Daha Fazla Bilgi

Turkcell bireysel faturalı müşterilerimiz, faturasızdan faturalıya geçen müşterilerimiz veya Turkcell bireysel faturalıya yeni gelen müşterilerimiz, yeni paketleri ile birlikte aşağıdaki kampanyalardan faydalanırlar:

  • Herhangi bir kontratlı tarife paketine 12 ay Turkcell’de kalma taahhütü vererek geçmeleri durumunda paket içeriğine göre ilk ay 10, 20 ya da 30 GB kazanırlar. Paketlerde verilen ilk ay faydaları ilgili paketlerin web sayfalarında belirtilmiştir.
  • Kontratsız pakete yapılan geçişlerde müşterilerimiz 12 ay Turkcell’de kalma taahhütü vererek İlk ay Fayda Kampanyası’ndan yararlanabilirler. Detaylı bilgi için kampanya sayfasını inceleyebilirsiniz.
  • Hediye Havuzu Kampanyası ile yeni paket aktivasyonu sonrasında müşterilerimiz birbirinden seçkin hediyeler arasından istediklerini seçme hakkı kazanırlar. Seçtikleri hediyeleri istedikleri zaman kullanabilirler. Detaylı bilgi için kampanya sayfasını inceleyebilirsiniz.
  • Yılların Hatırı Kampanyası ile kesintisiz 10 yıl ve üzeri Turkcell abonesi olan müşterilerimiz taahhütlü bir pakete 12 ay Turkcell’de kalma taahhütü vererek ve paket fiyatını en az 20 TL artırarak geçtiklerinde 12 ay boyunca 5 TL indirim kazanırlar. Detaylı bilgi için kampanya sayfasını inceleyebilirsiniz

Kapat
Yardım ister misiniz?
YENİ
Birbirinden harika cihazlara en uygun şekilde sahip olun!