Daha Fazla Bilgi

 • Proov; farklı kurum/kuruluşlardaki kimliklerinizi (öğrenci/çalışan kimliği, kulüp üyelik kimlikleri vb.) diğer kurum/kuruluşlara kanıtlamanızı sağlayan, blokzincir teknolojisi ile geliştirilmiş dijital kimlik yönetim uygulamasıdır. Proov’da tüm kimlikler blokzincir teknolojisi ile korunduğu için bilgiler yalnızca kimlik sahibinin kontrolündedir.
 • Proov uygulaması yoksa indirmek için; Web / IOS / Android
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen öğrencilerin Proov’a ‘’Kendini Tanıt’’ ile çipli T.C. Kimlik ya da pasaportlarını eklemeleri gerekmektedir. Ardından “QR ile Ekle” yöntemiyle de e-Devlet’ten alacakları öğrenci belgelerindeki QR kodu Proov’a okutarak eklemeleri, kampanyadan yararlanmak için "Bana Özel" alanındaki kampanya bannerına tıklayarak promokod almaları gerekmektedir.
 • Kampanya 4 Mart’21 – 30 Nisan’21 tarihleri arasında Proov uygulamasına öğrenci kimliğini ekleyerek öğrenci olduğunu kanıtlamış 18 yaş üzerindeki Turkcell bireysel faturalı mobil ses müşterilerini kapsamaktadır.
 • Kampanya tarihleri arasında öğrenci kimliğini Proov’a başarılı şekilde eklemiş ve kampanyadan yararlanabilmek için Proov içerisinde “Bana Özel” kısmında yer alan kampanya koşullarına göre başarılı olarak kimliğini kanıtlamış kullanıcılar, Proov’da aldıkları promosyon kodunu SMS ile 2200 kısa numarasına “OGRENCI boşluk Promosyon Kodu” şeklinde göndererek kampanyaya katılım yaptıklarında “Öğrenciye Hediye Haftalık 2GB Paketi” aktif hatlarına yüklenir.
 • Her şifre 1 kişi içindir, bir kişi birden fazla şifre alamaz. Şifreler tek kullanımlıktır. Şifre en geç 31 Mayıs 2021 tarihinde kullanılabilir.
 • Ogrenciye Hediye Haftalık 2GB paketi kapsamında yurt içi her yöne haftalık 2GB internet müşterilere verilir. Paket aktifleştiğinde SMS ile bilgilendirilir. Paket kapsamında verilen 2GB internet transfer edilemez ve sonraki döneme devredilemez. Hediyenin müşterinin hattında aktif ve geçerli olduğu süre içindeki paket aşımlarında müşterinin internet kullanımları, tarifesindeki internetten veya ek paketi olanlar için sahip olduğu paket üzerinden; başka bir internet paketi olmayanlar için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında 1 müşteri sadece 1 defa Ogrenciye Hediye Haftalık 2GB paketini hediye olarak alabilir. Paket tek seferliktir, tekrarlamaz. Üst üste alınmaz.
SMS
 • OGRENCI boşluk HEDIYEKODU (Proov’dan alınan) yaz 2200’a gönder
 • Kapat
  Yardım ister misiniz?