Daha Fazla Bilgi

  • GençTarife ve GençPlus Tarifelerinde olmayıp kampanya tarihleri arasında hatlarına 30 TL ve üzeri yükleyen bireysel Hazır Kart’lı müşterilerimiz, 30 gün boyunca geçerli mobile.twitter.com sitesinde kullanılmak üzere 250 MB'lık internet kazanacaktır. Kampanya kapsamındaki Twitter kullanım hakları üçüncü şahıslara transfer edilemez. 30 gün sonunda kullanılmayan Twitter bir sonraki döneme devretmeyecektir.
  • Paket bitiminde abone, başka bir paketi veya katıldığı kampanya varsa bu kapsamdan ücretlendirilir, yoksa Twitter yönüne kullanım hızları 1Kbps' ye indirilir.
  • Aboneler Twitter'da yer alan, ancak Twitter dışındaki sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar için kendi mobil internet tarifeleri üzerinden ücretlendirilirler.
  • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları OPERA/OPERA MINI internet tarayıcısı üzerinden ve Twitter uygulamaları ile yaptılan bağlantılar pakete dahil değildir.

532 ya da 0532 532 0000