Daha Fazla Bilgi

Kampanya AdıİçerikFiyat
Size Özel İnterneti Bol 1000dk 1000SMS 4GBYurt İçi Her Yöne 1000 Dakika Konuşma + Her Yöne 1000 SMS + 4 GB İnternet59 TL*
*Belirtilen fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. KDV oranı ses, sms ve internet hizmet için %18’dir. ÖİV oranı ses ve sms için %25, internet hizmeti için %5 olarak uygulanır.
Size Özel İnterneti Bol 1000 dk 1000 SMS 4 GB Kampanyası'ndan; fatura kesim tarihinden altı gün öncesi itibarıyla;
  • Tarifeden ücretlendirilen yurt içi konuşma, mesajlaşma, internet paket aşımları ile paket aşım çözümü ile ücretlendirilen yurt içi konuşma, mesajlaşma ve internet kullanımlarının KDV ve ÖİV dahil toplam güncel tutarı 15 TL ve üzerinde olan;
  • Son 30 gün içerisinde tarife değişikliği yapmamış, bekleyen tarife değişikliği talebi olmayan ve son 62 günde fatura kesim tarihi değişikliği yapmamış olan;
  • İlgili tarih itibarıyla yurt içi her yöne ses çağrılarının toplam süresi 394 – 786 dk arasında, yurt içi kısa mesaj sayısı 900 SMS'in altında ve internet kullanımı 1610 MB – 3860 MB arasında bulunan;
  • Aktif cihaz kampanyası bulunmayan;
  • Diğer Turkcell aboneleri ile paylaşımlı fayda içeren kurgularda yer almayan;
  • Veri işleme izni bulunan;
  • Bireysel faturalı ses hattına sahip müşterilerimiz faydalanabilir.
 • 12 ay boyunca Size Özel İnterneti Bol 1000dk 1000SMS 4 GB Kampanyası’ndan faydalanma taahhüdünde bulunan müşterilerimize, başvurularını takiben 12 fatura dönemi boyunca aylık sabit paket ücreti ile KDV, ÖİV dahil ayda 59 TL'ye yurt içi her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 4 GB içeren İnterneti Bol 1000 dk 1000 SMS 4 GB Paketi indirimli olarak sunulacaktır. Kampanyaya katılan müşterilerimiz 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık ücretinde gerçekleşecek olası fiyat değişikliklerinden etkilenmeyeceklerdir. Kampanya bitiminde aboneler İnterneti Bol 1000dk 1000SMS 4GB Paketi’nin güncel ücreti ve içeriği üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
 • Kampanyaya katılım, abonenin bir sonraki fatura kesiminden 2 gün öncesini geçmemek şartıyla kendisine tanınan süre içinde yapılabilir.
 • Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan abonelerin faturasına kampanya iptal bedeli yansıtılacaktır. Erken iptal bedeli, abonenin kampanyadan faydalandığı her ay için KDV ve ÖİV dahil 26 TL'dir. Erken iptal bedeli, abonenin taahhütten vazgeçtiği ay itibarıyla aylık cayma tutarları toplamına ve kalan aylarda ödeyeceği toplam tutara bakılarak abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir. Farklı bir yıllık abonelik kampanyasından Size Özel İnterneti Bol 1000dk 1000 SMS 4 GB Kampanyası'na geçiş yapan müşterilerin, önceki kampanyalarına ilişkin biriken erken iptal bedelleri Size Özel İnterneti Bol 1000 dk 1000 SMS 4 GB kampanyalarının bitiş tarihine kadar korunacak ve iptal durumunda faturalarına yansıtılacaktır.
 • Kampanya ile kazanılan faydalar üçüncü şahıslara devredilemez. Kullanılmayan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmez.
 • Kampanya kapsamındaki faydalar konferans, görüntülü arama ve ödemeli aramalarda geçirlidir.
 • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • 11 Ocak -20 Ocak tarihleri arasında tarifenize tanımlanan yeni özellikle yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.