KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1000 DK HER YÖNE
39 TL /AY

Daha Fazla Bilgi

Yıllık Abonelik Paket ÜcretiYıllık Abonelik Paket Süresi
Minik Paket Her Yöne 1000 Dakika Yıllık Abonelik Kampanyası39 TLHer Yöne 1000 Dakika

 • İster yeni bir bireysel faturalı hat alarak, ister numaranızı faturalı seçeneğiyle Turkcell’e taşıyarak, isterseniz Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek, Her yöne Tarifesi Minik Paket Her Yöne 1000 Dakika Yıllık Abonelik Kampanyası‘na katılın paketinizden ayda 39 TL'ye her yöne 1000 dakika olarak yararlanma fırsatını yakalayın.
 • Yıllık Abonelik kampanyasına katılım için gönderilen SMS ücretsizdir. Paket ücretlerine yeni tesis özel iletişim vergisi ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Paket fiyatlarına %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Minik Paket Her Yöne 1000 Dakika Yıllık Abonelik Kampanyası‘ndan faydalanmak isteyen abonelerimizin son 90 gün içinde yeni bir bireysel faturalı hat alarak, numarasını faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak veya Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek Turkcell Faturalı dünyasına katılmış olması gerekmektedir.
 • Yıllık abonelik yaptırdığınız dakika paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. Kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 11 TL'dir. İptal tarihine kadar tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.
 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır.
 • 19.01.2015 tarihi itibarıyla diğer tarifelerde taahhütlü kampanyalardan faydalanan müşterilerimiz, Minik Paket 1000 Dakika Kampanyası'na geçiş anında cayma bedeli ödemeden bu kampanyadan 12 fatura dönemi faydalanacak şekilde geçiş yapabilirler. İptal bedeli bu kampanya ile sağlanan indirim ve faydalar karşılığı ve tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş ancak kampanya iptalinde tahsil edilmeyen tutarın toplamından oluşmaktadır. Tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş cayma bedeli aynı kampanyanın 12 aylık taahhüt süresinin dolmasını takiben müşterilerimizden tahsil edilmeyecektir. Cayma bedeli, müşterilerimizin taahhütten vazgeçtiği ay kalan ya da kullanmış olduğu tutarlardan abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir.
SMS
 • HY 1000 yaz 2222’ye gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
   • Son 90 gün içinde yeni bir bireysel faturalı hat alarak, numarasını faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak veya Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek Turkcell Faturalı dünyasına katılmış tüm müşterilerimiz, Turkcell noktalarından veya 532’yi arayarak, Hesabım’dan, ve SMS atarak kampanyaya başvurabilir. Başvuru sonrası, kampanyanızın başlaması için hattınıza gelen SMS’e onay vermeniz gerekmektedir. (Çağrı merkezinden yaptığınız başvurularda SMS ile onay vermenize gerek yoktur.)
   • Minik paket yıllık aboneliği için: HY 1000 yazıp 2222'ye gönderin.

  • Yeni bir bireysel faturalı hat alarak, numarasını faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak veya Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek Turkcell Faturalı dünyasına katılmış tüm müşterilerimiz hemen faydalanmaya başlayabilirler Başka bir paketten faydalanan müşterilerimiz, paketini talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinden itibaren kullanabilirler. Paketiniz başladığında kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

  • Son 90 gün içerisinde Yeni bir bireysel faturalı hat alarak, numarasını faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak veya Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek Turkcell Faturalı dünyasına katılmış tüm müşterilerimiz yararlanabilirler

   Ayrıca Aynı TCKN ile kayıtlı olan bireysel hatlarından en az 1 tanesi, kesintisiz 3650 gün ve üzerinde Turkcell’de bulunan bireysel faturalı müşterilerimiz de Turkcell Müşteri Hizmetleri kanalı üzerinden olmak üzere 30 Aralık 2014 - 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında kampanyadan faydalanabilirler.

   19.01.2015 tarihi itibarıyla diğer tarifelerde taahhütlü kampanyalardan faydalanan müşterilerimiz, Minik Paket 1000 Dakika Kampanyası'na geçiş anında cayma bedeli ödemeden bu kampanyadan 12 fatura dönemi faydalanacak şekilde geçiş yapabilirler. İptal bedeli bu kampanya ile sağlanan indirim ve faydalar karşılığı ve tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş ancak kampanya iptalinde tahsil edilmeyen tutarın toplamından oluşmaktadır. Tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş cayma bedeli aynı kampanyanın 12 aylık taahhüt süresinin dolmasını takiben müşterilerimizden tahsil edilmeyecektir. Cayma bedeli, müşterilerimizin taahhütten vazgeçtiği ay kalan ya da kullanmış olduğu tutarlardan abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir.

   19.01.2015 tarihi itibarıyla diğer tarifelerde taahhütlü kampanyalardan faydalanan müşterilerimiz, Her Yöne Minik Sadakat Yıllık Abonelik Kampanyası'na geçiş anında cayma bedeli ödemeden bu kampanyadan 12 fatura dönemi faydalanacak şekilde geçiş yapabilirler. İptal bedeli bu kampanya ile sağlanan indirim ve faydalar karşılığı ve tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş ancak kampanya iptalinde tahsil edilmeyen tutarın toplamından oluşmaktadır. Tarife değişikliği öncesi taahhütlü kampanyasından birikmiş cayma bedeli aynı kampanyanın 12 aylık taahhüt süresinin dolmasını takiben müşterilerimizden tahsil edilmeyecektir. Cayma bedeli, müşterilerimizin taahhütten vazgeçtiği ay kalan ya da kullanmış olduğu tutarlardan abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir.

  • Evet, yenilenmektedir.

  • Evet, yapabilirsiniz.

  • Her Yöne Minik paket üzerine 12 ay boyunca kalma sözü veren abonelerimiz sabit fiyat garantisi ile ayda 39 TL’ye her yöne 1000 dakika konuşabilirler.

  • Ayda bir kez alabilirsiniz.

  • Hayır, bir sonraki aya devretmez.

  • Yurt dışında geçerli değildir.

  • Paketini iptal etmek için tarife veya paket değişikliği yapmanız gerekir. Paketini iptal ettiğinde o ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebin) fatura kesiminden itibaren geçerli olur. Hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinden birini gerçekleştirdiğinde de paketiniz iptal olur ve son paket ücretinin tamamı faturanıza yansıtılır. 12 ay dolmadan yıllık aboneliğini iptal etmek isterseniz; erken iptal ücreti faturana yansıtılır.

  • Evet, bilgilendirme yapılır.

  • KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek veya telefonundan *159#'yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

   • Tarifenden veya hattına tanımlı başka paket varsa bu paket üzerinden konuşmaya devam edebilirsiniz.
   • Paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 43,89 KR/DK olarak ücretlendirilir.

  • Hayır, faydalar devam etmemektedir.

  • Dönem sonuna kadar kullanılabilirsiniz.

  • Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz.

  • Hayır, paket faydaları yurt içinde geçerlidir.

  • Kampanya kapsamındaki faydaların %80’inin kullanımı tamamlandığında ve paket faydalarının tamamı kullanıldığında müşterilerimize sms ile bilgilendirme yapılmaktadır.

  • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

  • Yıllık aboneliğiniz bittiğinde, her yone 750dk, 500 SMS sunan Kazandıran Maxi paketinden faydalanırsınız