Daha Fazla Bilgi

PaketİçerikFiyat
Süper İkili Paket30 gün boyunca yurt içi her yöne 1000 SMS + 1 GB internet15 TL

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

03.08.2015 tarihi itibarıyla bireysel Hazır Kart’lı müşterilerimize sunulan Süper İkili Paketi’nden aşağıdaki kriterleri sağlayan müşterilerimiz faydalanabilirler:
  • Son 3 ayda en yüksek aylık toplam internet ve SMS harcaması 14 TL'nin altında olan veya son 3 ay içinde Süper İkili Paketi’ni almış olan müşterilerimiz;
  • Son 12 ay içinde en fazla 5 kez bu paketten yararlanmış olan müşterilerimiz.
Kampanyaya katılabilecek müşteri kitlesi 90 günde bir belirlenecektir.

Paket kapsamındaki MB'ların ücretlendirme periyodu 100 kb'tır.

Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi bittikten sonra ek bir paketiniz yok ise SMS kullanımlarınız kendi tarifeniz üzerinden , internet kullanımlarınız ise 2 kr/ 100 KB olarak ücretlendirilir.

Kampanyaya başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS'ler ücretsizdir.

Paket kapsamındaki SMS ve internet üçüncü şahıslara transfer edilemez.

Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.

Paketlerdeki SMS ve internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

Kampanyada verilen, data paketinin üst hız limiti 7.2 Mbps, aynı kapsama alanında yer alan internet kullanıcıları arasında önceliklendirme seviyesi 2. olacaktır.Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

Paketteki kullanılmayan SMS ve internetbir sonraki aya devretmemektedir.


532 ya da 0532 532 0000