Katılım Kriterleri

Şartlar:
 • Kampanya 01.01.2022 tarihine kadar geçerli olup cihaz stokları ile sınırlıdır.
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Kampanyadan Turkcell Finansman A.Ş kredi başvurusu olumlu sonuçlanan, 26 yaş altındaki Turkcell bireysel mobil hat sahibi/kullanıcısı (GNÇ segment) olan, yeni/mevcut Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamındaki cihaz, tüketici finansman kredisi ile satılmaktadır. Kredi başvurusunun olumsuz sonuçlanması durumunda, Financell tarafından ücretsiz olarak bilgilendirme yapılacaktır.
 • Fiber internet hizmeti Turkcell fiber altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • Turkcell cihazlarda marka, renk ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Aylık cihaz fiyatı, Turkcell Finansman A.Ş./ Financell ile imzalanacak kredinin başvuru gününe göre değişiklik gösterebilir.
 • Kampanya kapsamında ilk faturaya bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi ve Mobil Ödeme İşlemleri ücreti yansıtılacaktır.
 • 13.01.2021 tarihinden itibaren 100 Mbps paketinin yükleme (upload) hızı 10 Mbps’tir. 
 • Kampanya içerisinde sunulan paket Adil Kullanım Koşullarına (AKK’ya) tabi değildir.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil WiFi 5 modemler için 9 TL, WiFi 6 modemler için 15 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücretler, kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. 
 • Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin tüm vergiler dâhil 600 TL'ye kadar olan kısmını, iptal bedeline ilişkin faturanın Turkcell Superonline iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.
 • Turkcell Superonline'a yeni fiber müşterisi olmam halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 400 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dahil 150 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Kampanya İptal Bedeline dahildir.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır. 
 • Kampanyanın iptali durumunda, iptal tarihi itibarıyla Kredi Bedeli’nin henüz tahsil edilmemiş tutarı kalmışsa, Kampanya’nın iptalinden sonra, Financell ile imzalanmış olan kredi sözleşmesinden doğan yükümlülükler sona erene kadar ödenmesi gereken Kredi Bedeli tutarları Financell tarafı ile imzalanan kredi sözleşmesinde yer alan koşullar çerçevesinde tahsil edilmeye başlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda taahhütnamede veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır ve Turkcell Superonline modem ücretini kullanıcıya fatura eder. 
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dâhil 150 TL nakil ücreti yansıtılır. 
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve “routerların” (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanya kapsamında 14 (ondört) gün içerisinde cayma hakkı bulunmaktadır. Cayma hakkının kullanılması durumunda kredi başvurusu da iptal edilecektir.
 • Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş (Superonline)’nin “Uçuran Logitech G402 Hyperion Fury Oyun Mouse Kampanyası”’na katılmanız için Turkcell abonesi olduğunuzun ve kampanya koşullarını sağladığınızın teyit edilmesi amacıyla, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 5’inci maddesi uyarınca kişisel veri işlemenin bir sözleşmenin kurulması ve ifası için gerekli olması hukuki sebebine dayanarak, paylaşacağınız GSM numarası bilgisi Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş ile paylaşılacaktır. Kişisel verilerinize ilişkin detaylı bilgi için Superonline Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz. Kampanyada belirtilen fiyatlar 24 aylık abonelik taahhüdü verilmesi halinde geçerlidir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya katılım koşulları için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alınabilir.
 • Kampanyaya 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri ile Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, yetkili Turkcell Superonline satış noktalarından katılmak mümkündür.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

Ücretlendirme

Hız
KotaTaahhüt Süresi
Cihaz Kredi Taksiti*
 Wi-Fi 5  
Modemli 
Aylık Data Fiyatı
Wi-Fi 5 
Modemli Toplam 
Kampanya Fiyatı**
Wi-Fi 6 Modemli Aylık Data Fiyatı
Wi-Fi 6 
Modemli Toplam Kampanya Fiyatı**
100 Mbps 
Limitsiz
24 Ay
24,60 TL
95,3 TL
119,9 TL101,3 TL125,9 TL
*Cihaz kredi taksiti, Financell Kredi başvuru gününe göre değişiklik gösterebilir.
**Kampanya fiyatları aylıktır. Toplam kampanya fiyatına cihaz kredi taksiti, tüm vergiler ve WiFi 5 modem için 9 TL, WiFi 6 modem için 15 TL modem kullanım ücreti de dahildir. Tabloda belirtilen Hız, indirme (download) değerini ifade eder. 


Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
Diğer
Turkcell müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • Turkcell Superonline bayi ve yetkili Turkcell Superonline Satış kanallarına giderek başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda www.superonline.net üzerinden, Turkcell Mağazalarından başvuruda bulunulabilir veya 0532 532 00 00 arayabilirsiniz.

 • Kampanyadan Turkcell Finansman A.Ş / Financell “Belirli Süreli ve Sabit Faizli Tüketici Kredisi” başvurusu olumlu sonuçlanan, 26 yaş altındaki Turkcell bireysel mobil hat sahibi/kullanıcısı (GNÇ segment) olan, yeni/mevcut Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterileri yararlanabilir.

 • Krediye başvurusunun olumsuz sonuçlanması durumunda Financell tarafından ücretsiz olarak SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

 • Kurulum ve Aktivasyon ücretleri 24 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dahildir. 

 • Kampanya kapsamında WiFi 5 modemler için tüm vergiler dahil 9 TL, WiFi 6 modemler için 15 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır.

 • Taahhüt süresi boyunca kampanya değişikliği yapılamamaktadır. Son 90 gün kala müşteri kampanya değişikliği yapabilmektedir. Taahhüt süresi boyunca sadece hız-kota değişikliği yapılabilmektedir. 

 • Kampanya kapsamında sunulan paketin taahhütsüz tarife fiyatları aşağıdadır: 

  Hız
  Kota
  Taahhütsüz Tarife Fiyatı
  25 Mbps
  Limitsiz
  49 TL

  • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.
  • Kampanyanın iptali durumunda, iptal tarihi itibarıyla Kredi Bedeli’nin henüz tahsil edilmemiş tutarı kalmışsa, Kampanya’nın iptalinden sonra, Financell ile imzalanmış olan kredi sözleşmesinden doğan yükümlülükler sona erene kadar ödenmesi gereken Kredi Bedeli tutarları Financell tarafı ile imzalanan kredi sözleşmesinde yer alan koşullar çerçevesinde tahsil edilmeye başlanacaktır.

 • 1 (bir) kullanıcı en fazla 1 (bir) cihaz satın alabilir. Kullanıcının birden fazla fiber internet aboneliği olsa dahi, bu kural geçerli olacaktır.

 • Kampanya kapsamında devir yapılamaz. 

 • Kampanya kapsamında 14 (ondört) gün içerisinde cayma hakkı bulunmaktadır. Cayma hakkının kullanılması durumunda kredi başvurusu da iptal edilecektir.

 • Bir defaya mahsus olmak üzere yeni müşterilerde seçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi ve Mobil Ödeme İşlemleri ücreti yansıtılacaktır..  

 • Taşınma durumunda sadece Hediyeli Fiberden Yalın DSL’e geçiş yapılabilir. Geçiş yapıldıktan sonra bu kampanyalardan kalan taahhüt ayı boyunca internet kullanımına devam edilir. 

 • Kampanya fiyatı üzerinden %25 indirim ile bu kampanyadan yararlanılabilir.

 • Kampanya kapsamında almaya hak kazandığım cihazı, en geç teslimat anında kutusu açılmamış şekilde almak istememem halinde; Mevcut internet aboneleri, bir önceki kayıtlı olduğu taahhütlü kampanyanın kalan taahhüt süresiyle bağlı olacak şekilde geri döndürülür. Yeni internet abonelerinin ise “Fiber Hızları Kampanyasına” geçişi yapılır.

Kapat
Yardım ister misiniz?