Daha Fazla Bilgi

 • Başvuru 2 GB Paketi 1 hafta geçerli 2 GB internet faydası içerir. Bağlantı 2 GB Paketi 1 hafta geçerli 2 GB internet faydası içerir.
 • Başvuru 2 GB Paketi’nden Turkcell Superonline aboneliği başlatmış aboneler yararlanabilir. Bağlantı 2 GB Paketi’nden Turkcell Superonline aboneliği olup bağlantı/arıza problemi yaşayan aboneler faydalanabilir. Turkcell Superonline aboneliği başlatarak veya bağlantı/arıza problemi yaşayarak kampanyadan faydalanabilecek aboneler Turkcell Superonline tarafından belirlenecektir. Detaylı bilgi için www.superonline.net
 • Kampanyadan faydalanabilecek müşterinin Turkcell Superonline'daki iletişim numarasına cepten internet paketi için ücretsiz olarak SMS ile kampanya kodu gönderilir. Müşteri verilecek kısa mesaj numarasına kampanya kodunu göndererek cepten internet paketini aktiflemelidir.
 • Cepten internet faydası yüklenecek hat Turkcell'de bireysel ön ödemeli / faturalı ses hattı ve aktif olmalıdır.
 • Sunulan cepten internet paketleri ücretsiz olup müşteri tarafından kampanya kodu ile aktivasyon yapıldığı anda tanımlanacaktır, paketler aktif edildiği tarihten itibaren 1 hafta geçerli olacaktır.
 • Geçerli dönemde kullanılmayan paket faydaları silinir, devretmez.
 • Paketler tekrarsızdır.
 • Turkcell Superonline aboneliği başlatan abonelere sunulan Başvuru 2 GB Paketi için Turkcell Superonline kurulum süreci tamamlanana kadar, maksimum 4 defa gönderilmek üzere her hafta 1 defa kampanya kodu gönderilecek, kurulum tamamlandığında kod gönderilmeyecektir.
 • Turkcell Superonline aboneliği olup bağlantı/arıza problemi yaşan abonelere sunulan Bağlantı 2GB paketi için 1 defa kampanya kodu gönderilecektir.
 • 1 abone Turkcell Superonline aboneliği başlatarak kampanyadan 6 ay içerisinde 1 defa faydalanabilir.
 • 1 abone Turkcell Superonline bağlantı/arıza problemi yaşayarak kampanyadan 6 ay içerisinde 1 defa faydalanabilir.
 • Aynı paketten üzerinde bulunan aboneler tekrar kampanya kodunu aktifleyemez. Kampanya kapsamında sunulan bir paket üzerinde aktif iken diğer paket için kampanya kodu aktiflenebilir. Bitiş tarihi önce olan paket öncelikli kullanılır. Cepten internet faydasını bitiren aboneler kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydalar 3. şahıslara transfer edilemez. Verilen faydalar sadece kişisel kullanım içindir, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanya kapsamında verilen faydalar sadece yurt içinde geçerlidir. İndirilen ve yüklenen (download - upload) veri, internet paketi toplam veri miktarından düşer. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Müşteri bu kampanyadan yararlanıyorsa, ön ödemeli/faturalı (GSM) ödeme tipi değişikliğinde cepten internet faydasını kullanmaya devam edebilir, numara değişikliğinde (GSM) edemez.

Diğer
 • BASVURU2GB boşluk bırakıp kampanya kodunuzu yazıp 2222'ye sms atabilirsiniz.
 • BAGLANTI2GB boşluk bırakıp kampanya kodunuzu yazıp 2222'ye sms atabilirsiniz.
 • Superonline Bağlantı kampanyası kapsamında Bağlantı 2 GB ve Başvuru 2 GB cepten internet paketleri sunulmaktadır. Başvuru 2 GB paketi 1 hafta geçerli 2 GB internet faydası içerir. Bağlantı 2 GB paketi 1 hafta geçerli 2 GB internet faydası içerir.

 • Turkcell Superonline aboneliği başlatan abonelere sunulan Başvuru 2 GB Paketi için Turkcell Superonline kurulum süreci tamamlanana kadar, maksimum 4 defa gönderilmek üzere her hafta 1 defa kampanya kodu gönderilecek, kurulum tamamlandığında kod gönderilmeyecektir. Turkcell Superonline aboneliği olup bağlantı/arıza problemi yaşan abonelere sunulan Bağlantı 2 GB Paketi için 1 defa kampanya kodu gönderilecektir. 1 abone Turkcell Superonline aboneliği başlatarak kampanyadan 6 ay içerisinde 1 defa faydalanabilir. 1 abone Turkcell Superonline bağlantı/arıza problemi yaşayarak kampanyadan 6 ay içerisinde 1 defa faydalanabilir.

 • Başvuru 2 GB Paketi’nden Turkcell Superonline aboneliği başlatmış aboneler yararlanabilir. Bağlantı 2 GB Paketi’nden Turkcell Superonline aboneliği olup bağlantı/arıza problemi yaşayan aboneler faydalanabilir. Turkcell Superonline aboneliği başlatarak veya bağlantı/arıza problemi yaşayarak kampanyadan faydalanabilecek aboneler Turkcell Superonline tarafından belirlenecektir.

 • Kampanya 12 Temmuz - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

 • Başvuru 2 GB Paketi için Turkcell Superonline'daki iletişim numaranıza gelecek kampanya kodu ile birlikte Turkcell hatlı cep telefonunuzdan BASVURU2GB boşluk bırakıp kampanya kodunuzu yazıp 2222'ye SMS atabilirsiniz. Bağlantı 2 GB Paketi için Turkcell Superonline'daki iletişim numaranıza gelecek kampanya kodu ile birlikte Turkcell hatlı cep telefonunuzdan BAGLANTI2GB boşluk bırakıp kampanya kodunuzu yazıp 2222'ye SMS atabilirsiniz.

 • Sunulan cepten internet paketleri için aboneden ücret alınmayacaktır.

 • Kampanyadan faydalanabilecek müşterinin Turkcell Superonline'daki iletişim numarasına cepten internet paketi için ücretsiz olarak SMS ile kampanya kodu gönderilir. Müşteri verilecek kısa mesaj numarasına kampanya kodunu göndererek cepten internet paketini aktiflemelidir. Cepten internet faydası yüklenecek hat Turkcell'de bireysel ön ödemeli / faturalı ses hattı ve aktif olmalıdır. Başvuru 2GB paketi için Turkcell Superonline'daki iletişim numaranıza gelecek kampanya kodu ile birlikte Turkcell hatlı cep telefonunuzdan BASVURU2GB boşluk bırakıp kampanya kodunuzu yazıp 2222'ye SMS atabilirsiniz. Bağlantı 2 GB Paketi için Turkcell Superonline'daki iletişim numaranıza gelecek kampanya kodu ile birlikte Turkcell hatlı cep telefonunuzdan BASVURU2GB boşluk bırakıp kampanya kodunuzu yazıp 2222'ye SMS atabilirsiniz.

 • Turkcell cepten internet paketinin kullanıldığı hatta Turkcell tarafından paketin %80 ve %100 mesajları ve yenilenme bilgilendirmeleri gönderilir. Paketten kalan kullanımları KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Sayfayı kaydırın