KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1 GB İNTERNET

Daha Fazla Bilgi

 • Aşağıda özellikleri belirtilen abonelere, abonelerin Ocak 2017 fatura dönemlerine kadar, her ay hatlarına ücretsiz 1 GB internet faydası tanımlanacaktır. Her 1 GB Paketi, fatura donemi boyunca gecerlidir. Kampanya katılım kritelerini sağlayan abonelere fayda otomatik olarak tanımlanacaktır. Ayırca kampanyaya katılım talebi alınmamaktadır.
  • Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını %14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre %34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, sms veya data paketi kullanım oranı %86’dan fazla olan müşteriler.
  • Son 6 ayda en az 3 defa bir önceki ay gelen fatura tutarını geçen, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan veya Turkcell'e numarasını 2 defadan fazla taşımış olan ve son ay Turkcell yönüne yapılan çağrı adedinin bütün çağrılara oranı %23 ve altında olan müşteriler.
  • Son 3 ayda 3G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımının 2G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımına oranı %50’nin altında olan, son 3 ayda en az 2 defa data paket aşımı gerçekleştirmiş ve diğer operatör yönüne konuşma süresi önceki 3 aya kıyasla en az %9 artmış olan müşteriler.
  • Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı %45’in üzerinde olan, son 6 ay fatura itirazı nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler.
  • Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı %3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı %50’nin üzerinde olan müşteriler.
 • Kullanılmayan internet faydaları bir sonraki fatura dönemine devretmez. Paketlerin adil kullanım limitine ulaşıldığında başka internet paketi yoksa internet erişim hızı 1 kbps'a indirilir ve paket aşım ücreti yansıtılmaz. İnternet kullanımında indirilen ve yüklenen veriler (download + upload), paket limitinden düşer. Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Paket sadece WAP ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dâhil değildir. İnternet paketinin önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyanın ticari amaçlı olarak kullanılmaması gerekmektedir. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak, ilgili paketin satışı durdurulabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Saat kısıtlı internet paketleriyle birlikte kullanılamaz.

Diğer
Kampanya kriterlerini sağlayan aboneler otomatik teklife kayıt edilecek ve fayda tanımlanacaktır.
Sayfayı kaydırın