KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 DK HER YÖNE
500 MB İNTERNET
Dergilik Servisinde 5GB
27 TL /AY

Daha Fazla Bilgi

 • 13.07.2015 tarihi itibarıyla son 90 günden uzun süredir Turkcell Bireysel Faturalı müşterisi olan ve Karma 500 Paket’te olan müşterilerimiz Karma 500 Yeni Her Yöne Yıllık Abonelik Kampanyası’ndan yararlanabiliyor.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 ÖİV dâhildir.
 • Kampanyaya katılım için attığınız kısa mesajlar ücretsizdir.
 • Dakikalar 3. şahıslara devredilemez. Kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmeyecektir.
 • Kampanya iptali ve bitiminde aboneler Karma 500 Paket’in güncel aylık abonelik fiyat ve teklifi üzerinden kullanıma devam ederler.
 • Diğer tarifelerin taahhütlü kampanyalarından faydalanan müşterilerimiz, cayma bedeli ödemeden bu kampanyadan 12 fatura dönemi faydalanacak şekilde geçiş yapabilirler. Bu yeni kampanyadan 12 fatura dönemi sona ermeden ayrılan müşterilerimizin son faturasına kampanya iptal bedeli yansıtılacaktır. İptal bedeli bu kampanyadan sağlanan indirim ve faydalar karşılığı aylık 2 TL ve tarife değişikliği öncesi müşterilerimizin taahhütlü kampanyasından birikmiş ancak kampanya iptalinde tahsil edilmeyen tutarın toplamından oluşmaktadır. (Tarife değişikliği öncesi müşterilerimizin taahhütlü kampanyasında birikmiş cayma bedeli aynı kontratının 12 aylık taahhüt süresinin dolmasını takiben müşterilerimizden tahsil edilmeyecektir) Cayma bedeli, müşterilerimizin taahhütten vazgeçtiği ay kalan ya da kullanmış olduğu tutarlardan abone lehine olan tutar kadar tahsil edilir.
 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır.
 • 06.07.2015 tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüzle, paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Müşterilerimiz, ses paketlerinin bitimini takip eden ilk kullanımlarında 2,5 TL (KDV,ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilecektir. Devam eden kullanımlarda 900 sn sonuna kadar ek bir ücretlendirme olmayacaktır. Bu kullanımın ardından takip eden ilk kullanımlarında yeni bir ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilecektir. Takip eden kullanımlarda 1800 sn’lik (30 dk’lık) kullanımın sonuna dek ek bir ücretlendirme olmayacaktır. İlk 30dk'nin bitmesini takiben abonenin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 dk'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30dk için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir.
 • 06.07.2015 tarihi öncesinde bu paketin taahhütlü kampanyasından faydalanan müşterilerimiz için taahhüt süreleri sona erene kadar paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Taahhüt süreleri sona erdikten sonra paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir.
 • 27.05.2016 tarihinden itibaren Karma 500 yıllık aboneliğinde bulunan aboneler taahhütleri bitiminden itibaren yurt içi 750 Dk ve yurt içi 500 SMS sunan Kazandıran Maxi Paketi'nden faydalanacaklardır.
 • Paket kullanımları bittiğinde aşım ücreti internet için 10 TL/1 GB (KDV, ÖİV Dahil)’dir.10 adet internet aşımından sonra hız kısıtına (5 kbps) girilir.
SMS
 • KATIL KARMA500 yaz 2222’ye gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000