KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
20TL Hediye Çeki

Daha Fazla Bilgi

Avantaj Şifresi alma talebi 1 SMS / 0,4 TL (KDV ve ÖİV dahil) ile ücretlendirilir. -
SMS
 • AVANTAJ yaz 2222’ye gönder
  • Şifre tek kullanımlıktır, kullanılmayan şifreler 24 saat içinde geçerliliğini yitirir.
  • Kampanyadan faydalanma sınırı yoktur
  • Kampanya 11 Haziran - 18 Haziran 2012 arasında tüm Turkcell'liler için geçerlidir. Yararlanmak için “AVANTAJ” yazıp 2222’ye göndermeniz gerekmektedir. Şifre tek kullanımlıktır, kullanılmayan şifreler 24 saat içinde geçerliliğini yitirir. Kampanyadan, farklı alışverişlerde kullanılmak üzere, faydalanma sınırı yoktur. Avantaj şifrenizi ödeme adımında “Kampanya Kodu Ekle” bölümünden “Survivor’dan Özel Milla Butiği Fırsatı 20 TL Hediye Çeki” kampanyasını seçerek kullanabilirsiniz. Kampanya 75 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
   Kampanya sadece Milla butiğinde geçerlidir. Diğer butiklerde ki kampanyadan faydalanmak için Kampanya Kodu Ekle bölümünden “Survivor’dan Özel Fırsat 10 TL Hediye Çeki” kampanyasını seçiniz. Hediye çekleri alışverişlerinizden hemen sonra Dijital Operatör Uygulaması sekmesinde henüz aktive olmamış çekler listesine otomatik olarak yüklenecektir. Hediye çekleri 7 gün sonra aktif hale gelecektir. Sipariş iade veya iptal edilirse hediye çeki otomatik olarak silinecektir. Hediye çeklerinin kullanım süresi aktif olduktan sonra 21 gündür, 21 gün içerisinde kullanılmayan çekler geçerliliğini yitirir.
   Avantaj Şifresi alma talebi 1 SMS / 0,4 TL (KDV ve ÖİV dahil) ile ücretlendirilir.Trendyol kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar. Ürünlerle ilgili iade, değiştirme, tamirat gibi taleplerden Turkcell hiçbir şekilde sorumlu değildir. Turkcell kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.