Daha Fazla Bilgi

TURKCELL EVİM HerYöne Paketi:

Ayda 4,90 TL'ye evden yurt içi Her Yöne 150 dakika konuşabilirsiniz.

Ödeme TipiPaket YönüPaket İsmiAylık ÜcretİçerikKatılmak için
FaturalıHer YöneEVİM HerYöne4,9 TLEvden Her Yöne 150 dk.EVIM150 yaz 2222'ye gönder

 • Kampanyadan Bireysel Turkcell'liler yararlanabilir.
 • TURKCELL EVIM HerYöne Paketlerinden faturalı Hepsi İçinde 500, Kamu Kontrol Sende Paket, Haydigel 500, Alo Büyük Paket, Ben Yaptım Eko, Kaçmaz İkili, BizBize Aramızda 600, Canım Ailem Süper,Star Ekstra, Full Plus, Hepsi Bir Arada Gold Plus, Maxi Paket, Karma 1000, Kamu Turbo, Star Plus, Platinum Plus, Çiftçi 500, Çiftçi 1000, Haydi Gel Büyük, Karma 500, Ben Yaptım 700, Kaçmaz 35'lik, İnterneti Bol 1000, Faturalı Nar Avantaj, Hepsi Bir Arada Full Plus, Hepsi 1000 Plus, Canımın 3'ü ve Ben Yaptım Paket aboneleri haricindeki tüm faturalı abonelerimiz yararlanabilir.
 • Paket aboneliği için gönderilen başvuru SMS’i ve 8008 IVR’ı aramak ücretsizdir.
 • TURKCELL EVİM HerYöne Paketi'ne aboneliğiniz varsa, ev alanınızdan yurt içi herhangi bir yöne yaptığınız aramada, “Evinizdeyken Arama” anonsu duyarsınız. Bu anonsu duyduğunuzda, başka öncelikli paketiniz yoksa, konuşmanız, TURKCELL EVİM HerYöne paketindeki dakikalarınızdan düşer. Ev alanınızı 8008'i arayarak kendiniz belirleyebilirsiniz. Ev alanınızı kendiniz belirlemediğiniz durumda, son kullanımlarınıza göre otomatik belirlenir. Eğer evdeyken yaptığınız aramalarda anons duyamıyorsanız, anonsu duyamadığınız alandan ücretsiz olarak 8008'i aramanız yeterlidir. Gerekli yönlendirmeler sesli yanıt sisteminde yapılır. Böylece anons duyamadığınız alan da ev alanınız içine eklenir. Önceden anons duyduğunuz yerden, anonsu duymamaya başladığınız durumlarda, 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
 • TURKCELL EVİM Paketleri, Faturalı hatlar için 1 ay boyunca geçerlidir ve iptal edilmediği sürece paket otomatik yenilenir.
 • Paket dahilindeki konuşmaların ücretlendirme periyodu:
  • Faturalı aboneler için 6 sn.,
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • EVİM paketlerinden faturalı abonelerine özel 4,9 TL’ye HerYöne 150 dk. konuşturan EVİM HERYÖNE paketi ve Hazır Kart abonelerine özel 19 TL’ye HerYöne 100 TL'lik konuşturan EVİM RAHAT Paketlerine abonelik, bayilerde nakit POS kanallarından yapılabilmektedir.
SMS
 • EVIM150 yaz 2222’ye gönder
  • TURKCELL EVİM Paketleri, abonelerin evlerinden, paket tercihlerine göre yurt içi her yönü ya da sabit hatları çok avantajlı fiyatlara arayabilecekleri, Hazır Kart'lı ve Faturalı abonelere yönelik aylık ek ses paketleridir. TURKCELL EVİM Paketlerine SMS, 8008 IVR, bayi, müşteri hizmetleri ve online işlemlerden kayıt olabilirsiniz. TURKCELL EVİM Paketleri evdeki iletişim ihtiyacınızı çok ekonomik bir şekilde karşılamanızı sağlar. Evinizde de cep telefonunuzla tüm iletişim ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Evdeki ev telefonuna ekstra ücret ödemeden, cep telefonunuzdan, ister sabit hatları isterseniz de her yönü arayabileceğiniz paket seçenekleri sunar.

   Yurt içi her yönü arayabileceğiniz EVİM HerYöne Paketi'yle ayda sadece 4,9 TL'ye evden yurt içi her yönü 150 dk. arayabilirsiniz. EVİM HerYöne paketine "EVIM150" yazıp 2222'ye SMS ile göndererek hemen kayıt olabilirsiniz. İsterseniz 8008'i ücretsiz arayarak da TURKCELL EVİM paketlerine kayıt olabilirsiniz. TURKCELL EVİM Paketleri her ay otomatik olarak yenilenecektir.

  • Bireysel faturalı Hepsi İçinde 500, Kamu Kontrol Sende Paket, BizBize Aramızda 600, Canım Ailem Süper,Star Ekstra, Full Plus, Hepsi Bir Arada Gold Plus, Haydigel 500, Alo Büyük Paket, Ben Yaptım Eko, Kaçmaz İkili, Star Plus Paket, Kamu Turbo Paket, Karma 1000, Maxi Paket, Çiftçi 500, Çiftçi 1000, Haydi Gel Büyük, Karma 500, Ben Yaptım, Ben Yaptım 700, Kaçmaz 35'lik, İnterneti Bol 1000, Hepsi Bir Arada Full Plus, Hepsi 1000 Plus, Faturalı Nar Avantaj, Canımın 3'ü ve Platinium Plus haricindeki tüm bireysel faturalı aboneler.

  • Paketinizi kayıt mesajınız sonrasında kayıt işlemlerinizin tamamlandığına dair gelecek olan onay mesajı sonrasında "ev alanınızdan" kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • TURKCELL EVİM Paket dakikalarını aşmanız ya da paket dakikalarınızı bitirmeniz durumunda "ev alanınızdan yapacağınız aramalarda tarifenizin fiyatlarıyla ücretlenirsiniz. Paket dakikalarınız bittiğinde ev alanından yapacağınız yurt içi aramalarda anons duyarsınız. Paket dakikalarının ücretlendirme periyodu Hazır Kart aboneleri için 60sn, Faturalı aboneler için 6sn'dir. Diğer TURKCELL EVİM Paket fiyatlarını "Ne Kadar Öderim" bölümünde yer alan tabloda görebilirsiniz. Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.

  • Kampanyadan bireysel Faturalı aboneler yararlanabilir. EVIM150 yazıp 2222'ye göndererek pakete aylık 4,9TL'ye kayıt olursunuz. Evinizden yapacağınız aramalarda "İNDİRİMLİ ARAMA" anonsu duyarsınız. Bu anons sizin "ev alanınızda olduğunuzu anlamanızı sağlar. Aboneler ev alanlarını paketlere kayıt olduktan sonra 8008'i arayarak belirleyebileceklerdir. 8008'i aramadıkları durumda "ev alanı" abonenin son kullanımlarına göre sistem tarafından otomatik olarak tanımlanacaktır. Abone evindeyken anons duyamadığı durumda 8008'i ücretsiz arayarak ev alanını yeniden belirleyebilecek ya da değiştirebilecektir. Eğer öncelikli başka paketiniz yoksa ev alanınızdan anons duyarak yaptığınız yurt içi aramalar EVİM HerYöne Paket dakikalarınızdan düşer. Paket her ay otomatik olarak yenilenecektir. Kıbrıs PSTN ve Global Star hariç yurt içi aramalarınız paket dakikalarınızdan düşer. 8008 numarası sadece Turkcell numaralarından ve aynı gün içinde en fazla 5 kez aranabilir. Dakikalarınızı konferans görüşmesi için kullanabilirsiniz. Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.

  • KALAN yazıp 2222'ye göndererek kalan konuşma sürenizi öğrenebilirsiniz. Kalan konuşma sürenize, son 6 saatlik kullanımlarınız dahil değildir. Ev alanınızı *858# yazıp evet tuşuna basarak sorgulayabilirsiniz.

   Hazır Kart aboneleri aşağıdaki şekilde de bakiye sorgulaması yapabilirler:

   - CeptenEve250 => *123*120# yes
   - CeptenEve400 => *123*53# yes
   - Evim Rahat => *123*319# yes
  • Evet. Ev alanı olarak belirlediğiniz alanı 15 günde bir değiştirebilirsiniz. Bu işlemi 15 günde birden daha sık yapmak isterseniz, 8008'i aradığınızda sistem hata mesajı dönecek, işleminiz gerçekleşmeyecektir. Örneğin; oturduğunuz evden taşındınız. TURKCELL EVİM Paketlerini kullanabilmek için 8008'i arayıp yönlendirmeleri takip ederek yeni evinizi "yeni ev alanınız" olarak tanımlayabilirsiniz.

   - Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.

  • TURKCELL EVİM HerYöne Paketinden daha öncelikli başka bir ses paketiniz yoksa evinizdeyken EVİM HerYöne Paket dakikalarınızdan kullanırsınız. EVİM HerYöne paketi kullanıcıları "ev alanlarında" oldukları sürece yapacakları herhangi bir yöne doğru aramada anons duyarlar. Ancak abonenin daha öncelikli günlük ya da haftalık ses paketi varsa abone ev alanında olsa bile öncelikle süre kısıtlı bu paketlerinden harcar. Bu paketler bittikten sonra ev alanlarından yapacakları aramalarda EVİM HerYöne Paketlerinden harcarlar. EVİM HerYöne Paket aboneleri paket dakikalarını bitirdikleri durumda ev alanındayken yapacakları aramalarda anons duyarlar ancak paket dakikaları bittiği için başka paketleri yoksa kendi tarife ücretinden ücretlenirler. Anons duyulmayan, ev alanı olarak tanımladığınız alan dışındaki yerlerde yapacağınız aramalarda sahip olduğunuz EVİM HerYöne Paketleri dışındaki paketlerden harcarsınız. Ev Alanında olup olmadığınızın sorgulaması *858# tuşlaması yapıldığında kısa mesaj olarak bildirilmektedir.

  • Ücretlendirilecek Numaralar Ses Paketi Olan Müşteriler Ses Paketi Olmayan Müşteriler Ses Paketini Aşan Müşteriler
   444'lü numaralar Ses Paketindeki Sabit Hat Yönüne Dakikalarından Sabit hat yönüne ücreti ve ücretlendirme periyoduyla aynı Sabit hat yönüne tarifesinin dakika başına paket aşımı ücreti
   755'li numaralar Ses Paketindeki Turkcell Yönüne Dakikalarından Turkcell yönüne ücreti ve ücretlendirme periyoduyla aynı Turkcell yönüne tarifesinin dakika başına paket aşım ücreti
   532 ya da 0532 532 0000
   Turkcell Çağrı Merkezi
   Ücretsizdir Ücretsizdir Ücretsizdir
   • Turkcell'in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır
   • Turkcell müşteri menfaatini korumak amacıyla, hukuka aykırı ya da hileli bir faliyetin varlığı veya bu hususta haklı şüphe bulunması durumunda hizmetin kısıtlanması veya durdurulması hakkını saklı tutar
   • Hattınızı yurtdışında kullanırken 444'lü numaralara veya Turkcell Müşteri Hizmetleri'ne yaptığınız aramalar yukarıda belirtilen ücretler üzerinden değil, kullanmakta olduğunuz yurt dışı tarifesinden ücretlenir.
   • Yukarıdaki numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve dayanışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numarılarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
   • 0 532 757 2222 hizmet hattımızı aramak ücretsizdir.
  • Hayır. TURKCELL EVİM HerYöne ve diğer tüm TURKCELL EVİM Paketleri iptal etmediğiniz takdirde yenilenmeden 3 gün önce aboneye SMS ile bilgi verilerek otomatik olarak yenilenir. Dilerseniz paketiniz yenilenmeden önce paketinizi iptal edebilir, yenilenmemesini sağlayabilirsiniz.

  • Hayır. Aynı dönem içerisinde sadece 1 TURKCELL EVİM alabilirsiniz. Paketinizin kullanım süresi dolmadan başka bir TURKCELL EVİM paketine geçmek isterseniz eski paketinizin aylık kullanım süresi bitene kadar eski ve yeni paketi bir arada kullanırsınız. Eski paketin kullanım süresi sona erdiğinde paket iptal olur ve yenilenmez. Geçiş yaptığınız paketle aboneliğe devam edersiniz.

  • Hayır. Paketinizde kalan dakikalar bir sonraki aya devretmemektedir. Hazır Kart'lılara özel EVİM RAHAT Paketindeki abonenin tarifesinden ücretlenen 100TL lik evden her yöne konuşma bakiyesi de bir sonraki aya devretmemektedir.

  • Hazır Kart'tan faturalı hatta geçtiğinizde, TURKCELL EVİM Paketiniz iptal olur. Yeniden abone olmak için, EVİM HerYöne Paketi için EVIM150 yazıp 2222'ye göndermeniz gerekmektedir. EVİM HerYöne Paketi'ne aboneyseniz Evdeyken herhangi bir yöne doğru yaptığınız aramalarda, "Evinizden Arama" anonsunu duyarsınız. Eğer öncelikli başka bir paketiniz yoksa yapacağınız görüşme EVİM HerYöne Paketi'ndeki 150 dk'dan düşer.

  • Abonelik iptali işlemini 8008'i arayarak ya da EVIM HerYone Paketi için "IPTAL EVIM150", EVİM CeptenEVE250 Paketi için "IPTAL CEPEV250", EVİM CeptenEVE400 Paketi için "IPTAL CEPEV400", EVİM RAHAT PAketi için "IPTAL EVIM RAHAT" yazıp 2222'ye göndererek yapabilirsiniz. İptal durumunda abonelik tarihinden itibaren 1 ay sonra paket aboneliği iptal olur ve ay sonunda yenilenmez. Numara değişikliği yaptığınızda aboneliğiniz devam eder. Hat iptal, numara taşıma, devir ve borçtan dolayı kapama işlemlerinde paket aboneliği iptal olur ve son paket ücretinin tamamı paketin geçerli olduğu dönem sonunda çıkacak faturaya uygulanır.

  • Paket dakikalarını aştığınızda başka ek dakika paketiniz bulunmuyorsa tarifenizin fiyatlarıyla ücretlendirilirsiniz. Hazır Kart abonelerine özel EVİM RAHAT paketindeki ayda 19TL karşılığında kazanılan evden heryöne aramalarda geçerli 100TL abonenin bulunduğ tarife fiyatlarıyla ücretlendirilecektir.

  • 0 532 7572222 yi ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarınızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz.

  Sayfayı kaydırın