Daha Fazla Bilgi

Turkcell İnternet Festivali’ne katılım ücretsizdir. Turkcell İnternet Festivali, aşağıdaki adreslerde gerçekleştirilecek olup; 8 Ekim 2011 tarihinde başlayıp 9 Aralık 2011 tarihinde saat 23.59'da sona erecektir. Festival her bir adreste, aşağıdaki sırayla ve 1’er hafta süreyle yayında kalacaktır.

www.ntvspor.net
www.ekolay.com
www.haberturk.com
www.mynet.com
www.izlesene.com
www.sporx.com

www.turkcellinternetfestivali.com sitesinde yer alan “TıklaKonuş” uygulaması ile her gün dilediğiniz Turkcell’lilerle 30 dk BEDAVA konuşma kazanabilirsiniz. Bunun için her gün festivale gelmeniz yeterlidir.
Turkcell İnternet Festivali’ne katılım ücretsizdir, Turkcell ve diğer operatör kullanıcıları katılabilir. Turkcell İnternet Festivali’nde günlük konuşma, internet ve SMS hediyelerinin kazanılabilmesi için siteye giriş yapılmış olması gerekir. Turkcell Internet Festivali boyunca Turkcell tarafından belirlenmiş aksiyonlar karşılığında puan toplayarak hediyeleri almaya hak kazanılır. Hediyeler şu şekildedir; Günlük 50 Dakika/20 TL konuşma paketi, Günlük 250 SMS paketi, Günlük 50 MB cepten internet paketi. Kazanılan günlük konuşma, SMS ve internet paketi ödülleri sadece Turkcell bireysel faturalı ve ön ödemeli tarifeli aboneleri yararlanabilir, paket yüklemeleri gelecek bilgilendirme mesajının ardından 24 saat boyunca geçerli olacaktır, Turkcell sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde gecikme hakkına sahiptir, bu kampanya ilk başvuru yapan 1.500.000 Turkcell abonesi ile sınırlıdır. Günlük katılım 75.000 Turkcell abonesi ile sınırlıdır. Günlük data paketi 50 MB ile, günlük konuşma paketi 20 TL/ 50 dk ile, sms paketi ise 250 adet ile sınırlıdır. Kazanılan konuşma ve SMS paketleri sadece Turkcell’den Turkcell’e yapılacak aramalarda geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında kazanılan konuşma, internet ve SMS paketleri aboneler arasında transfer edilemez ve bir sonraki döneme devretmez. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye konuşma ve internet paketleri geçerliliğini yitirecektir. Kazanılan konuşma paketi TL’leri şu ücretlendirme kurallarına göre harcanabilecektir; Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri için dakikası 0,4 TL (TL atış periyodu 15sn), var olan hediye TL’leri ile yapılabbilen maksimum konuşma süresini aştıktan sonra abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilmeye devam edilir. Mevcutta data paketi olan aboneler öncelikle "Turkcell Internet Festivali" kampanyasından kazandıkları günlük ücretsiz data paketini kullanır. İlgili internet paketleri yurt içinde Turkcell kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Günlük data paketinin sona ermesinin ardından data kullanımları kademeli düşüşe tabi olarak devam edecektir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediyeler geçerliliğini yitirecektir.

Ayrıca Turkcell Internet Festivali kapsamında aboneler, internet üzerinden festivale kayıt olduklarında festivale özel sunulan indirimli paketlerden satın alabileceklerdir. Paketlerin KDV, ÖİV dahil fiyatları şu şekildedir: Facebook paketi 1 TL; 250 MB 5 TL; 1 GB 9 TL. Paket ücretlerine vergiler dahildir. Kullanılmayan data bir sonraki aya devretmemektedir. Kampanya kapsamında sunulan veri paketinin paket aşım ücreti faturalı aboneler için 0,000049 TL/KB, faturasız aboneler için 0,01TL/100KB'dır. Faturalı aboneler bir fatura döneminde paket aşımı için, paket tutarının üzerine, en fazla 99 TL (KDV ve ÖİV dahil) ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında sunulan internet paketi sadece yurt içi kullanımda ve 30 gün boyunca gecerlidir. İndirimli paketin süresi bittikten sonra paket yenilenmeyecektir. Bir katılımcı, verilen indirimli paketlerin herbirini aynı anda alabilir ancak aynı indirimli paketten aynı kullanım dönemi içerisinde 2 kez satın alamaz. Facebook paketi olan aboneler buradaki indirimli facebook paketini alamayacaklardır. Cepten internet paketleri olan aboneler, festival kapsamında sunulan indirimli paketleri alabilir.
Sayfayı kaydırın