Daha Fazla Bilgi

Türkiye paket aşım derdini Turkcell’le aşıyor!

Artık Turkcell’liler doya doya telefonda konuşuyor, internete giriyor, mesaj atıyor; paket aşımını da hiç dert etmiyor. Çünkü şimdi Turkcell’de birbirinden avantajlı Paket Aşım Çözümleri var!

  • Turkcell’liler paketlerini aştıklarında yüksek aşım ücreti ödemiyor, çünkü otomatik ek paketler devreye giriyor. Böylece paket aşım derdi bitiyor. Üstelik hiçbir başvuruya gerek yok!
  • Turkcell’liler paketlerini aştıklarında kendilerine gelen mesajı onaylıyor ve anında ihtiyaçlarına en uygun pakete geçiyor. Üstelik ay içindeki aşım miktarını da ödemiyor. Böylece paket aşım derdi bitiyor.

Bu uygulama ile sunulan kampanyalar:

Size Özel Hepsi 1000 Plus Kampanyası için tıklayınız.
Size Özel Hepsi 500 Plus Kampanyası için tıklayınız.
Size Özel İnterneti Bol 500 dk 1000 SMS 4 GB Kampanyası için tıklayınız.
Size Özel İnterneti Bol 1000 dk 1000 SMS 4 GB Kampanyası için tıklayınız.
Size Özel Hepsi İçinde Kampanyası için tıklayınız.
Size Özel Platinum Plus Kampanyası için tıklayınız.
Size Özel Star Ekstra Paket Kampanyası için tıklayınız.
Size Özel Her Yöne Karma 1000 Kampanyası için tıklayınız.
Paket aşım çözümü ile kayıtlı olunan yurt içi ses, SMS ve internet paketleri aşıldığında, yurt içi her yöne 30 dakika konuşma, 30 SMS veya 200MB internet içeren otomatik ek paket vergiler dahil 5 TL’ye devreye girer. İnternet ek paketinden bir fatura döneminde en fazla 20 defa faydalanılabilir. İnternet aşım ücretinin 100 TL’ye ulaşmasıyla internet hızı düşürülür ve ek ücret yansıtılmaz. Paket aşım çözümünden belirli tarifelerdeki bireysel faturalılar faydalanabilir. Turkcell’in kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Geçerli tarife ve paket detayları ve diğer bilgiler için tıklayınız.


Kampanya 31.03.2016 tarihine kadar geçerlidir. Fatura kesim tarihinden altı gün öncesi itibarıyla yurt içi ses, sms ve internet paket aşım ücretlerinin güncel tutarı 15 TL ve üzerinde olan ve diğer katılım koşullarını sağlayan bireysel faturalı abonelere, güncel yurt içi ses, sms, internet kullanım miktarlarına göre uygun paket önerisinde bulunulur. SMS’te belirtilen süre içerisinde onay vererek paketlerden birine geçiş yapan abonelerin kullanımları yeni paketleri üzerinden ücretlendirilir. Turkcell’in kampanya şartlarında değişik hakkı saklıdır.