Daha Fazla Bilgi

31 Aralık tarihinde Turkcell Müzik’teki tüm yerli şarkılar 10 kuruş’tur.

Ayrıca;

Turkcell Müzik web sitesinde müzik dinlemek ÜCRETSİZ’dir.

Üstelik siteye yeni üye olan gnçtrkcll’liler 20, Turkcell’liler ise 10 şarkıyı ÜCRETSİZ indirir!

Turkcell Müzik WAP sayfalarına bağlanmak (m.turkcellmuzik.com), müzik sayfalarında dolaşmak ve müzik içeriklerini indirirken kullanılan data ÜCRETSİZ’dir.

Müzik keyfini mobil durumdayken de sürdürmek isteyenler için “Turkcell Müzik” uygulamasını indirmek ÜCRETSİZ’dir, şarkı dinlemek ise mevcut internet paketinden düşmektedir.

Ayrıca müzik paketlerine abone olarak çok daha uygun fiyata seçtiğin şarkıları bilgisayarına ve cep telefonuna indirebilir veya MP3 çalarına taşıyabilir, hatta CD’ye yazabilirsin.

 • SÜPER MÜZİK paketi ile 2 TL’ye 50 şarkı
 • MEGA MÜZİK Paketi ile 5 TL’ye 300 şarkı indirebilirsin.
 • Sevdiğin şarkıcının tüm albümünü ise sadece 4 TL karşılığında bilgisayarına veya cep telefonuna anında indirebilirsin.
Yabancı şarkılar için ise 1.5 TL ödemen yeterli.
Sevdiğiniz şarkıları Turkcell Müzik web sitesinden, Turkcell müzik wap sayfasından (m.turkcellmuzik.com) ve mobil uygulamalardan indirebilirsiniz.

Turkcell Müzik wap sayfalarına erişmek için telefonunuzun wap destekli olması gerekmektedir.
 • Sevdiğiniz şarkıları Turkcell Müzik web sitesinden, Turkcell müzik wap sayfasından (m.turkcellmuzik.com) ve mobil uygulamalardan indirebilirsiniz.

  Ayrıca android ve iphone cihaza sahipseniz aşağıdaki linklerden “Turkcell Müzik” uygulamasını cep telefonunuza indirebilirsiniz.

  Iphone cihazınsa sahipsen detaylı bilgi için tıkla!

  Android cihaza sahipsen detaylı bilgi için tıkla!

  Turkcell Müzik Web sitesinden dilediğiniz kadar şarkı dinleyebilirsiniz, fakat cep telefonunuza veya bilgisayarınıza şarkı indirmek için siteye üye olmalısınız.

  Turkcell Müzik ana sayfasında sağ üst köşedeki “Kayıt” linkine tıklayarak cep telefonu numaranız ve belirleyeceğiniz bir şifre ile “Turkcell Şifre” oluşturarak üye olabilirsiniz. Üyelik ÜCRETSİZ’dir.

  Cep telefonu numaranızı girdiğinizde cep telefonunuza bir doğrulama kodu gönderilir. Bu kodu ekrandaki alana girerek üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.

 • 31 Aralık tarihinde Turkcell Müzik’teki tüm yerli şarkılar 10 kuruş’tur.

  Turkcell Müzik WEB sitesinde müzik dinlemek ÜCRETSİZ’dir. Üstelik siteye yeni üye olan gnçtrkcll’liler 20, Turkcell’liler ise 10 şarkıyı ÜCRETSİZ indirir!

  “Turkcell Müzik” WAP sayfalarına bağlanmak (m.turkcellmuzik.com), müzik sayfalarında dolaşmak ve müzik içeriklerini indirirken kullanılan data ÜCRETSİZ’dir.

  Müzik keyfini mobil durumdayken de sürdürmek isterseniz “Turkcell Müzik” uygulamasını indirmek ücretsizdir, şarkı dinlemek ise mevcut internet paketinden düşmektedir.

  Ayrıca müzik paketlerine abone olarak çok daha uygun fiyata seçtiğiniz şarkıları bilgisaya ve cep telefonunuza indirebilir veya MP3 çalarınıza taşıyabilir, hatta CD’ye yazabilirsiniz.

  • SÜPER MÜZİK paketi ile 2 TL’ye 50 şarkı
  • MEGA MÜZİK Paketi ile 5 TL’ye 300 şarkı indirebilirsiniz.
  • Sevdiğiniz şarkıcının tüm albümünü ise sadece 4 TL karşılığında bilgisayarınıza veya cep telefonunuza anında indirebilirsiniz.
  • Yabancı şarkılar için ise 1.5 TL ödemeniz yeterli.
 • Kampanyaya sadece YERLİ şarkıların MP3 formatları dahildir. Yabancı şarkıların fiyatı 1,5TL’dir.
  • Iphone cihazına sahipseniz detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın!
  • Android cihaza sahipseniz Turkcell Müzik uygulaması hakkında bilgi almak, destekleyen telefon modellerini görmek ve indirmek için tıklayın!
 • Turkcell Şifre farklı sitelere tek şifreyle giriş yapmayı sağlayan bir Turkcell servisidir. Turkcell Şifre alabilmek için Turkcell kullanıcısı olmak gerekmemektedir. Bir mail adresi veya cep telefonu hattı olan herkes Turkcell Şifre alabilir. Turkcell Müzik WEB sitesinde “Kayıt” alanından, turkcellsifre yazıp 2222’ye göndererek veya iphone ve android uygulamalarda Listelerim, Beğendiklerim ve Sanatçı Radyoları alanlarına tıkladığınızda açılan “Turkcell Şifre” ekranı üzerinden ÜCRETSİZ olarak Turkcell Şifre’nizi alabilirsiniz.
 • Turkcell Müzik’te bunu yapmanın birçok yolu var. Hangi şarkıyı arıyorsanız, sitede yer alan arama kutusunu kullanabilirsiniz. “Arama yapmayı değil raflara bakınmayı severim” diyorsanız, menüdeki “En İyi 100” ve “En Yeniler” alanlarından seçim yapabilirsiniz. Ya da RADYOLAR alanında dinlemek istediğiniz tür, dil ve zaman seçimine göre size önerdiğimiz şarkıları dinleyebilirsiniz.
Sayfayı kaydırın