Daha Fazla Bilgi

Kampanya AdıİçerikFiyat
Size Özel Hepsi 500 Plus KampanyasıYurt İçi Her Yöne 500 Dakika Konuşma + Her Yöne 1000 SMS + 2 GB İnternet39 TL*

*Belirtilen fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. KDV oranı ses, sms ve internet hizmet için %18’dir. ÖİV oranı ses ve sms için %25, internet hizmeti için %5 olarak uygulanır.

Size Özel Hepsi 500 Plus Kampanyası'ndan; fatura kesim tarihinden altı gün öncesi itibarıyla;

  • Tarifeden ücretlendirilen yurt içi konuşma, mesajlaşma, internet paket aşımları ile paket aşım çözümü ile ücretlendirilen yurt içi konuşma, mesajlaşma ve internet kullanımlarının KDV ve ÖİV dahil toplam güncel tutarı 15 TL ve üzerinde olan;
  • Son 30 gün içerisinde tarife değişikliği yapmamış, bekleyen tarife değişikliği talebi olmayan ve son 62 günde fatura kesim tarihi değişikliği yapmamış olan;
  • İlgili tarih itibarıyla yurt içi heryöne ses çağrılarının toplam süresi 393 dk'nın altında, yurt içi kısa mesaj sayısı 900 SMS'in altında ve internet kullanımı 805 MB – 1610 MB arasında bulunan;
  • Aktif cihaz kampanyası bulunmayan;
  • Diğer Turkcell aboneleri ile paylaşımlı fayda içeren kurgularda yer almayan;
  • Veri işleme izni bulunan;
  • Bireysel faturalı ses hattına sahip müşterilerimiz faydalanabilir.
 • 12 ay boyunca Size Özel Hepsi 500 Plus Kampanyasından faydalanma taahhüdünde bulunan abonelere, başvurularını takiben 12 fatura dönemi boyunca aylık sabit paket ücreti ile KDV, ÖİV dahil ayda 39 TL'ye yurt içi her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 2 GB içeren Hepsi 500 Plus paketi indirimli olarak sunulacaktır. Kampanyaya katılan aboneler 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık ücretinde gerçekleşecek olası fiyat değişikliklerinden etkilenmeyeceklerdir. Kampanya bitiminde aboneler Hepsi 500 Plus paketinin güncel ücreti ve içeriği üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.
 • Kampanyaya katılım, abonenin bir sonraki fatura kesiminden 2 gün öncesini geçmemek şartıyla kendisine tanınan süre içinde yapılabilir.
 • Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan abonelerin faturasına kampanya iptal bedeli yansıtılacaktır. Erken iptal bedeli, abonenin kampanyadan faydalandığı her ay için KDV ve ÖİV dahil 11 TL'dir. Erken iptal bedeli, abonenin taahhütten vazgeçtiği ay itibarıyla aylık cayma tutarları toplamına ve kalan aylarda ödeyeceği toplam tutara bakılarak abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir. Farklı bir yıllık abonelik kampanyasından Size Özel Hepsi 500 Plus Kampanyası'na geçiş yapan abonelerin, önceki kampanyalarına ilişkin biriken erken iptal bedelleri Size Özel Hepsi 500 Plus kampanyalarının bitiş tarihine kadar korunacak ve iptal durumunda faturalarına yansıtılacaktır.
 • Kampanya ile kazanılan faydalar üçüncü şahıslara devredilemez. Kullanılmayan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmez.
 • Kampanya kapsamındaki faydalar konferans, görüntülü arama ve ödemeli aramalarda geçirlidir.
 • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • 01.11.2016 tarihinden itibaren paketin yıllık aboneliğinde bulunan aboneler taahhütleri bitiminden itibaren veya sözleşme iptal durumunda, yurt içi 1000 Dk, 1000 SMS ve 3GB sunan Avantajlı Maxi Paketi'nden faydalanacaklar
 • 11 Ocak -20 Ocak tarihleri arasında tarifenize tanımlanan yeni özellikle yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
Sayfayı kaydırın