KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
2000 DK HER YÖNE
69 TL /AY YILLIK ABONELİK

Daha Fazla Bilgi

Yıllık Abonelik kampanyasına katılım için gönderilen SMS ücretsizdir.
Yıllık Abonelik yaptığınızda paket aylık ücretleri ve hediye dakikalı içerikleri tablodaki gibidir;

PaketFiyatİçerikKatılmak İçin
Star Ekstra69 TLHer Yöne 2000 DK HERYONE EKSTRA>>2222

  • Yıllık abonelik yapan müşterilerimiz yıllık abonelik süresi boyunca paket ücretinde gerçekleşecek olası değişikliklerden etkilenmeyecektir.
  • Yıllık abonelik yaptırdığınız dakika paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır bu durum sabit fiyat garantisi kapsamı dışındadır.
  • 01.06.2016 tarihi itibarıyla paketsiz ses kullanımı ve ses aşım ücreti 60 kr/dakika (%18 KDV, %25 ÖİV dahil), paketsiz SMS ve SMS aşım ücreti 50 kr/adet (%18 KDV, %25 ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir.

SMS
  • HERYONE EKSTRA yaz 2222’ye gönder
  • 0532 757 22 22
    Sayfayı kaydırın