Daha Fazla Bilgi

  • Kampanya, bireysel Turkcell Kamu kulübü üyeleri için, 30 Ocak tarihine kadar Happy Center marketlerinde geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için, önce KAMU yazıp 2222’ye göndererek Turkcell Kamu’lu olmanız, daha sonra KAMU SIFRE yazıp 2222’ye göndermeniz, gelen şifreyi Happy Center marketlerinde telefon numaraları ile birlikte danışmaya bildirmeniz gerekmektedir. Sonrasında size SMS ile gelecek olan kart numarası ile kasalarda indirimli ürünlerden yararlanabilirsiniz.
  • Kampanya dahil olacak ürün ve tarih aralıkları aşağıda belirtilmiştir. Kampanya kapsamında satın alınan üründen/hizmetten, ürünler ile ilgili iade, değiştirme gibi taleplerden Turkcell sorumlu değildir.

Tarih AralığıÜrün
13 Aralık - 19 Aralık 20131KG BALKÜPÜ KÜP ŞEKER
20 Aralık - 26 Aralık 20131KG TAT SALÇA
27 Aralık 2013 - 2 Ocak 20141,5LT COCACOLA
3 Ocak - 9 Ocak 20141KG REİS GÖNEN BALDO PİRİNÇ
10 Ocak - 16 Ocak 2014 1KG BALKÜPÜ TOZ ŞEKER
* 17-23 Ocak ve 24-30 Ocak ürünleri daha sonra paylaşılacaktır.
  • Online alışverişlerde geçerli değildir. Kampanya kapsamında, tek seferde yapılan 50TL ve üzeri alışverişler için 1 adet indirimli ürün satın alınabilecektir. Kampanyadaki indirimli ürünler mağaza stokları ile sınırlıdır. Geçmiş tarihli fiş ya da faturalar kampanya kapsamına dahil değildir. Katılımcıların kampanyadan yararlanmaları için, önce KAMU yazıp 2222’ye göndererek Turkcell Kamu’lu olması gerekmektedir. Müşterilerimizin, KAMU SIFRE yazıp 2222’ye göndererek, gelen şifrenin bulunduğu cep telefonları ile birlikte mağazanın açık olduğu saatler arasında, danışmaya gidip işlem kaydı yaptırması gerekmektedir. Sonrasında SMS ile gelecek olan kart numarasını mağaza kasalarında ibraz ederek indirimli ürün kampanyasından yararlanabilirsiniz. Kampanyadan, haftada en fazla 2 kez yararlanılabilir. Kampanyadaki indirimli ürünlerin bedeli talep edilemez, indirimli ürünlerde değişiklik yapılamaz. Verilen faydalar, kampanyaya dahil olan firmaların belirlediği ürünlerde ve şartlar ile geçerlidir ve başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya kapsamındaki indirimli ürünler reyon fiyatından hesaplanacak, indirim toplam alışveriş tutarı hesaplanırken düşülecektir. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerden marka sahibi firma ve mağaza sorumludur.

SMS
  • KAMU SIFRE yaz 2222’ye gönder