Daha Fazla Bilgi

Avantaj Şifresi alma talebi 1 SMS / 0,4 TL (KDV ve ÖİV dahil) ile ücretlendirilir. -
SMS
  • AVANTAJ yaz 2222’ye gönder
    • Şifre tek kullanımlıktır, kullanılmayan şifreler 24 saat içinde geçerliliğini yitirir.
    • Her Turkcell abonesi kampanyaya dahil biletlerden en fazla 1 adet satın alabilir. Kampanya kişi başına sadece bir (1) ödül biletle sınırlıdır (Örnek: Yolcu Aralık ayında bir kereden fazla uçmuş olsa dahi, yalnızca bir(1) ödül bilete hak kazanır).
    • 14-21 Kasım tarihinde satın alma ve 14 Kasım-15 Ocak 2012 tarihinde seyahat etme koşulu ile SunPoints üyesi Turkcell’liler 17 Ocak -24 Mart tarihlerinde kullanmak üzere 1 adet iç hat tek yön ödül bilet kazanacaklardır.
    • Kampanyaya 49TL ve 59TL promosyonel ücretler kampanyaya dahil değildir. Kampanya’dan sadece SunPoints üyesi olan Turkcell’liler faydalanabilecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için üyenin tüm kişisel kayıt bilgilerinin doğru ve eksiksiz olması gereklidir.SunPoints programına sunpoints.sunexpress.com adresinden üye olunabilir. Ödül biletler yalnızca tek yön iç hat bileti olarak düzenlenebilir. Ödül biletler 17 Ocak-24 Mart 2012 tarihleri arasında geçerlidir. Ödül biletlerin 17 Ocak-31 Ocak 2012 tarihleri arasında biletlenmesi gerekmektedir. Ödül bilet sadece SunExpress çağrı merkezinden düzenlenebilir. Ödül bilet yalnızca bileti hakeden yolcu tarafından kullanılabilir. Ödül biletler değiştirilemez, transfer edilemez ve geri verilemez. Sunpoints üyeleri ödül biletten ve ödül bileti kazandıkları ücretli biletlerinden SunPoints programı için puan kazanamazlar. Ödül biletler vergi, havaalanı ücretleri ve yakıt harcı hariçtir. Yolcu, bu bedelleri ödemek zorundadır. Kampanya kapsamında ücretli parkurun biletleme işlemleri sunexpress.com adresinden, SunExpress çağrı merkezinden ve SunExpress acentalarından gerçekleştirilebilir. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında gerçekleştirilecek uçuşlar SunExpress Genel Taşıma Kurallarına tabi olacaktır. Ödül bileti almak için Avantaj Şifresi hat numarasıyla birlikte call center yetkilisine bildirilmelidir.Şifre talebi 1 SMS / 0,4 TL (KDV ve ÖİV dahil) ile ücretlendirilir. Şifre tek kullanımlıktır, kullanılmayan şifreler 24 saat içinde geçerliliğini yitirir. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerden marka sahibi firma ve mağaza sorumludur. İade, değiştirme, tamirat gibi taleplerden Turkcell hiçbir şeki lde sorumlu değildir. Turkcell kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve / veya genişletme hakkını saklı tutar.