KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
600 DK HER YÖNE
600 SMS
32 TL /AY YILLIK ABONELİK

Daha Fazla Bilgi

Taahhüt süresi olan 12 fatura dönemi boyunca KDV ve ÖİV dahil 32 TL
 • 10 Aralık 2016'dan itibaren ilk fatura kesim tarihinizde, paketinize 500MB internet ve Dergilik servisinde geçerli 5GB eklenecektir.
 • 9 Haziran 2015 itibarıyla Kamu Eko Tarifesi abone alımına kapanmıştır.
 • 31 Aralık 2016 tarihine kadar Kamu Eko paketinde yer alan abonelere aylık 500 MB Facebook ücretsiz olarak tanımlanacaktır.
 • 20 Eylül 2014 itibari ile Kamu Eko Paket devretme özelliği kapatılacaktır. En son 20 Eylül dönemindeki dakikalar bir sonraki döneme devredecektir. Daha sonra paket kapsamında ilgili ayda artan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmeyecektir.
 • Yıllık Abonelik Kampanyası, 12 fatura dönemi boyunca Kamu Eko Paket'te kalma taahhüdünde bulunan abonelere; başvuruyu takiben 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık ücretinde gerçekleşecek olası fiyat değişikliklerinden etkilenmeden 32 TL'ye konuşma avantajı sunar. Ayrıca aboneler yıllık abonelik kampanyası boyunca da her ay her yöne ek 600 SMS kazanırlar.
 • INDIRIM KAMUEKO yazıp 2222’ye ücretsiz SMS gönderip gelen mesajı KABUL KAMUEKO yazıp onaylayarak kampanyaya katılabilirsiniz.
 • Diğer Kamu Paketlerinde olan abonelerimiz ilk fatura kesim tarihinden itibaren kampanyadan faydalanmaya başlarlar.
 • Fiyata %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.
 • 06.07.2015 tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüz ile paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dakikası 5 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5 TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Müşterilerimiz, ses paketlerinin bitimini takip eden ilk kullanımlarında 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilecektir. Devam eden kullanımlarda 900 sn sonuna kadar ek bir ücretlendirme olmayacaktır. Bu kullanımın ardından takip eden ilk kullanımlarında yeni bir ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilecektir. Takip eden kullanımlarda 1800 sn’lik (30 dk’lık) kullanımın sonuna dek ek bir ücretlendirme olmayacaktır. İlk 30dk'nin bitmesini takiben abonenin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 dk'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30 dk için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Müşterilerimiz, SMS paketlerinin bitimini takip eden ilk sms kullanımlarında 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ile ücretlendirilecektir. Takip eden 14 SMS müşterilerimize ücretsiz sağlanacaktır. 16. SMS’de ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ile ücretlendirilecektir. Takip eden yeni bir 14 SMS müşterilerimize ücretsiz sağlanacaktır. İlk 30 SMS'in bitmesini takiben müşterilerimizin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30 SMS'lik kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30 SMS için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir.

  06.07.2015 tarihi öncesinde bu paketin taahhütlü kampanyasından faydalanan müşterilerimiz için taahhüt sürelerinin sona erene kadar paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 3TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Taahhüt süreleri sona erdikten sonra paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirirler.
 • Kampanya yurt içinde geçerlidir.
 • Kamu Eko Paket Yıllık Abonelik Kampanyası'na 01 Nisan 2014 itibari ile katılan aboneler kampanya kapsamında ek her yöne 600 SMS kazanacaklardır.
 • Kamu tarifelerinden faydalanabilecek kurum listesi için tıklayın.
 • 01 Nisan 2014 itibari ile Kamu Eko Paket Yıllık Abonelik Kampanyası'na başvuran abonelerimizin kampanyaları ilk fatura kesim tarihinde aktiflenecektir.
 • 01 Nisan 2014 itibari ile Kamu Eko Paket Yıllık Abonelik Kampanyası'na gelen aboneler ek her yöne 600 SMS kazanırlar.
 • Kamu Eko Paket Kampanyası'nda olan aboneler fatura dönem değişikliği yapabilirler.
 • 03.04.2017 tarihi itibarıyla paketsiz ses ve SMS kullanımı ücretlendirmeleri için tıklayınız.
 • Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan aboneler Kazandıran Mega Paket üzerinden ücretlendirilir. Kampanya iptal tarihine kadar faydalanılan indirim bedelleri toplamı veya abonenin lehine olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturaya yansıtılır.
 • 25.08.2016 tarihinden itibaren paketin yıllık aboneliğinde bulunan aboneler taahhütleri bitiminden itibaren veya sözleşme iptal durumunda, yurt içi 1000 Dk, 1000 SMS ve 1 GB sunan Kazandıran Mega Paketi'nden faydalanacaklardır.
SMS
 • INDIRIM KAMUEKO yaz 2222’ye gönder
  • Halihazırda Turkcell Kamu paketlerinden birine sahipseniz KAMU EKO yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek Kamu Eko Paket'e başvurabilirsiniz. Paketiniz ilk fatura kesim tarihinde aktive edilecektir.


   Bu paketten halihazırda Turkcell Faturalı Hat sahibi olan, numarasını diğer operatörlerden Turkcell Faturalı Hat'ta taşıyan, yeni faturalı hat alan ya da Hazır Kart'tan Faturalı Hat'ta geçiş yapan tüm Kamu çalışanı bireysel müşterilerimiz yararlanabilir. Bireysel hat sahibi muhtarlar ve belediye iştiraklerinde çalışanlar, özel okul öğretmenleri, dershane öğretmenleri ve Polis Akademesi'ne bağlı eğitim kurumlarında eğitim gören öğrenciler de Kamu tarifelerinden faydalanabilmektedirler.
   06.06.2012 tarihinden itibaren Kamu İdareleri ve Kuruluşlarında çalışanlar, Basın çalışanları, İdari Kamu Kurumları ( Devlet Demir Yolları, DSİ vb..) ve aşağıda belirtilen kurumların çalışanları da tarifeden faydalanabilecektir.

   - ASELSAN, HAVELSAN Mensupları
   - Bilimsel ve Kültürel Kamu Kurumları ( Üniversiteler, Tübitak, Devlet, Opera ve Balesi vb. )
   - İktisadi Kamu Kurumları ( KİT’ler, Ziraat Bankası, Türkiye Kömür İşletmeleri, THY vb. )
   - Sosyal Kamu Kurumları ( SGK vs..)
   - Basın Mensupları
   - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği çalışanları.
   - Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş.
   - Sümer Holding A.Ş.
   - T. Denizcilik İşletmeleri
   - T. Elektrik Dağıtım A.Ş.
   - Gayrimenkul A.Ş.
   - Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.
   - Hamitabat Elektrik Üretim A.Ş.
   - KBİ-Karadeniz Bakır İşletmeleri A.Ş.
   - Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş.
   - T. Halk Bankası A.Ş.
   - Doğusan Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş.
   - THY Türk Hava Yolları A.Ş.
   - Emek İnşaat ve İşletme A.Ş.
   Bir kamu kuruluşunda aktif olarak çalıştığınıza dair resmi bir belge veya kurum kimlik kartı (emekli ise Emekli Sandığı kartı) ile birlikte Turkcell Mağazaları'ne başvuruda bulunabilirsiniz. Abonenin görev yaptığı kamu kuruluşu, TC no'su, sicil no'su ve kimlik bilgileri yer almak koşulu ile Sendika ve Dernek kartları da kamu tarifesine geçiş için kullanılabilir.
   Kamu Tarifesi’ne geçmek için hattın sahibi olmalısınız. Paketi aldığınızda ilk fatura kesiminizle beraber tarifeniz Kamu Tarifesi olur.
   Bu tarifeden hemen yararlanabilmeniz için bayilerimizdeki hat açılışının bu tarife ile yapılması gerekir. Tarife değişikliği talebinizi Turkcell Mağazaları veya halihazırda herhangi bir Kamu tarifesindeyseniz Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden yapabilirsiniz. Kamu çalışanı müşterilerimiz kendi üzerlerine kayıtlı en fazla 3 hat için Turkcell Kamu Paketleri’nden faydalanabilir

  • Bireysel faturalı Kamu Eko Paket kullanıcıları ve Kamu tarifesindeki aboneler yararlanabilir.

  • INDIRIM KAMUEKO yazıp 2222'ye göndermek gerekmektedir. Gelen SMS’i KABUL KAMUEKO yazıp onaylayarak yararlanmaya başlayabilirsiniz.
  • Kontratlı Cihaz Kampanyanız varken Yıllık Abonelik Kampanyası'ndan faydalanamazsınız.

  • Yıllık Abonelik Kampanyası , 12 fatura dönemi boyunca Kamu Eko Pakette kalma taahhüdünde bulunan abonelere; başvuruyu takiben 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık ücretinde gerçekleşecek olası fiyat değişikliklerinden etkilenmeden 32 TL'ye konuşma avantajı sunar. Ayrıca kampanyaya gelen aboneler aylık olarak her yöne 600 SMS kazanırlar.
  • Yıllık abonelik kampanyasından kampanya süresi dolmadan ayrılmanız durumunda çıkacak ilk faturanıza erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Kamu Eko Yıllık abonelik kampanyasının iptalinde o tarihe kadar faydalanılan indirim bedelleri toplamı (aylık 3 TL) veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı son faturanıza yansıtılacaktır.
   Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan aboneler Kazandıran Mega Paket üzerinden ücretlendirilir. Kampanya iptal tarihine kadar faydalanılan indirim bedelleri toplamı veya abonenin lehine olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturaya yansıtılır.
   25.08.2016 tarihinden itibaren paketin yıllık aboneliğinde bulunan aboneler taahhütleri bitiminden itibaren veya sözleşme iptal durumunda, yurt içi 1000 Dk, 1000 SMS ve 1GB sunan Kazandıran Mega Paketi'nden faydalanacaklardır.

  • 25.08.2016 tarihinden itibaren paketin yıllık aboneliğinde bulunan aboneler taahhütleri bitiminden itibaren veya sözleşme iptal durumunda, yurt içi 1000 Dk, 1000 SMS ve 1GB sunan Kazandıran Mega Paketi'nden faydalanacaklardır.

  • Paket dakikalarınızla yurt içinde tüm Turkcell'liler, sabit hatlar ve diğer operatör numaraları ile konuşabilirsiniz. Paket dakikalarınız yurt dışından yapılan veya uluslararası görüşmelerde geçerli olmaz ve bu konuşmalar Turkcell'in diğer tarifelerinde olduğu gibi ücretlendirilir. Kıbrıs aramalarınız da yurt içi arama kapsamında değildir ve kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
   Kamu Eko yıllık abonelik kampanyası ile verilen SMS'lerinizi yurt içi her yöne kullanabilirsiniz.
   Kampanya kapsamında verilen SMS'lere: "SMS ile sorgulama servisleri, farklı bir hizmete kayıt için atılan SMS'ler, yurt dışında atılan SMS'ler ve uluslararası SMS'ler dahil olmaz.
   Akıllı Mesaj ve WebMesaj'dan gönderilen mesajlarınız da paket sms lerinize dahil değildir.
   Kısa mesajlar sadece kişisel kullanımınız içindir, ticari gelir elde etmek için kullanılamaz ve satılamaz.

  • Müşteri hizmetlerini arayarak kontratınızı iptal edebilirsiniz.
   Ayrıca hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinden birini gerçekleştirdiğinizde de paketiniz ve kampanyanız iptal olur.
  • Paketlerinizde kalan miktarları görmek için KALAN yazıp 2222'ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.

  • Devir, ödeme tipi değişikliği ve numara değişikliğinde kampanyanız devam etmez.
  • Dilerseniz, ’ı arayarak önceki yıllık aboneliğinizi iptal ücreti ödemeden iptal ederek seçtiğiniz yeni paketin yıllık aboneliğine geçiş yapabilirsiniz.

  Sayfayı kaydırın