Daha Fazla Bilgi

HızKotaAKK İndirme* (Download) AKK Yükleme* (Upload) Aylık İndirimsiz Tarife FiyatıAylık Toplam Kampanya Bedeli**
24 Mbps Limitsiz75 GB50 GB99,00 TLİlk 3 ay ücretsiz, kalan 24 ay 57,9 TL
24 MbpsLimitsiz100 GB50 GB104,00 TLİlk 3 ay ücretsiz, kalan 24 ay 62,9 TL
24 MbpsLimitsiz200 GB50 GB124,00 TLİlk 3 ay ücretsiz, kalan 24 ay 89,9 TL

 • * Adil Kullanım Koşulları kapsamında uygulanacak kullanım sınırını ifade etmektedir.
 • ** Kampanya fiyatına tüm vergiler ve 7 TL modem kullanım ücreti dâhildir.
 • Limitsiz AKK’lı Paketler: İnternet kullanımınız limitsizdir. AKK sonrası 24 Mbps limitsiz paketlerde 8 Mbps indirme (download) hızında, 1 Mbps yükleme (upload) hızında internet kullanmaya devam edersiniz. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımlarınız AKK’ya dâhil edilmez ve bu zaman diliminde AKK sonrası hız kısıtı uygulanmaz.

Tarife seçenekleri ile birlikte sunulan TV+ Paket seçenekleri ve bunlara ilişkin tüm vergiler dâhil bedeller aşağıdaki şekildedir:


TV+ HD keyfi seçeneği için: (Huawei)

HızTV+ PaketiTV+ Paketi aylık indirimiTV+ Kutusu Aylık Kira Bedeli İndirimiToplam Kampanya Fiyatı
24 Mbps hız, 75 GB İndirme Hız alanı olan Tarife ile birlikte seçildiğinde TV+ Giriş Paketi 5,90 TL12,00 TL79,90 TL
TV+ Aile Paketi 5,90 TL12,00 TL89,90 TL
TV+ Ekstra Paketi 5,90 TL12,00 TL99,90 TL
24 Mbps hız, 100 GB İndirme Hız alanı olan Tarife ile birlikte seçildiğinde TV+ Giriş Paketi 5,90 TL12,00 TL84,90 TL
TV+ Aile Paketi 5,90 TL12,00 TL94,90 TL
TV+ Ekstra Paketi 5,90 TL12,00 TL104,90 TL
24 Mbps hız, 200 GB İndirme Hız alanı olan Tarife ile birlikte seçildiğinde TV+ Giriş Paketi19,90 TL12,00 TL89,90 TL
TV+ Aile Paketi 27,90 TL12,00 TL99,90 TL
TV+ Ekstra Paketi 27,90 TL12,00 TL109,90 TL


TV+ Sinema Paketi aylık indirim bedeli vergiler dahil 14,90 TL (OndörtTürkLirasıdoksanKuruş)’dir.

Paket-Kanal bilgisine ulaşmak için tıklayınız.

 • İlk 3 ay boyunca ışık hızında fiber internet ve 130'dan fazla kanal, 300'den fazla film ile TV+ keyfi ücretsiz. Üstelik fatura sürprizi yaşamazsınız! Kampanya fiyatlarımıza her şey dâhil!
 • Eve kadar modeminizi getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.
 • Mevcut internet servis sağlayıcınızın ayrılırken size yansıttığı kampanya iptal bedelini 500 TL’ye kadar karşılıyoruz.
 • Üstelik şimdi ev numarasını Turkcell Superonline'a taşıyanlar telefona sabit hat ücreti ödemezler, aynı numarayı kullanmaya devam ederler ve 27 ay boyunca detayları Şartlar bölümünde belirtilen 100 dakika konuşma paketini kazanırlar!
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline TV+, Fiber İnternet ve ses hizmetine 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.

 • Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde sunulabilmektedir.
 • TV+ Giriş, Aile ve Ekstra Paketleri kablolu yayın ortamında sunulmakta olup TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile 27 aylık taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Damga vergisi bir defaya mahsus faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dâhil 500 TL'ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.
 • Abonelik 27 aydan önce sonlandırılırsa abonelik taahhüdü süresince kullandığım ücretsiz ve/veya indirimli servislerin tüm vergiler dâhil 240 TL fiber internet kurulum ücreti, tüm vergiler dâhil 120 TL Turkcell TV+ kutusu kurulum ücreti, tüm vergiler dâhil 96 TL fiber internet aktivasyon ücreti, tüm vergiler dâhil 48 TL Turkcell TV+ aktivasyon ücreti, “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, seçmiş olduğum hız paketine istinaden aldığım indirim miktarının yararlandığım ay sayısı kadar bedeli) toplam bedeli seçmiş olduğum hız seçeneğinin kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedelin tarafıma kampanya iptal bedeli olarak faturalanır.
 • Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler dâhil 250 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında verilen TV+ cihazı stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde TV+ cihazı Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler dâhil yapılan seçime göre Huawei için 299 TL, Sagem için 499 TL cihaz ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dâhil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanyan stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na ( AKK ) tabidir. Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu düzenlemelerine göre hesaplanan cayma bedeli yansıtılır.
 • Kampanyalar içerisindeki ev interneti paketleri, fiyatlar bölümünde yer alan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir. Adil Kullanım Koşulları gereği veri indirme (download) veya veri yükleme (upload) Hız Alanı sınırlarının ilgili her bir ay içerisinde aşılması durumunda, herhangi bir aşım ücreti yansıtılmaz, içinde bulunulan ilgili ay sonuna kadar aşağıdaki tabloda (Adil Kullanım Koşulları Sonrası Hız Düşümü Tablosu) ilgili Tarife hızı kapsamında belirtilen hız kısıtı uygulanır, takip edilen aya girildiğinde ise internet hızı tekrar ay başındaki internet erişim hızı ile devam eder. Bulunan ay içinde belirtilen AKK sınırlarının aşılmaması durumunda ise erişim hızında herhangi bir değişiklik olmaz. 02:00 - 08:00 saatleri arasında gerçekleştirilen internet kullanımları AKK’ya dâhil edilmeyecek ve AKK’nın aşılıp aşılmadığına bakılmaksızın söz konusu zaman dilimlerinde AKK sonrası hız kısıtları uygulanmayacaktır.

Adil Kullanım Koşulları Sonrası Hız Düşümü Tablosu
Seçilen Tarife/Paket Hızı Alt Sınırı - Üst SınırıAKK Sonrası İndirme Hızı
4 Mbps - 8 Mbps (8 Mbps dahil)3 Mbps
8 Mbps üzeri - 16 Mbps (16 Mbps dahil)5 Mbps
16 Mbps üzeri - 24 Mbps (24 Mbps dahil)8 Mbps
24 Mbps üzeri - 50 Mbps (50 Mbps dahil)16 Mbps
50 Mbps üzeri - 100 Mbps (100 Mbps dahil)24 Mbps
100 Mbps üzeri - 500 Mbps (500 Mbps dahil)32 Mbps
500 Mbps üzeri - 1000 Mbps (1000 Mbps dahil)64 Mbps

 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Turkcell TV+ içerisindeki canlı kanallar, ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin kotalarından düşmemektedir. Bu kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0850 222 0 222
 • Sabit telefon numarasınıTurkcell Superonline’a taşımak suretiyle ALO (sabit telefon) hizmeti aldığındığı durumda 24 ay boyunca ücretsiz olarak aylık 100 dakika konuşma paketinden de yararlanılacaktır. 24 ay içinde sabit telefon numara başka bir operatöre tekrar taşındığı ya da numara taşıma hizmeti iptal edildiği durumda ücretsiz olarak sunulan aylık 100 dakika konuşma paketi de sonlanacaktır. 100 dakika konuşma paketinin şehir içi, şehirlerarası, yurt içi GSM, uluslararası 1.kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörlerine yapılan aramalar için geçerlidir. Diğer yönlere yapılan aramalar ve dakika paketi aşımları yeni ALO hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut ALO hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut ALO tarifelerinden ücretlendirilecektir. Tüm ALO tarife detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilir. Dakika paketleri için ücretlendirme periyodu yurt içi GSM için 30 saniye, diğer yönler yapılan aramalar için 60 saniye olacaktır.
 • Turkcell Superonline bireysel taahhütlü internet kampanyalarında sunulan ücretsiz konuşma paketi arama yönü içeriğine Turkcell Superonline (Onnet) yönü dâhil değildir. Bu yöne yapılan aramalar kullanmakta olduğunuz baz ALO tarifeniz üzerinden ilgili yön için belirtilen tutardan ücretlendirilmektedir.
 • Turkcell TV+ içeriklerine altyapının bulunduğu bölgelerde internet ve 3G üzerinden erişilebilir; bağlantı hızı, GSM kapsama alanı, coğrafi koşullar, şebeke yoğunluğu ve cihaza göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca 3G kapsama alanlarına ilişkin bilgilere de ilgili mobil operatörünüzün web siteleri ve bilgilendirmeleri üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
 • *ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
 • **Ev Numaranı Turkcell Superonline’a taşı, sabit hat ücreti ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.,
Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
532 ya da 0532 532 0000
Diğer
Turkcell Mağazaları ve bölgenizde hizmet veren en yakın noktamızla irtibat kurarak Turkcell Superonline müşterisi olabilirsiniz.
 • Yeni ve mevcut bireysel fiber müşterilerimiz için ilk 3 ay ücretsiz sonraki 24 ay sabit fiyat garantisiyle sunulan kampanyamızdır. 27 ay taahhütle kampanyadan yararlanan müşterilere kurulum, aktivasyon ve modem kampanya fiyatına dâhildir.

 • Bu kampanyadan yeni ve mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet aboneleri Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından halihazırda yararlanmıyor ve Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilmektedir.

 • Kampanya 01 Ağustos 2017 - 16 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

 • Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, web sayfası www.superonline.net, Turkcell Superonline yetkili satış Kanallarından ve Turkcell Mağazaları’nden başvurularla kampanyaya katılım sağlanabilir.

 • Tüm paketler için taahhüt süresi 27 aydır.

 • Kampanyanın taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır.

 • Kampanyada aktivasyon 27 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dâhildir.

 • Kampanyada kurulum 27 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dâhildir.

 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dâhil 7 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatına dâhildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütnamedekine uygun olarak ücretlendirilir.

 • Paketler arası üst hızlara ve üst TV+ paketlerine geçiş yapılabilir. Taahhüt süresi boyunca bu kampanyadan diğer internet kampanyalarına geçiş yapılamaz. Ürünler arası geçişte hizmet verilebilirliğe bağlı olarak DSL kampanyalara geçiş sağlanabilir.

 • Aynı kampanyanın üst paketlerine geçiş yapabilir. Taahhüt süresi boyunca bu kampanyadan diğer internet kampanyalarına geçiş yapılamaz.

 • Aboneliğin iptal edilmesi durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, varsa numara taşımaya istinaden almış olduğum 100 dakika ücretsiz paketinin aylık vergiler dahil 6,99 TL tutarının yararlandığım ay sayısı kadar toplam bedeli, “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, bedava kullanılan ay kadar dakika paket tutar toplamı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel ve (varsa) internet kota aşım bedeli, (varsa) dakika paketi aşım bedeli, (varsa) sabit telefon görüşmeleri bedeli son faturanıza yansıtılır.

 • Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin tüm vergiler dâhil 500 TL'ye kadar olan kısmını, iptal bedeline ilişkin faturanın Turkcell Superonline iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.

 • Kampanya kapsamında kotalı paket sunulmamaktadır.

  • Turkcell Superonline ses hizmetinden mevcut telefon numaranızı taşıyarak ya da Turkcell Superonline’dan yeni bir sabit telefon numarası alarak yararlanabilirsiniz.
  • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dâhil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
  • Sabit telefon numarasını Turkcell Superonline’a taşımak suretiyle ALO (sabit telefon) hizmeti aldığınız durumda 27 ay boyunca ücretsiz olarak aylık 100 dakika konuşma paketinden de yararlanılacaktır. 27 ay içinde sabit telefon numara başka bir operatöre tekrar taşındığı ya da numara taşıma hizmeti iptal edildiği durumda ücretsiz olarak sunulan aylık 100 dakika konuşma paketi de sonlanacaktır. 100 dakika konuşma paketinin şehir içi, şehirlerarası, yurt içi GSM, uluslararası 1.kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörlerine yapılan aramalar için geçerlidir. Diğer yönlere yapılan aramalar ve dakika paketi aşımları yeni ALO hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut ALO hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut ALO tarifelerinden ücretlendirilecektir. Tüm ALO tarife detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilir. Dakika paketleri için ücretlendirme periyodu yurt içi GSM için 30 saniye, diğer yönler yapılan aramalar için 60 saniye olacaktır.
  • Turkcell Superonline bireysel taahhütlü internet kampanyalarında sunulan ücretsiz konuşma paketi arama yönü içeriğine Turkcell Superonline (Onnet) yönü dâhil değildir. Bu yöne yapılan aramalar kullanmakta olduğunuz baz ALO tarifeniz üzerinden ilgili yön için belirtilen tutardan ücretlendirilmektedir.

 • Bir defaya mahsus olmak üzere yeni müşterilerde seçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.

Kapat
Yardım ister misiniz?
YENİ
Birbirinden harika cihazlara en uygun şekilde sahip olun!