Daha Fazla Bilgi

Teknik Özellikler;

Teknik Özellikler
İşlemciBCM43015
BoyutKulaklık: 17.5 x 19.2 x 22.5 mm
Cradle: 38.8 x 70.0 x 26.5 mm
Bluetooth 5.0 (BLE)
TipDokunmatik
AğırlıkKulaklık:6,3g Cradle: 39.6g
Mikrofon3 mikrofon ( 2 dış, 1 iç)
Hoparlör2 yönlü dinamik hoparlör
Dahili Hafıza8GB
Pil KapasitesiKulaklık: 85mAh Cradle: 270mAh
SensörlerAccelerometer, IR, Hall, Touch
PortUSB Type-C
Bluetoothv5.0


Fiyatlar; 
Cihaz MarkaCihaz ModelTaahhüt SüresiAylık Cihaz Bedeli*Toplam Cihaz Bedeli*
SamsungGalaxy Buds+6 ay180,58 TL1083,48 TL
SamsungGalaxy Buds+12 ay98,54 TL1182,48 TL
SamsungGalaxy Buds+24 ay58,85 TL1412,40 TL
SamsungGalaxy Buds+36 ay46,04 TL1657,44 TL
*Kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir ve Fatura ödeme tarihine göre fiyatlar değişebilir.

Şartlar;

 • Kampanya 01.09.2021 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Turkcell cihazlarda marka, renk ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan Financell Kredi Limiti uygun olan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber & DSL & Kablo İnternet müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Turkcell Superonline müşterilerinin, kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri ile birlikte abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerin mevcut internet faturalarına ek olarak Financell Taksitli Samsung Galaxy Buds+ Kablosuz Kulaklık Kampanyası kapsamında verilen cihaz ücretlendirilecektir.
 • Müşteri, Financell Taksitli Samsung Galaxy Buds+ Kablosuz Kulaklık Kampanyası kapsamındaki taahhüdünü taahhüt süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa Turkcell Superonline, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu kampanyaya ilişkin imzaladığı taahhütnamede yer alan kampanya iptal bedeli dışında kampanya iptal bedeli olarak müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
 • Turkcell Superonline, Financell Taksitli Samsung Galaxy Buds+ Kablosuz Kulaklık Kampanyası ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir.
 • Müşteriler kampanyaya 0532 532 00 00 arayarak, (Superonline Müşteri Hizmetleri), tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktaları ve TIM-YTSN’lerden katılabilir.

Bilgi;
*Kredi talebi, Financell (Turkcell Finansman A.Ş.)’e  yapılır ve Financell tarafından değerlendirilir.
*Financell kredi limitiniz, Turkcell fatura ödemeleriniz ve finans sektörü verileriniz doğrultusunda otomatik olarak belirlenmektedir.
*Akıllı Telefonlarda 12 ay, tabletlerde 6 aya varan  taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz.
*Yasal olarak, fiyatı 3.500 TL üzerinde olan cep telefonları için kullandırılan kredilerin vadesi maksimum 3 aydır.

 • Kampanyadan Financell Kredi Limiti uygun olan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber & DSL & Kablo İnternet müşterileri yararlanabilir.

 • Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri (0 532 532 0 000), www.superonline.net web sayfası, Turkcell Superonline Bayi ve Turkcell Mağazalarından yapılacak başvurularla kampanyaya katılım sağlanabilir.

 • Kampanya süresince mevcut internet kampanyanızı değiştirebilirsiniz. Cihaz taksitleri yeni kampanyanız üzerinden kaldığınız taksit ayından ücretlendirilmeye devam edecektir. 

 • Kampanya kapsamında cihaz taksiti seçtiğiniz taksit süresi boyunca internet faturanıza ek olarak yansıtılır. Bu kampanya, Fiber/DSL/Kablo İnternet kampanya taahhüdünüzü etkilememektedir. 

 • Verilen taahhüt süresi bitiminden önce sözleşmenin feshedilmesi, taahhütname’ deki yükümlülüklerini yerine getirilmemesi nedeniyle veya Turkcell Superonline tarafından aboneliğin feshedilmesi, hizmetin iptal edilmesi ve/veya kısıtlanması halinde iptal bedeli olarak müşterinin almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edilecektir. Varsa internet hizmetine ilişkin ek bedeller ayrıca faturalandırılacaktır.

 • Kampanyanın devredilmesi durumunda ilgili cihaz iptal olur ve kalan tüm taksitleri devir edene tek fatura olarak yansıtılır.  

 • Kampanya kapsamındaki cihazın teslim edilmesinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde cayma hakkı bulunmaktadır. Cayma hakkı kullanımı; teslim edilen cihazın ilk inceleme niteliğinde gözden geçirilebilmesi durumunda geçerlidir. 

 • Teknik Özellikler
  İşlemciBCM43015
  BoyutKulaklık: 17.5 x 19.2 x 22.5 mm
  Cradle: 38.8 x 70.0 x 26.5 mm
  Bluetooth 5.0 (BLE)
  TipDokunmatik
  AğırlıkKulaklık:6,3g Cradle: 39.6g
  Mikrofon3 mikrofon ( 2 dış, 1 iç)
  Hoparlör2 yönlü dinamik hoparlör
  Dahili Hafıza8GB
  Pil KapasitesiKulaklık: 85mAh Cradle: 270mAh
  SensörlerAccelerometer, IR, Hall, Touch
  PortUSB Type-C
  Bluetoothv5.0
 • Kampanya kapsamında tek renk ve siyah olarak sunulmaktadır.

 • Damga vergisi bulunmamaktadır.

Kapat
Yardım ister misiniz?