Daha Fazla Bilgi

Kampanyaya katılım için gönderilecek kısa mesajlar ücretsizdir. -
Diğer
  • KAMPANYA yazıp 1 boşluk bırakarak alım yapacağın Club Smart veya Money Club kart numarasını 2313’e gönder!
    • Club Smart Card ile yakıt alımında Smart POS terminali üzerinden kazandırılan standart Smart puanlar 10 TL yakıt hediyesine dahildir.
    • Kart sahibinin tek defaya mahsus, Turkcell hatlı cep telefonundan “KAMPANYA” yazıp 1 boşluk bırakarak alım yapacağı Club Smart ve Money Club Kart numarasını 2313’e kısa mesajla göndermesi yeterlidir.
    • Katılım için müşteriler tarafından kısa mesaj yoluyla iletilen bilgiler altyapı sağlayan firmalar ve Shell & Turcas ile paylaşılacaktır. Kampanyaya katılım için kısa mesaj gönderildiğinde, kampanya başlangıcından itibaren tüm alımlar geçerli olacaktır. Kampanya dönemi boyunca kısa mesaj gönderilmediği durumda kampanyadan yararlanılamaz. Tüm alımlar mutlaka Smart POS terminali üzerinden ve tek bir kart ile yapılmalıdır. Kazandırılan ekstra Club Smart puanlar, 12 Ocak 2012 tarihinde kampanyaya kayıtlı olan karta yüklenecek olup, kullanılmayan Club Smart puanlar 24 Ocak 2012 tarihinde silinecektir. Kazanılan Club Smart puanların herhangi bir nedenle yüklenmemesi halinde Shell Müşteri Hizmetler’ine başvurulması durumunda ilgili ekstra smart puanların yüklemesi gerçekleştirilecek olup, ekstra Club Smart puanların yüklenmemiş olması bunun dışında kampanyaya katılanlara başkaca bir hak sağlamaz. Kart transferlerinde; eski karta ait ay içi alımların limit dahilinde olabilmesi için müşterinin Shell Müşteri Danışma Hattı’nı bilgilendirmesi gerekmektedir. Kart sahiplerinin hediye puanları ile yakıt siparişi verebilmeleri için kişisel bilgilerinin Club Smart veya Money Club sisteminde tanımlı olması gerekmektedir. Shell Club Smart Gold Extra Card, TOFED, Taksi kartlar kampanya kapsamında değildir. Kampanya kapsamında Shell Club Smart Card başvuru formu genel şartları geçerlidir. Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Shell ve Turkcell, kampanya koşullarını değiştirme haklarını saklı tutarlar. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili yasal yükümlülüklerden marka sahibi firma sorumludur. Ürünlerle ilgili taleplerden Turkcell hiçbir şekilde sorumlu değildir. Ayrıntılı bilgi: www.shell.com.tr, Club Smart üyesi Shell istasyonları, 444 20 20 Shell Müşteri Hizmetleri