Daha Fazla Bilgi

Avantaj Şifresi alma talebi 1 SMS / 0,4 TL (KDV ve ÖİV dahil) ile ücretlendirilir. -
SMS
 • AVANTAJ yaz 2222’ye gönder
  • Şifre tek kullanımlıktır, kullanılmayan şifreler 24 saat içinde geçerliliğini yitirir.
  • Şifre tek kullanımlıktır, kullanılmayan şifreler 24 saat içinde geçerliliğini yitirir.
  • Kampanya sunexpress.com ve SunExpress çağrı merkezinden satın alınan ve sadece Sabiha Gökçen –İzmir-Sabiha Gökçen, Sabiha Gökçen-Bodrum-Sabiha Gökçen, Sabiha Gökçen-Trabzon-Sabiha Gökçen, Sabiha Gökçen –Samsun-Sabiha Gökçen, İzmir-Trabzon-İzmir, İzmir-Samsun-İzmir, İzmir-Antalya-İzmir, Antalya-Trabzon-Antalya, Antalya-Samsun-Antalya, Antalya-Adana-Antalya hatlarında tarifeli seferlerde geçerlidir. 59,99 TL’lik promosyonel ücretler hariç baz ücret üzerinden (vergi, harçlar ve hizmet bedeli hariç) %30 indirim uygulanacaktır. Satış dönemi 26-27 Nisan 2012 dir. Seyahat dönemi 30 Nisan-7 Haziran 2012 tarihleri arasındadır. Turkcell hattı sahibi en fazla 3 kez kampanyadan yararlanabilir. Bu kampanyadan alınan biletlerde rezervasyon değişikliği ve iade yapılamamaktadır. Bu kampanya sadece SunExpress’in icra ettiği seferlerde geçerlidir. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. SunPoints’ten 2 kat puan kazanmak için sunpoints.sunexpress.com adresinden kayıt olmak gerekmektedir. Kampanya kapsamında gerçekleştirilecek uçuşlar SunExpress Genel Taşıma Kurallarına tabi olacaktır. Kampanya kapsamında SunExpress yer garantisi vermez. SunExpress tarafından tanımlanan sınıf ve kontenjanlarda, uçuşlardaki müsaitlik durumuna göre biletleme yapılacaktır. Faydalanmak için Avantaj Şifresi hat numarasıyla birlikte call center yetkilisine veya sunexpress.com web sitesinde talep edilen alana girilmelidir. Alınan biletlerle ilgili iade ve değiştirme gibi taleplerden Turkcell hiçbir şekilde sorumlu değildir. Turkcell ve SunExpress kampanya süresini değiştirme kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya sunexpress.com ve SunExpress çağrı merkezinden satın alınan ve sadece Sabiha Gökçen-İzmir-Sabiha Gökçen, Sabiha Gökçen-Adana-Sabiha Gökçen, Sabiha Gökçen-Gaziantep-Sabiha Gökçen, Sabiha Gökçen-Hatay-Sabiha Gökçen, İzmir-Adana-İzmir, İzmir-Kayseri-İzmir, İzmir-Gaziantep-İzmir, İzmir-Antalya-İzmir, Antalya-Adana-Antalya, Antalya-Gaziantep-Antalya hatlarında tarifeli seferlerde geçerlidir. 59,99 TL’lik promosyonel ücretler hariç baz ücret üzerinden (vergi, harçlar ve hizmet bedeli hariç) %30 indirim uygulanacaktır. Satış dönemi 11-12 Nisan 2012’dir. Seyahat dönemi 16 Nisan-7 Haziran 2012 tarihleri arasındadır. Turkcell hattı sahibi en fazla 3 kez kampanyadan yararlanabilir. Bu kampanyadan alınan biletlerde rezervasyon değişikliği ve iade yapılamamaktadır. Bu kampanya sadece SunExpress’in icra ettiği seferlerde geçerlidir. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. SunPoints’ten 2 kat puan kazanmak için sunpoints.sunexpress.com adresinden kayıt olmak gerekmektedir. Kampanya kapsamında gerçekleştirilecek uçuşlar SunExpress Genel Taşıma Kuralları’na tabi olacaktır. Kampanya kapsamında SunExpress yer garantisi vermez. SunExpress tarafından tanımlanan sınıf ve kontenjanlarda, uçuşlardaki müsaitlik durumuna göre biletleme yapılacaktır. Faydalanmak için Avantaj Şifresi hat numarasıyla birlikte call center yetkilisine veya sunexpress.com web sitesinde talep edilen alana girilmelidir. Alınan biletlerle ilgili iade ve değiştirme gibi taleplerden Turkcell hiçbir şekilde sorumlu değildir. Turkcell ve SunExpress kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.
  • 0 532 7572222 yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.