanımı da bir sonraki ay kesilecek olan Turkcell Superonline faturanıza yansıtılacaktır.
  • Kampanyaya katılım sağladığınız ayki Turkcell Superonline hizmet bedeliniz ve varsa daha önce aldığınız hizmetlerin bedeli kullanım gününüze oranla hesaplanarak Turkcell faturanıza yansıtılacaktır.
  • Turkcell ya da Turkcell Superonline tarafında kampanyadan çıkmanız / aboneliklerinizi iptal etme durumunda iki hizmetin de cayma bedelleri ayrıca hesaplanarak faturalarınıza yansıtılır
  Turkcell Ödeme Hizmetleri / Mobil Ödeme Bilgiler:

  Kampanya kapsamında seçilen Turkcell Superonline ev internet paketi ücreti ve bu pakete ait tüm hizmetler/ürünler ve doğan bedeller TURKCELL faturasına tahsilatına aracılık kalemi altında yansıtılacaktır. Kampanya kapsamında seçilen ev internet paketi ilişkili Superonline hizmetlerinin karşılığında tahakkuk eden alacağın (Taahhüt Süresinin son ayına karşılık tahsil edilecek olan alacak hariç olmak üzere) TÖHAŞ (Turkcell Ödeme Hizmetleri A.Ş.) tarafından sunulan mobil ödeme hizmeti aracılığı ile tahsil edilecektir. Bu doğrultuda yeni müşteriler için TÖHAŞ ile ilgili mobil ödeme hizmeti onayı ilgili sözleşmelerin imzalanmasıyla verilecektir.

  Ödeme Hizmeti Üyelik Bedeli
  6 aylık üyelik bedeli standart kullanım için 4,99 TL; Premium kullanım için ise 6,99 TL'dir. Facebook reklam ödemelerini, Turkcell mobil ödeme ile yapan müşteriler, Premium statüsündedir. Premium servislerin kullanımı durumunda üyeliğiniz otomatik olarak Premium olarak güncellenecek ve daha önce standart üyelik tipi için üyelik ücreti alındı ise ilgili periyot için yalnız 2TL’lik fark ücreti alınacaktır.
  Üyelik bedeli ödeme bilgilendirmesi faturalı hatlar için Turkcell faturası ile, ön ödemeli hatlar için ise SMS ile yapılır.

  Geç Tahsilat Bedeli
  Aşağıda yer alan geç tahsilat bedelleri, müşterilerin satın aldıkları ürün tutarını mobil ödeme ile cep telefonu faturasına yansıtılarak ödemeyi tercih etmeleri ve bu ödemeleri geciktirmeleri halinde; faturanın son ödeme tarihinden itibaren geciken gün aralığına göre tahsil edilmekte olup bu tutarlar müşterinin bir sonraki faturası ile tahsil edilecektir. Geç tahsilat bedeli fatura başına 4,99 TL ‘yi geçmeyecektir.
  0-30 gün gecikme durumunda 2TL ve tutarın %2’si,
  31- 60 gün gecikme durumunda 2,5TL ve tutarın %4’i,
  61 gün ve üstü gecikme durumunda 3TLve tutarın %8’i alınacaktır.
  Detaylı bilgi için tıklayınız


 • Evet, paketler kampanya taahhüdünüz boyunca her ay, otomatik olarak yenilenecektir.

  • Turkcell yıllık abonelik kampanyasından yararlanıyorsanız ev internet kurulumunuzdan itibaren geçerli olacak şekilde, 24 ay taahhüt vererek cayma bedeli ödemeden bu kampanyaya geçiş yapabilirsiniz.
  • Turkcell Cihazlı Kampanyadan yararlanıyorsanız bu kampanyaya geçiş yapabilirsiniz.

 • Hayır, sadece bir defa alabilirsiniz.

 • Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın.

 • Hayır, devretmemektedir.

  • 06.05.2015 tarihi itibarıyla mobil tarifenizden KKTCELL yönüne yapılan aramalar tarifenizdeki yurt içi arama dakikalarından sayılır, hattınıza ek bir ücret yansımaz.
  • 31.05.2016 itibarıyla yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Hayır, sadece ana tarifenizdeki paketler geçerlidir.

 • Yurt içi tarifenizi yurt dışında geçerli ülkelerde kullanabilme özelliği kapsamında bu özelliğin aşım ücretlendirmesi devreye girer. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak kampanyanızı iptal edebilir başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika, mesaj ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.
  • Kampanyalardan birinin iptali durumunda diğer kampanyada otomatik olarak iptal olur. Abonelikleriniz iptal olmaz.
  • Ev internet abonelik iptali için Sabit internet aboneliğini başlatmaya yetkili Superonline bayisine yazılı olarak veya Superonline’a faks yoluyla bildirmelisiniz. Sabit internet hizmeti abonelik iptali sadece Superonline bayisi tarafından gerçekleştirilmektedir.

 • Evet, kullanım haklarınızın %80 ve %100’üne ulaştığınızda SMS ile bilgilendirme yapılır.

 • Mobil faydalarınız için KALAN yazıp 2222'ye kısa mesaj gönderdiğinizde veya telefonunuzdan *159#’yi tuşladığınızda ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

  • Mobil tarife paketi bitişindeki kullanımlarım bilgisi için tıklayınız.
  • Ev İnterneti için kampanya kapsamında sunulan ve taahhütnamede belirtilen tablodaki paketler için ay içerisinde veri indirme / yükleme AKK değeri aşıldığında ay sonuna kadar veri indirme hızı Fiberde 24 Mbps hız içeren paketler için 8 Mbps'ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps'ye düşecektir. Veri indirme AKK değeri aşıldığında ay sonuna kadar Adsl'de 8 Mbps hız içeren paketler için 3 Mbps'ye, 16 Mbps hız içeren paketler için 5 Mbps'ye; Vdsl'de 24 Mbps hız içeren paketler için 8 Mbps'ye düşecektir. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dahil edilmeyecek ve bu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır.

 • Taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır.

  • Aktivasyon ve kurulum hizmeti 24 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dahildir.
  • Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Modem kullanım bedeli fiber için 7 TL, dsl için 4 TL modem kampanya fiyatına dahildir.
  • Hizmetin sonlandırılması halinde modem, Turkcell Superonline bayisine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline Fiber hizmetine ait modem ücretini tüm vergiler (KDV) dahil 250 TL, ADSL/Yalın ADSL hizmetine ait modem ücretini tüm vergiler ( KDV) dahil 200 TL, VDSL/Yalın VDSL hizmetine ait modem ücretini tüm vergiler (KDV) dahil 200 TL olarak son faturaya yansıtır.

  • 15 Mayıs itibarıyla ev interneti tarafında paket hız ve kota değişikliği için kampanya değişikliği ile 24 ay taahhüt vererek paket değişikliği yapabilirsiniz.
  • Mobil paket için aynı kampanya altında farklı paketlere geçiş yapabilirsiniz.

 • Kampanya taahhüt süresi içerisinde bu kampanyadan farklı bir kampanyaya geçmeniz durumunda Dört Dörtlük Paketler kampanyanız ve buna bağlı yararlandığınız mobil ve ev interneti paketleriniz iptal olur.

  • Mobil Numara değişikliği kampanya devam eder, diğer durumlarda devam etmez.
  • Kampanya kapsamında mobil/sabit hattın devrine izin verilmez. Kampanyanızı iptal ederek bu işlemleri yapabilirsiniz.

  • Kampanya taahhüdünüz bittiğinde herhangi bir tarife/paket değişikliği yapmazsanız Detaylı Bilgi - Turkcell Mobil Paket Şartları alanında belirtilen mobil paket ile kullanımlarınıza devam edersiniz. Ev interneti aboneliğiniz için ise herhangi bir tarife/paket değişikliği yapmazsanız paketinizin tarifesinden ücretlendirilirsiniz.
  • Kampanyanızı taahhüt süresi içinde iptal etmeniz durumunda herhangi bir tarife/paket değişikliği yapmazsanız Detaylı Bilgi - Turkcell Mobil Paket Şartları alanında belirtilen mobil paket ile kullanımlarınıza devam edersiniz ve kampanya cayma bedeli faturanıza yansır. Ev interneti paketiniz için ise Dört Dörtlük paketinizden kalan taahhüt süresi kadar ilgili paketin Dört Dörtlük devam kampanyasına cayma bedeliniz taşınarak geçişiniz sağlanır. Dört Dörtlük devam kampanyası paket detayları için tıklayınız
 • Kampanya iptali veya taahhüt bitiminde son faturanız kampanya kapsamında aldığınız mobil hizmetleriniz için Turkcell faturanıza, ev interneti hizmetleriniz için ise Turkcell Superonline faturanıza yansır.

  • Kampanya kapsamında taahhüt süreniz içinde mobil veya ev interneti hizmetinizden en az birinin iptali durumuna kampanyanız iptal olur. Aşağıdaki durumlara göre cayma bedeli yansıtılır.
  • Turkcell ve Turkcell Superonline aboneliğiniz devam ederken kampanyanızı iptal etmeniz durumunda Turkcell’den aldığınız hizmetler için kampanya iptal bedeliniz faturanıza yansır ve mobil paketinizin aylık aboneliğinden devam edersiniz. Turkcell Superonline aboneliğiniz kampanya kapsamındaki Dört Dörtlük devam kampanyasına kalan taahhüt süreniz boyunca cayma bedeliniz saklı tutularak taşınır.
  • Turkcell aboneliğiniz devam ederken Turkcell Superonline aboneliğinizi iptal ederek kampanyanızı iptal etmeniz durumunda Turkcell’den aldığınız hizmetler için kampanya iptal bedeliniz faturanıza yansır ve mobil paketinizin aylık aboneliğinden devam edersiniz. Turkcell Superonline’dan kampanya kapsamında aldığınız hizmetler için kampanya iptal bedeliniz Turkcell Superonline faturanıza yansır.
  • Turkcell Superonline aboneliğiniz devam ederken Turkcell aboneliğinizi iptal ederek kampanyanızı iptal etmeniz durumunda Turkcell’den aldığınız hizmetler için kampanya iptal bedeliniz faturanıza yansır. Turkcell Superonline aboneliğiniz kampanya kapsamındaki Dört Dörtlük devam kampanyasına kalan taahhüt süreniz boyunca cayma bedeliniz saklı tutularak taşınır.
  • Her iki aboneliğinizi iptal ederek kampanyanızı iptal etmeniz durumunda Turkcell’den aldığınız hizmetler için kampanya iptal bedeliniz faturanıza yansır. Turkcell Superonline’dan kampanya kapsamında aldığınız hizmetler için kampanya iptal bedeliniz Turkcell Superonline faturanıza yansır.
  • Turkcell mobil paketi için cayma bedeli; Kampanyadan taahhüt süresi dolmadan ayrılan abonelerin faturasına faydalandığı fatura dönemi başına Turbo Yeni 2GB paketi için KDV, OIV dahil 16TL, diğer mobil paketler için KDV, ÖİV dahil 26TL
  • Turkcell Superonline hizmeti için cayma bedeli;
  • Yalın ADSL Aboneliğinin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [ yeni abonelikle Yalın ADSL'den yararlanan yeni müşteriler için tüm vergiler (KDV, ÖİV) dahil 96 TL aktivasyon ücreti, mevcut abonelikle Yalın ADSL'e geçiş yapan mevcut müşteriler içinse tüm vergiler (KDV, ÖİV) dahil 8 TL aktivasyon ücreti, yeni abonelikle Yalın ADSL'den yararlanan yeni müşteriler için tüm vergiler dahil 120 TL kurulum hizmeti tutarı, (varsa) “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, (varsa) numara taşıma/tahsis durumunda yararlanılan tüm vergiler (KDV, ÖİV) dahil 6,99 TL değerinde ki 100 dakika konuşma paketinin yararlanılan ay kadar toplam bedeli, seçilen paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki farkın yararlanılan ay kadar toplam tutarı ] toplam bedeli ile bu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
  • Fiber Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [tüm vergiler dahil 240 TL kurulum ücreti, bu kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler dahil (KDV, ÖİV) 96 TL aktivasyon ücreti, (varsa) “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, (varsa) numara taşıma/tahsis durumunda yararlanılan tüm vergiler (KDV, ÖİV) dahil 6,99 TL değerinde ki 100 dakika konuşma paketinin yararlanılan ay kadar toplam tutarı] toplam bedeli ile bu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
  • Yalın VDSL Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [(varsa) yeni müşteriler için tüm vergiler (KDV, ÖİV) dahil 96 TL aktivasyon ücreti, (varsa) mevcut müşteri geçişlerinde tüm vergiler (KDV, ÖİV) dahil 8 TL aktivasyon ücreti, (varsa) tüm vergiler dahil 120 TL kurulum hizmeti, (varsa) “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, (varsa) numara taşıma/tahsis durumunda yararlandığım tüm vergiler (KDV, ÖİV) dahil 6,99 TL değerinde ki 100 dakika konuşma paketinin yararlandığım ay kadar toplam bedeli, seçtiğim paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki tutarın yararlandığım ay kadar toplam tutarı ] toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
  • ADSL /VDSL Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [tüm vergiler dahil 120 TL kurulum ücreti, bu kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler dahil (KDV, ÖİV) 96 TL aktivasyon ücreti, (varsa) “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, (varsa) tahsis durumunda yararlanılan tüm vergiler (KDV, ÖİV) dahil 6,99 TL değerinde ki 100 dakika konuşma paketinin yararlanılan ay kadar toplam tutarı] toplam bedeli ile bu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.

  • Evet, nakil ettirebilirsiniz.
  • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL nakil ücreti yansıtılır.
  • DSL İnternetinizi Superonline tarafından sunulan kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL faturaya yansıtılır.

 • Evet, yararlanabilirsiniz.
  Diğer İSS Cayma Bedeli kapsamında Diğer İSS’lerden gelen TTNET, Vodafone.net, Turk.NET, Millenicom…etc hepsinin faturalarındaki cayma bedelini herhangi bir kalem ayrımı olmaksızın yani sadece İnternet bedeli değil İnternet, TV, Ses, Cihaz…etc tüm genel bedeller vergiler dahil Fiber’de 500 TL, ADSL’de 120 TL ve VDSL’de 200 TL’ye kadar üst limitleri kapsamında karşılanabilecektir.

  • Turkcell Superonline ses hizmetinden mevcut telefon numaranızı taşıyarak ya da Turkcell Superonline’dan yyeni bir sabit telefon numarası alarak yararlanabilirsiniz. Numara tahsis ile kampanyadan yararlanılması halinde, aksi duyurulmadıkça 4,99 TL (KDV, ÖİV dahil) minimum kullanım ücreti ayrıca yansıtılır.
  • Sabit telefon numaranızı Turkcell Superonline’a taşıdığınız durumda 24 ay boyunca ücretsiz olarak aylık 100 dakika konuşma paketinden yararlanabilirsiniz. 100 dakika konuşma paketi: şehiriçi, şehirlerarası, yurt içi GSM, uluslararası 1.kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörlerine yapılan aramalar için geçerlidir. Diğer yönlere yapılan aramalar ve dakika paketi aşımlarınız yeni ALO hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut ALO hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut ALO tarifelerinden ücretlendirilir. Tüm ALO tarife detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilinir. Dakika paketleri için ücretlendirme periyodu yurt içi GSM için 30 saniye, diğer yönler yapılan aramalarda için 60 saniyedir.
  • Turkcell Superonline bireysel taahhütlü internet kampanyalarında sunulan ücretsiz konuşma paketi arama yönü içeriğine ayrıca Turkcell Superonline (Onnet) yönü de dahildir.

 • Bir defaya mahsus olmak üzere şeçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.

 • Dört Dörtlük Turbo Paketiniz ile birlikte, aşağıdaki servisler hattınıza ücretsiz tanımlanır:

  • lifebox: Unutulmaz hatıralarınızın fotoğrafları anında lifebox'ınızda saklanır. Tüm hatıralarınıza 4.5G hızıyla erişebilir, sevdiklerinizle de çok hızlı paylaşabilirsiniz. 25 GB saklama alanı ücretsiz.
  • BiP: BiP’in yüksek kaliteli sesli ve görüntülü arama özelliği ile sevdikleriniz hep yanınızda! Üstelik paketinize özel 1GB BiP kullanımı hediye! BiP ile 4.5G hızında ücretsiz iletişimin tadını çıkarın.


  Dört Dörtlük Platinum Paketiniz ile birlikte, aşağıdaki servisler hattınıza ücretsiz tanımlanır:

  • Turkcell TV+ Cep paketi: 4.5G hızında televizyon keyfi Turkcell TV+! Üstelik 4.5G farkıyla TV keyfi için 5GB interneti içinde..
  • lifebox: Unutulmaz hatıralarınızın fotoğrafları anında lifebox'ınızda saklanır. Tüm hatıralarınıza 4.5G hızıyla erişebilir, sevdiklerinizle de çok hızlı paylaşabilirsiniz. 100 GB saklama alanı ücretsiz.
  • BiP: BiP’in yüksek kaliteli sesli ve görüntülü arama özelliği ile sevdikleriniz hep yanınızda! Üstelik paketinize özel 5GB BiP kullanımı hediye! BiP ile 4.5G hızında ücretsiz iletişimin tadını çıkarın.

 • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

  • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.
  • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
  • Turkcell, hat sahiplerinin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, hat sahibini uyarma, kampanya kullanımından çıkarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
  • Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir.
  • Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır.

Kapat
Yardım ister misiniz?