Daha Fazla Bilgi

Avantaj Şifresi alma talebi 1 SMS / 0,4 TL (KDV ve ÖİV dahil) ile ücretlendirilir.
  • Avantaj şifresi tek kullanımlıktır, kullanılmayan şifreler 24 saat içinde geçerliliğini yitirir.
  • Kampanya, iç hat tarifeli uçuşlarda geçerlidir. Bilet satış tarihleri 10-23 Eylül 2012’dir. Seyahat dönemi 28 Ekim 2012 - 30 Mart 2013 tarihleri arasındadır.
  • Her bir Turkcell’li kampanyadan maksimum 3 kez yararlanabilmektedir. Kampanya kapsamında biletleme işlemleri sunexpress.com ve bavul.com adresinden, 444 0 797 no’lu SunExpress çağrı merkezinden ve SunExpress acentalarından gerçekleştirilebilir.
  • Kendilerini sunpoints.sunexpress.com adresinden Turkcell abonesi olarak tanıtan SunPoints üyeleri 31 Aralık 2012 tarihine kadar SunExpress’in tüm iç hat uçuşlarından çifte puan almaya hak kazanacaklardır. Çifte puan kazanılacak uçuş sayısı 5 iç hat uçuşu ile sınırlıdır. Daha önceden Turkcell kaydını yapmış olan SunPoints üyeleri, 5 uçuş haklarını doldurmadıkları takdirde bu kampanyadan çifte puan almaya hak kazanacaklardır. Kampanya kapsamında satın alınan biletlerde rezervasyon değişikliği ve iade yapılamamaktadır.
  • Kampanya sadece SunExpress’in icra ettiği seferlerde geçerlidir ve kotalar ile sınırlıdır. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında gerçekleştirilecek uçuşlar SunExpress Genel Taşıma Kurallarına tabi olacaktır. Kampanya kapsamında SunExpress yer garantisi vermez. SunExpress tarafından tanımlanan sınıf ve kontenjanlarda, uçuşlardaki müsaitlik durumuna göre biletleme yapılacaktır.
  • SunExpress acentalarında düzenlenen biletlerde, acenta tarafından ilave hizmet bedeli tahsil edilir. Faydalanmak için Avantaj Şifresi hat numarasıyla birlikte Çağrı merkezi/acenta yetkilisine iletilmeli ya da sunexpress.com web sitesinde talep edilen alana girilmelidir. Alınan biletlerle ilgili iade ve değiştirme gibi taleplerden Turkcell hiçbir şekilde sorumlu değildir. Turkcell ve SunExpress kampanya süresini değiştirme kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.
SMS
  • AVANTAJ yaz 2222’ye gönder