Daha Fazla Bilgi

Avantaj Şifresi alma talebi 1 SMS / 0,4 TL (KDV ve ÖİV dahil) ile ücretlendirilir. -
SMS
 • AVANTAJ yaz 2222’ye gönder
  • Şifre tek kullanımlıktır, kullanılmayan şifreler 24 saat içinde geçerliliğini yitirir.

  • Kampanya tüm Turkcell’liler için 21 Mayıs – 6 Temmuz 2012 tarihleri arasında, Kamil Koç’un belirlediği şartlarda geçerlidir. Kampanya kapsamında Kamil Koç’tan bilet alan Yolkart üyesi Turkcell aboneleri 2 kat puan (%14) kazanır. Her Turkcell veya Yolkart abonesi dönemi içerisinde söz konusu kampanyadan en fazla yedi kez faydalanabilir. Bu sayının üzerindeki faydalanmalarda standart puan uygulaması geçerlidir. Kampanya kamilkoc.com.tr hariç tüm satış kanallarında geçerlidir.
   Kazanılan puanların kampanya dönemi içerisinde kullanılması gerekir. Bu dönem içerisinde kullanılmayan puanlar otomatik olarak silinir.
   Kampanyadan yararlanmak için Yolkart üyesi olmak zorunluluktur. Kampanyadan yararlanmak için "AVANTAJ" yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderilmeli ve Avantaj Şifresi hat numarasıyla birlikte satış görevlisine söylenmelidir. Şifre talebi 1 SMS / 0,4 TL'dir (KDV ve ÖİV dahil). Şifre tek kullanımlıktır, 24 saat içinde geçerlidir. Turkcell ve Kamil Koç kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve / veya genişletme hakkını saklı tutar.
  Sayfayı kaydırın